IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

    Ти подмина и Груйката в хейтърството и завистта.
    Я при пилетата каква била схемата продавали скъпо на пенсионите фондове. Ще видим и ще поживеем. Аз нямам завист. Нямам и никога не съм търгувал на тая кочина бфб

    Коментар


    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
      Да не се окаже Грую прав тук. Я вече виждаме в Градус кво станало надути обороти и машинации. Май ми мирише на сценарии и тук. Браво Грую, Скоро ще лъснат всички схеми на боко тиквата и приближените му псета
      Ти подмина и Груйката в хейтърството и завистта.

      Коментар


      • Да не се окаже Грую прав тук. Я вече виждаме в Градус кво станало надути обороти и машинации. Май ми мирише на сценарии и тук. Браво Грую, Скоро ще лъснат всички схеми на боко тиквата и приближените му псета

        Коментар


        • Днес пак мръднахме леко нагоре. С малко, но от сърце.

          Коментар


          • Който е станал мечка тука не е прокопсал. Много печал хванаха мечки с късата клечка. Мечи рев още много ще видим. Първите изреваха още на 6-7 лв. Други на 10, сегашните на 14.
            За 1 лв разлика, упражнението с продажбите на тези цени пак се обезсмисля - ще има още много мечи лапи и зъби да падат.
            Last edited by Zaki; 30.04.2021, 01:42.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
              Ако консолидираният на "Алтерко" потвърди съобщенията "на парче" досега, истината може да бъде ръст нагоре с лев - два над макса от 14,90 лв./лот преди месец. Ама ако не потвърди добрите съобщения досега (както разочароващият отчет за "Неохим"), ще слезе надолу до (примерно) 13 лв., по подобие на "Илевън капитал" през последните два - три дни? Затова казвам, че консолидираният ще бъде "Часът на истината", ситуация "като на кантар", но явно не сте го разбрали!! Не е препоръка, имам малко акции и действам с тях в духа на казаното по-горе.
              Дай някакви прогнозни числа от сорта ,ако е "X"лв. ще е с лев два нагоре,ако е "Y" лв. ще иде на тринадесет лева.Аз например не мога да направя прогноза,мога да кажа че "ми се иска " при добър отчет да иде на 20

              Коментар


              • Ако консолидираният на "Алтерко" потвърди съобщенията "на парче" досега, истината може да бъде ръст нагоре с лев - два над макса от 14,90 лв./лот преди месец. Ама ако не потвърди добрите съобщения досега (както разочароващият отчет за "Неохим"), ще слезе надолу до (примерно) 13 лв., по подобие на "Илевън капитал" през последните два - три дни? Затова казвам, че консолидираният ще бъде "Часът на истината", ситуация "като на кантар", но явно не сте го разбрали!! Не е препоръка, имам малко акции и действам с тях в духа на казаното по-горе.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
                  Ами виж истината за притежателите на акции в "Неохим" и "Златния жабок" след консолидирания годишен отчет на първото и след 3-есечния на второто дружество. Що тъй се срина търговията с тях, да не е случайно?
                  Ама и ти си избрал едни акции с неохим и жабата ... вай вай вай
                  Не е препоръка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                    Ква истина чакаш?
                    Продал е и чака с левче отдолу но с вербална агресия и провокация
                    Не е препоръка

                    Коментар


                    • Ами виж истината за притежателите на акции в "Неохим" и "Златния жабок" след консолидирания годишен отчет на първото и след 3-есечния на второто дружество. Що тъй се срина търговията с тях, да не е случайно?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
                        Докато не излезе консолидираният отчет а с това и част от истината.
                        Ква истина чакаш?

                        Коментар


                        • Докато не излезе консолидираният отчет а с това и част от истината.

                          Коментар


                          • Съвсем тихо и незабележимо си пълзим нагоре.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                              Аз ще направя анализ довечера, когато ще гледам луната
                              Добре назрява и тази вечер Луната,
                              Какво ли вещае за ГГ-съчмата


                              Розова луна - как ще ни се отрази?
                              https://www.dnes.bg/index/2021/04/25...-otrazi.488120
                              Last edited by mechka 429; 26.04.2021, 23:42.

                              Коментар


                              • След 4-и май като публикуват хубав отчет, с надежда и на 0,10 лв. дивидент. Не е препоръка!

                                Коментар

                                Working...
                                X