IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
    А и Груйката си продаде 15 - те артии тука, което е много добре.
    Бях се притеснил да не купи още, но сега си отдъхнах.
    Груйката е жик так, като осредни загубата в неохим, така че плювните тук от негова страна ще продължат . Радвай се

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      С тези разклащания и промени в цената, акционерите станаха 932 Колко трябват за Франкфурт, някой не намира ли новини от там? Много утихната нещата тук втори месец вече.
      Мисля, че за листване във Франкфурт нямаха подобни ограничения или и да имаше беше нещо много минимално от рода на 100 акционера. Казвам го малко наизуст де.

      Коментар


      • С тези разклащания и промени в цената, акционерите станаха 932 Колко трябват за Франкфурт, някой не намира ли новини от там? Много утихната нещата тук втори месец вече.

        Коментар


        • А и Груйката си продаде 15 - те артии тука, което е много добре.
          Бях се притеснил да не купи още, но сега си отдъхнах.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            Мисля че фалит е когато занулиш.. Ако просто слезеш от 7 на 6 цифри си е гадно, но не е фалит. Изправяш се, изтупваш се и отново в атака!

            А че кибиците все ще ти гледат в канчето и ще цъкат завистливо, това съм го приел като риск на професията
            Който е изтървал влака, сега рупа ли рупа...
            Като им видиш мненията за Химко, веднага ти се изяснява картинката

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Himko trader Разгледай мнение

              Май месец е, минаха точно 13 години /лоша поличба/! Втори фалит ще е съдбовен знак за преекспонираните в репо в свята позиция? Някои хора никога не си учат урока....
              Мисля че фалит е когато занулиш.. Ако просто слезеш от 7 на 6 цифри си е гадно, но не е фалит. Изправяш се, изтупваш се и отново в атака!

              А че кибиците все ще ти гледат в канчето и ще цъкат завистливо, това съм го приел като риск на професията

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                Споко, яхтата ни беше попаднала в Интернет сянка..Вече всичко е наред и режисьорите взимаме отново нещата в свои ръце
                Май месец е, минаха точно 13 години /лоша поличба/! Втори фалит ще е съдбовен знак за преекспонираните в репо в свята позиция? Някои хора никога не си учат урока....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  Споко, яхтата ни беше попаднала в Интернет сянка..Вече всичко е наред и режисьорите взимаме отново нещата в свои ръце
                  Добрите яхтсмени винаги знаят, как да управляват яхтата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                    Скороста му също не е лоша.
                    Ало химаджиите... каква скорост бе батка?
                    Не разбрахте ли че 100 изтървани бройки по супердилетантски начин не са никаква скорост?
                    Мечките тука увисват като сополи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Пак сте се събрали секта котваджии ..... Ще рекнат ли едно скромно дивидентче?
                      Колко скромно - около 25 ст.???

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Пак сте се събрали секта котваджии ..... Ще рекнат ли едно скромно дивидентче?
                        А дано..

                        Коментар


                        • Пак сте се събрали секта котваджии ..... Ще рекнат ли едно скромно дивидентче?
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                            Некой се опитва да клати бора по позицията, но най-накрая ще седне на него.
                            Споко, яхтата ни беше попаднала в Интернет сянка..Вече всичко е наред и режисьорите взимаме отново нещата в свои ръце

                            Коментар


                            • Най-хубава си е ликвидността. Ако някой иска да продава да може да продава, ако някой иска да купува - да има предлагане насреща. Да може някой ако иска да ребалнсира след големия ръст. Какво по-нормално след тaкова движение да има връщане и активизиране на продавачи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                                Скороста му също не е лоша.
                                Перфектна е.

                                Коментар

                                Working...
                                X