IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ще стане интересно като почне корекцията на балонните цени назапад - и там нали купуваха т.н. "растежност", и сега ще се усетят и ще почнат да коригират, ама там е назапад, а на вас за какво ви беше да купувате растежност на 300 милиона капитализация - как ще поддържате такива цени? За какво ви беше да надувате балона отвъд 4-5 лв.?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

      Просто се старае да предизивка паника в треперещи ръчици, които не са наясно, че развитието на дружеството току що започва. Ма калмуците си раздадоха без пари хартишките. Еми бог дал бог взел.
      Така е. И сега ревът.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

        В паника си единствено ти, защото си продал на 10 лева.
        Просто се старае да предизивка паника в треперещи ръчици, които не са наясно, че развитието на дружеството току що започва. Ма калмуците си раздадоха без пари хартишките.
        Еми бог дал бог взел., за кокошка няма прошка и вървим напред .
        Кучетата лаят, кервана си върви

        Коментар


        • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение

          Не мислиш ли, че може и да има паника преди следващата доза гориво щото като гледам днес продавачите реалисти са 7 пъти повече най-малко от купувачите
          В паника си единствено ти, защото си продал на 10 лева.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
            Тук следваща доза гориво ще има само при значително по-силни резултати от продажбите за второто тримесечие, спрямо тези от първото. Сравнявам с първото, защото е ясно, че спрямо второто тримесечие на миналата година, резултатите ще са добри. Но за наистина добри резултати, аз лично искам да видя ръст спрямо първото тримесечие.
            Не мислиш ли, че може и да има паника преди следващата доза гориво щото като гледам днес продавачите реалисти са 7 пъти повече най-малко от купувачите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
              Тук следваща доза гориво ще има само при значително по-силни резултати от продажбите за второто тримесечие, спрямо тези от първото. Сравнявам с първото, защото е ясно, че спрямо второто тримесечие на миналата година, резултатите ще са добри. Но за наистина добри резултати, аз лично искам да видя ръст спрямо първото тримесечие.
              И аз ще съм много доволен ако видим ръст над Q1, но исторически обикновено Q2 не се различава съществено от Q1. 70-80% ръст второ тримесечие спрямо Q2 на 2020 не е зле за мен. Чакам с огромен интерес

              Коментар


              • Първоначално изпратено от rozova pantera Разгледай мнение
                Кака ви пантера заглажда косъма и смята да става охранена яка тигрица с готината хартишка. Хахаха
                Ша закачим и розова кожа на стената, видяло се е

                Коментар


                • Тук следваща доза гориво ще има само при значително по-силни резултати от продажбите за второто тримесечие, спрямо тези от първото. Сравнявам с първото, защото е ясно, че спрямо второто тримесечие на миналата година, резултатите ще са добри. Но за наистина добри резултати, аз лично искам да видя ръст спрямо първото тримесечие.

                  Коментар


                  • 30-40 артии добавих тая седмица, щото немаше повече мангизи. Малко, но от сърце дет са вика.
                    С две думи - добра седмица.

                    Коментар


                    • Кака ви пантера заглажда косъма и смята да става охранена яка тигрица с готината хартишка. Хахаха

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                        А, забравих, това било РАСТЕЖНО. Сега даваш пари в аванс да купиш спекулативно напълно несигурно бъдеще. НАПРОТИВ НАПЪЛНО СИГУРНО Е, както продават старите си бизнеси сега, след 2-3 ще продават така сгащните си бизнеси, ЗАЩОТО ВЕЧЕ И ТЕ ЩЕ СА СТАРИ И НЯМА ДА МИНАВАТ ЗА РАСТЕЖНИ!!!
                        Елате пиленца при батко.
                        Дайте още надолу. 50 стинки не са ми атракция.
                        Ще ме изкушите вместо запазения кеш за лайната от Син Карс, да набия и джобните в Алтерко. Само го свалете с 1-2 кинта пък после плачете и плямпайте небивалици, да се утешите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                          А, забравих, това било РАСТЕЖНО. Сега даваш пари в аванс да купиш спекулативно напълно несигурно бъдеще. НАПРОТИВ НАПЪЛНО СИГУРНО Е, както продават старите си бизнеси сега, след 2-3 ще продават така сгащните си бизнеси, ЗАЩОТО ВЕЧЕ И ТЕ ЩЕ СА СТАРИ И НЯМА ДА МИНАВАТ ЗА РАСТЕЖНИ!!!
                          Ако средната ти е 3лв като при мене ти дреме на шмайзера

                          Oh, wait

                          Коментар


                          • Ох, котьо!
                            Браво Харко! Напъни още. Въпреки, че не е хубаво да се завижда, не е!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                              Някой пита ли се защо Франкфурт? Защо не Амстердам или Лондон или Полша? Хювефарма в Амстердам, Хима щеше в Лондон - помните ли? Софарма е в Полша - забравихте ли?
                              А защо не Будапеща, Москава, Токио или Хонк Конг?А защо не Сингапур или Ню Йорк?....По принцип мога да се сетя още въпроси ама ме мързи сега...
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • А, забравих, това било РАСТЕЖНО. Сега даваш пари в аванс да купиш спекулативно напълно несигурно бъдеще. НАПРОТИВ НАПЪЛНО СИГУРНО Е, както продават старите си бизнеси сега, след 2-3 ще продават така сгащните си бизнеси, ЗАЩОТО ВЕЧЕ И ТЕ ЩЕ СА СТАРИ И НЯМА ДА МИНАВАТ ЗА РАСТЕЖНИ!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X