IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    имаме 1-2 растящи лястовици, но определено все още нямаме растящ пазар, според мен.
    Ами погледни софикса, повече от 10 котви, как да расте целия пазар.

    Коментар


    • Абе да го напиша пак,а.... Тапи...тапи all over the place
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Баш тая лястовица на кондор ще стане, както сте тръгнали да я угоявате...
        Еми няма страшно, Давидов вече й е намалил порциона.

        ps. забравих, че не е препоръка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          имаме 1-2 растящи лястовици, но определено все още нямаме растящ пазар, според мен.
          Баш тая лястовица на кондор ще стане, както сте тръгнали да я угоявате...

          Коментар


          • имаме 1-2 растящи лястовици, но определено все още нямаме растящ пазар, според мен.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение

              Един мъдър инвеститор преди десетина години ми каза, че при растящ пазар, противно на общото усещане, е правилно през определен период от време или през определен ръст в цената, да продаваш някакъв процент от акциите, които държиш, но без да плашиш тълпата, т.е. полека, бавно и на части.
              Това бих го правил ако акцията е надскочила фундамента си или пазара е избързал да включи растежа на компанията в оценката й. Така че за всяка ситуация трябва да се решава индивидуално, няма вечни и абсолютни правила в тази игра.
              Ако след отчета цената беше литнала рязко към 15-16 лв., аз лично щях да процедирам по описания от теб начин. Но понеже стана точно обратното .. пазара се направи на сляп и че едва ли не, данните са вече включени в цената /нещо което се разминава с моята представа/ тогава напротив - добавих още акции, въпреки че струваха двойно спрямо средната ми на придобиване до този момент. Е, оказа се че не съм сгрешил

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                Винаги съм се чудил, каква логика следва продавача с айсберг при видимо растящ пазар за акцията?
                Един мъдър инвеститор преди десетина години ми каза, че при растящ пазар, противно на общото усещане, е правилно през определен период от време или през определен ръст в цената, да продаваш някакъв процент от акциите, които държиш, но без да плашиш тълпата, т.е. полека, бавно и на части.

                Коментар


                • От айсберга преди няколко дни и тапата сега наблюдавам желание в играчите да купят всичко, което стопира процеса на ръст. Предните два дни няма тапа и покупките вяли.

                  Винаги съм се чудил, каква логика следва продавача с айсберг при видимо растящ пазар за акцията?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Тапи .... тапи all over the place ....
                    Е що бе, не са тапи.. нека има предлагане и ликвидност, сделки.. Много съм доволен аз от развитието на позицията.. малко евтинка стои още, но карай, за никъде не бързаме.. нека имат възможност и закъснелите да се включат на по-изгодни нива

                    Коментар


                    • Тапи .... тапи all over the place ....
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Понеже тука стана дума за проблемите с морския транспорт и контейнерите, една статия по темата.

                        https://www.hillebrand.com/media/pub...tage-explained

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                          Беше позабравил това чувство, а?
                          Явно не четеш, какво пиша.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                            Добре реших да се включа тук отново при корекцията на 9 лева. Наистина влезнах с по-малко бройки от предния път, но участието във възходящото движение е доста приятно.
                            Беше позабравил това чувство, а?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                              Е хим са си най добри завинаги!
                              Викаш, който не се подлъгал през тях, не знае какво е борса

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                                Тигре, какви ги твориш.. ще ревеш или ще танцуваш )
                                Там, където съм заложил, се излита с танцова стъпка.

                                Коментар

                                Working...
                                X