IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Страхотно е това, че вървят към Франкфурт!

    На мен лично през цялото време ми се струваше доста оптимистично да се очаква, че немците ще се засилят да стават клиенти на бг посредник, да си откриват дистанционно сметки, да пращат какви ли не документи, после да пускат заявки за участие в увеличение на капитала, да превеждат в България ... колкото и да имат интерес към компанията. Виж ако си листнат там е друго работа! Определено ще стане доста по-лесно и да видим тогава какво ще говорят невярващите в оценката на компанията.

    Дотук се справят повече от добре!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hullo Разгледай мнение

      Много са чужденците купили на предлагането есента. Може би затова бързат да им дадат възможност да търгуват на Франкфуртската.
      В списъка на акционерите, от 349 записали акции от увеличението на капитала, 5 (пет) лица имат имена, които подсказват чуждестранен произход, като трима от тях са имали акции и преди увеличението.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hullo Разгледай мнение

        Много са чужденците купили на предлагането есента. Може би затова бързат да им дадат възможност да търгуват на Франкфуртската.
        Колко много, в книгата на акционерите ли си гледал ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hullo Разгледай мнение

          Много са чужденците купили на предлагането есента. Може би затова бързат да им дадат възможност да търгуват на Франкфуртската.
          И колко много?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
            ИЗВИНЕТЕ, нищо лично към мениджмънта на "Алтерко", но отдавна ме безпокои един въпрос: ИМА ЛИ НАИСТИНА интерес към тази акция от страна на инвеститори от Германия и/или Италия, или е просто ... желание от наша страна? Имам акции в размер на 3 % от портфейла ми. Не е препоръка!
            Много са чужденците купили на предлагането есента. Може би затова бързат да им дадат възможност да търгуват на Франкфуртската.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hullo Разгледай мнение
              Момчета, давайте да обираме бройките до 8-ката, че няма да има за всички.
              Е не трябваше да го казваш сега Нека поседи още малко, со кротце со благо

              Коментар


              • Момчета, давайте да обираме бройките до 8-ката, че няма да има за всички.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                  Торанажка, малко са по-готините неща от креативния борсов хумор. Мерси, че го споделяш
                  Ps. По-късно мога да споделя една весела история относно теглото на алтерко(99,9%) в порфейла на мой най-добър приятел
                  Да е жив и здрав този твой приятел ! и да си харчи парите с кефф.
                  Според мен човек трябва да залага, в това в което вярва и да върви по своя път !! А не да следва някой. Това са всички успешни инвеститори и трейдъри.
                  А търпението е една от най- трудните за изпълнение задачи ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение

                    + е от мен
                    напълно съм съгласен с теб
                    Хидропневмонещотоооо Теслата на 2008
                    Торанажка, малко са по-готините неща от креативния борсов хумор. Мерси, че го споделяш
                    Ps. По-късно мога да споделя една весела история относно теглото на алтерко(99,9%) в порфейла на мой най-добър приятел

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      То това важеше повече за хидропнемвонещото - акция на форума за 2008
                      Само че хидрото никога не е правило такива обороти -
                      Ето например днес дотук - оборот на бфб 230 000, а на алтерко 116 000,
                      т.е."фантазията" може да стане и реалност
                      + е от мен
                      напълно съм съгласен с теб
                      Хидропневмонещотоооо Теслата на 2008

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение

                        на борсата всичко е възможно - това е място, където само фантазията е ограничение
                        То това важеше повече за хидропнемвонещото - акция на форума за 2008
                        Само че хидрото никога не е правило такива обороти -
                        Ето например днес дотук - оборот на бфб 230 000, а на алтерко 116 000,
                        т.е."фантазията" може да стане и реалност
                        Last edited by precakanoto; 14.01.2021, 11:46.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                          Не вярвах, че "гаражно" производство на "дранкулки" може да се регистрира на Франкфуртската фондова борса.
                          на борсата всичко е възможно - това е място, където само фантазията е ограничение

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                            Не вярвах, че "гаражно" производство на "дранкулки" може да се регистрира на Франкфуртската фондова борса.
                            "И не бъди невярващ, а вярващ. Понеже видя, повярва ли? Блажени са тези, които без да видят, са повярвали".

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
                              С помощта на Експат Капитал Алтерко стартира процес по регистрация на акциите за търговия на Франкфуртската фондова борса. Предвижда се процесът да приключи в рамките на следващите 12 до 18 месеца, като се вземе предвид, че регистрацията е свързана с дълъг и сложен административен и организационен процес.

                              http://www.x3news.com/download/?id=491226
                              Не вярвах, че "гаражно" производство на "дранкулки" може да се регистрира на Франкфуртската фондова борса.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
                                С помощта на Експат Капитал Алтерко стартира процес по регистрация на акциите за търговия на Франкфуртската фондова борса. Предвижда се процесът да приключи в рамките на следващите 12 до 18 месеца, като се вземе предвид, че регистрацията е свързана с дълъг и сложен административен и организационен процес.

                                http://www.x3news.com/download/?id=491226
                                супер!

                                Коментар

                                Working...
                                X