IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение

    Брадчед,... това му се викат "мокри сънища"
    Мокри или сухи, ама брачедка ти меца държи и непуска, а ти се хързулна на 9кинта последните 30%
    Много плач ги чака още клетите мечки тука

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
      Когато излязат доказателствата, ще е вече при цена 50 лв/парчето, , брачед. Това го знае всяко хлапе
      Брадчед,... това му се викат "мокри сънища"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
        Как беше....влакът тръгна, но в обратна посока...отскокът беше голям....сега изходът ще стане тесен, при условие,че продавачите вече надделяха...сега ще се реже от печалбата..продава 13000бр....купува 6000бр....а пък на 14,90лв. се появи айсберг продава със връх 1000бр.....т.е. може и да продава човека 20000бр....но на кой....стана интересно....някои му викат корекция, но колко дълбока....
        Супер им е.. ще продават и ще се качват на Доверие например тъкмо не трябва много да мислят

        Коментар


        • Как беше....влакът тръгна, но в обратна посока...отскокът беше голям....сега изходът ще стане тесен, при условие,че продавачите вече надделяха...сега ще се реже от печалбата..продава 13000бр....купува 6000бр....а пък на 14,90лв. се появи айсберг продава със връх 1000бр.....т.е. може и да продава човека 20000бр....но на кой....стана интересно....някои му викат корекция, но колко дълбока....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение

            Стига си пищял, всеки има глава на раменете си. Каква е логиката тогава компании на други борси преди да имат изобщо някакъв оборот да струват много милиарди. Примери бол. Големият въпрос е дали Алтерко са на прага да ускорят ръста на продажбите си или не. Аз не виждам категорични доказателства че това може да се случи и затова вече не участвам
            Когато излязат доказателствата, ще е вече при цена 50 лв/парчето, , брачед. Това го знае всяко хлапе

            Коментар


            • Harry, конфликтът при теб идва от факта, че ти не би инвестирал в нещо, което създава стойност, а би инвестирал само и единствено във вече създадена стойност. Според мен за това не разбираш какво се случва. Считам, че не може да става дума за манипулация, по ликвидна акция не съм виждал от 2007ма. Говорим за оборот по 100-200к на ДЕН. Замисли се ... ако имаш една кокошка, която снася на ден по едно яйце, след седмица обаче почне да снася 2 ... след още седмица вече трайно снася по 4 яйца ... няма ли да ти се променя ежедневно оценката към тази кокошка... Сам може да сметнеш, че с такъв темп след месец вече яйцата ще са 16-32 ... говорим за предвиждане, риск, който поемаш днес. Не може да съдиш хората, че планират преди теб и са видяли неща, които ти не си. Успехи!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                Да съдят форума, че дават трибуна за коментари на акции. Ако не беше този форум, нямаше и да я има тази борсова манипулация.
                След като го има всеки има право да има мнение. Моето мнение е базирано на факти. Няма как компания с годишните и приходи от 2020 да струва 250 милиона лева. И студент по икономика ще го сметне и каже, че това не е логично. А всички знаеме, колко много подобни боросови балони гръмнаха на БФБ, когато акциите бяха изпревали с много реалността и бяха балони. Да ме съдят, че имам различно мнение ли? След Спарки, ХДПАТ, всеки подобен вариант и то в Софик, акциите трябва да се спирт от КФН, да наложи мораториум, за да не може да се качва цената, защото има риск за многото инвестирори - и за това ли ми мнение да ме съдят?
                Харко, дрънкаш глупости в несвяст.
                И не е хубаво да си толкова злобен и завистлив.
                Набълбукал си се по други позиции, където търпиш загуби, а тук храчиш и плюеш и ще умреш от яд и злоба.
                Не са хубави тия работи момченце.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                  Да съдят форума, че дават трибуна за коментари на акции. Ако не беше този форум, нямаше и да я има тази борсова манипулация.
                  След като го има всеки има право да има мнение. Моето мнение е базирано на факти. Няма как компания с годишните и приходи от 2020 да струва 250 милиона лева. И студент по икономика ще го сметне и каже, че това не е логично. А всички знаеме, колко много подобни боросови балони гръмнаха на БФБ, когато акциите бяха изпревали с много реалността и бяха балони. Да ме съдят, че имам различно мнение ли? След Спарки, ХДПАТ, всеки подобен вариант и то в Софик, акциите трябва да се спирт от КФН, да наложи мораториум, за да не може да се качва цената, защото има риск за многото инвестирори - и за това ли ми мнение да ме съдят?
                  Стига си пищял, всеки има глава на раменете си. Каква е логиката тогава компании на други борси преди да имат изобщо някакъв оборот да струват много милиарди. Примери бол. Големият въпрос е дали Алтерко са на прага да ускорят ръста на продажбите си или не. Аз не виждам категорични доказателства че това може да се случи и затова вече не участвам
                  Last edited by desperado; 20.04.2021, 12:23.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                    Няма растежна и дивидентна компания едновременно. Това е аксиморон. .
                    А и печалбата им е акселска,нали?
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                      Хари, за такива постове могат да те съдят собствениците на компанията, не си чак толкова анонимен. Ще дойде време и това ще се случва
                      Винаги може да пледира невменяем и да му се размине! Без усилия ще го освидетелстват.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                        Хари, за такива постове могат да те съдят собствениците на компанията, не си чак толкова анонимен. Ще дойде време и това ще се случва
                        Да съдят форума, че дават трибуна за коментари на акции. Ако не беше този форум, нямаше и да я има тази борсова манипулация.
                        След като го има всеки има право да има мнение. Моето мнение е базирано на факти. Няма как компания с годишните и приходи от 2020 да струва 250 милиона лева. И студент по икономика ще го сметне и каже, че това не е логично. А всички знаеме, колко много подобни боросови балони гръмнаха на БФБ, когато акциите бяха изпревали с много реалността и бяха балони. Да ме съдят, че имам различно мнение ли? След Спарки, ХДПАТ, всеки подобен вариант и то в Софик, акциите трябва да се спирт от КФН, да наложи мораториум, за да не може да се качва цената, защото има риск за многото инвестирори - и за това ли ми мнение да ме съдят?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                          Лещерко е борсова манипулация, която КФН следва първо да спре търговията с акциите и после да разследва.
                          Хари, за такива постове могат да те съдят собствениците на компанията, не си чак толкова анонимен. Ще дойде време и това ще се случва

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                            Няма растежна и дивидентна компания едновременно. Това е аксиморон. Ако даваш дивидент, значи не растеш.
                            Лещерко е борсова манипулация, която КФН следва първо да спре търговията с акциите и после да разследва.
                            Вариантиите са два. Да кажем, че ще има някаква новина, и акциите скачат преди новината - търговия с вътрешна информация. Вторият, който е вероятния, това е ускуствено надът борсов балон, с цел да бъде гръмант в подходящ момент и много хора да загубят парите си - и двата варианта са за разследване.
                            А ти си за 4-ти...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                              Факт, но вие сте го използвали като критерии, за да не пълните, което е грешно.
                              Така е, аз вече няколко пъти го казах това, че сгреших. Просто в нова и неутвърдена компания не посмях да влезна с повече.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                                Нутвърдена такава за сега, защото е и нова де ! При такъв капиталов ръст на акцията едва ли някой в момента се интересува от дивидент !
                                Факт, но вие сте го използвали като критерии, за да не пълните, което е грешно.

                                Коментар

                                Working...
                                X