IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
    И какво и на тази кота ли свършиха желаещите да продават? Ами хубаво

    Хайде да дават консолидирания отчет за Q4, че е голямо любопитството ми вече
    Тука май днешния петък направо се очерни за мечката
    И отново малкото флагманче удари големия с двойно по-голям оборот
    Last edited by precakanoto; 19.02.2021, 17:18.

    Коментар


    • И какво и на тази кота ли свършиха желаещите да продават? Ами хубаво

      Хайде да дават консолидирания отчет за Q4, че е голямо любопитството ми вече

      Коментар


      • Здравейте, фенове на хард & софтуера !!!
        (нема да ги делим тука, че са в симбиоза )
        Покрай деня на Апостола, ме изби на сложни самооценки, равносметки за лични, български и родни, тъй да се каже от всеки спектър теми...А за финал извън всекви конкретики ме зачовърка един екстравагантен въпрос, касаещ конкретно пък темата
        - Как мислите, ще стигнем ли 12 милиони печалба в консолидирания отчет, без да броим 9те милиони приходи от увеличението...
        Щото ако ги броим и тях да не се окаже че алтеркото прави ръст на собствения капитал бетер биткойн?!:
        (с разлика, че в койнът освен разходите в ток и машини, не се забелязва да се ползва друг фундамент )

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

          Хи хи. Отворих файла на централния депозитар и кво да видя? - Ама верно има дружества с над 30 - 40 000 акционери. Има и с над 100 000 .
          Ами дайте да бетонираме старите останали от соца дружества като направим минимално изискване от поне 5000 акционери за Софка , нищо че над 95 % от тях дори не помнят или не знаят че имат акции останали от масовата приватизация , камо ли да са чували че се търгуват свободно на БФБ .
          Нямам такива предложения за голям брой акционери за влизане в Софка ! То и сегашния праг трудно го изпълняват ! А относно бившите приватизационни фондове там е ясно, много по списък акционери, но повечето са "мъртви души", а някои са действително вече мъртви !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Ехааа, ако имаше 10 000 участника борсата щеше да цъфти ! Ако не се върнат таксиджиите и маникюристките няма да стане !
            Хи хи. Отворих файла на централния депозитар и кво да видя? - Ама верно има дружества с над 30 - 40 000 акционери. Има и с над 100 000 .
            Ами дайте да бетонираме старите останали от соца дружества като направим минимално изискване от поне 5000 акционери за Софка , нищо че над 95 % от тях дори не помнят или не знаят че имат акции останали от масовата приватизация , камо ли да са чували че се търгуват свободно на БФБ .
            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              Е стискаме ги де, нали казваш, че Бъфет идва !
              бе той малко е изкуфял вече, не слуша - онзи ден се обажда и казва "Ще купувам Шеврон". Аз му викам "Стига бе!?! Този избушняк?!? - ето виж Алтерко, ракета!
              Last edited by petyob; 18.02.2021, 12:54.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                стискайте хартийки! (не всякакви де) - НЕ Биткойни! и няма страшно
                Е стискаме ги де, нали казваш, че Бъфет идва !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Браво ! Супер ! Чакаме го !
                  Чичко ти Бъфет в корумпирани държави с корумпирано управление не ходи, както и повечето чужди инвеститори ! Не случайно чуждите се изнесоха отдавна от тук и не се връщат ! Затова се моли някой местен да се излъже да инвестира !
                  стискайте хартийки! (не всякакви де) - НЕ Биткойни! и няма страшно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                    споко, ще се върнат! Даже и да не се върнат - ще дойде чичото(Бъфет) и сие. В природата празно няма
                    пп - този въпрос ми се струва също токова безмислен като : Ще останели тази територия(Б-я) без население
                    Браво ! Супер ! Чакаме го !
                    Чичко ти Бъфет в корумпирани държави с корумпирано управление не ходи, както и повечето чужди инвеститори ! Не случайно чуждите се изнесоха отдавна от тук и не се връщат ! Затова се моли някой местен да се излъже да инвестира !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Ехааа, ако имаше 10 000 участника борсата щеше да цъфти ! Ако не се върнат таксиджиите и маникюристките няма да стане !
                      споко, ще се върнат! Даже и да не се върнат - ще дойде чичото(Бъфет) и сие. В природата празно няма
                      пп - този въпрос ми се струва също токова безмислен като : Ще останели тази територия(Б-я) без население

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Добре си е 750, но още по добре да въведат горна граница, например 10 000. Над тази бройка, няма нужда да се мъчат с бфб, направо експорт за Франкфурт :
                        Ехааа, ако имаше 10 000 участника борсата щеше да цъфти ! Ако не се върнат таксиджиите и маникюристките няма да стане !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                          Не говорим за 10 човека . За нашия плитък пазар мисля че 350 - 400 е достатъчно.
                          Добре си е 750, но още по добре да въведат горна граница, например 10 000. Над тази бройка, няма нужда да се мъчат с бфб, направо експорт за Франкфурт :

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                            правилото не е за БФБ, а за "сините" чипове Софикс, и не е смешно! Смешно ще е ако с 10 акционера влезеш в най-ликвидния индекс на света
                            Не говорим за 10 човека . За нашия плитък пазар мисля че 350 - 400 е достатъчно.
                            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                              Лично аз много се кефя на другата технологична компания която явно показва на БФБ за смешното правило за толкова големия брой акционери които изискват за вход в индекса.
                              правилото не е за БФБ, а за "сините" чипове Софикс, и не е смешно! Смешно ще е ако с 10 акционера влезеш в най-ликвидния индекс на света

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                                Лично аз много се кефя на другата технологична компания която явно показва на БФБ за смешното правило за толкова големия брой акционери които изискват за вход в индекса.
                                Еми да. Давам си на 500 служители акции и готово.

                                Коментар

                                Working...
                                X