IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 1914 Разгледай мнение
    Гайс, аз днес излязох от тази позиция. Не съм писал във форума от години , но реших да се разпиша днес. Излязох, не защото компанията не ми харесва, а защото имам нужда от финансиране - така разбирам аз инвестирането, да може да имаш средства, когато ти потрябват.

    Влязох в Алтерко на цена 2.20, после участвах и в увеличението.

    Харесвам подхода на Ники Мартинов (работил съм с него в инвестор) и вярвам, че може да изведе компанията надалеч. Може би след време пак бих влязъл тук, но субективното ми усещане е, че стигна твърде високо и твърде бързо,чак нездраво. Като основна причина бих посочил дори не някакъв страшен фундамент, а липсата на адекватни компании на БФБ като цяло

    Поздрав
    Необходимостта от финансиране често води до такива действия.
    Успех!

    Коментар


    • Гайс, аз днес излязох от тази позиция. Не съм писал във форума от години , но реших да се разпиша днес. Излязох, не защото компанията не ми харесва, а защото имам нужда от финансиране - така разбирам аз инвестирането, да може да имаш средства, когато ти потрябват.

      Влязох в Алтерко на цена 2.20, после участвах и в увеличението.

      Харесвам подхода на Ники Мартинов (работил съм с него в инвестор) и вярвам, че може да изведе компанията надалеч. Може би след време пак бих влязъл тук, но субективното ми усещане е, че стигна твърде високо и твърде бързо,чак нездраво. Като основна причина бих посочил дори не някакъв страшен фундамент, а липсата на адекватни компании на БФБ като цяло

      Поздрав

      Коментар


      • Ейй, никой не пуска гювеч, ей!

        Коментар


        • Димитър Димитров, изпълнителен директор, Allterco, "Бизнес старт", 21.05.2021

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение



            Помня преди години как намирах подобна схема за възнаграждение на Мъск с Тесла за абсурдна. Толкова невъзможна ми се струваше... Пожелавам на всички /вкл. На шефовете на Алтерко/ и тук да удари последния таргет
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

              Е все пак може и да не получат премии. И тази какрта все пак я има на масата.
              933-ма се надяват да получат, и свещичка някога ще запаля

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                Или пък загря числята от долната табличка на какви цени отговарят
                Е все пак може и да не получат премии. И тази какрта все пак я има на масата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                  Меченцата ще бъдат ритуално изтърбушени.
                  Обречени са.
                  По тази позиция те отдавна са в дълбока хибернация.

                  Коментар


                  • Меченцата ще бъдат ритуално изтърбушени.
                    Обречени са.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                      Tук някой май е видял тримесечния
                      Или пък загря числята от долната табличка на какви цени отговарят

                      Коментар


                      • Tук някой май е видял тримесечния

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Абе тия котви що така се излагат??!?!?!Аз не мога да смятам такива числа,баси...
                          Лесно е - Умножаваш с 10. Добавяш нула отзад. за да не се мъчиш с калкулатора

                          Коментар


                          • Абе тия котви що така се излагат??!?!?!Аз не мога да смятам такива числа,баси...
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                              Аз бих бил много щастлив да си ги получат тези акции и няма да казвам, че дерат кожи

                              Безусловно, изчетох го и аз цялото предсавяне и съм спокоен, че съм префасонирал пенсионно профилирания си портфей и съм и гласувал първата тежест! Ники наистина откри перлен екип и го обгрижва перфектно!
                              УСПЕХ във ВСИЧКИ НАЧИНАНИЯ !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                                и аз и аз,
                                странно очаквах предлагането на дивидент да е близко до листването във Франкфурт, така че и германците да видят дивидентното в компанията, но новини не намирам...
                                Само споменаването на Франкфурт трябва да изстреля цената в облаците.

                                Коментар

                                Working...
                                X