IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Много състрадателни хора има тук, загриженни за чуждите пари, браво

    Коментар


    • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение
      Някакви отзиви за Алтерко при участието на CES 2022???
      Аха, нула сделки на Франкфурт. Нов рекорд.

      Коментар


      • Някакви отзиви за Алтерко при участието на CES 2022???

        Коментар


        • Благодарности, бат Тони.
          Дет се вика - нямам нужда от Гугъл, ти знаеш всичко

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение

            Моля постни/прати линк към това изказване, че съм пропуснал
            Заповядай, бат Иво
            https://www.4investors.de/nachrichte...tock&ID=158642

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Също - защото немското CEO го каза вкратце - пред франкфуртска борса,оповести прогноза за 50% ръст през 2022 ....
              Моля постни/прати линк към това изказване, че съм пропуснал

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение



                Няма никакъв ентусиазъм Хари,, - не само защото сме застанали от диаметрално различни гледни позиции в пазара. Всъщност аз съм застанал, но за теб не сме сигурни че имаш някакви акции на БФБ затова някак ми е странна думата колега, но да приемем че касае *участник във форума"
                Обаче имаш и заслужени почитания за твърдоглавството вече 2г да блъскаш главата в дувара , казано народному. Няма как да ти донесе това каквато и да е печалба но си идеен стожер на понижителите
                Според мен, Тук си се отклонил тотално от реалността и е най добре да не се обвързваме в разсъждения с апъл Амазон и так даалее, защото нишата на Алтерко според мен е уникална и тез които си споменал са доооста извън нея
                още повече При 60милиона приходи, 30% марж на печалбата, т.е над 20милиона вероятно годишна печалба, БЕЗ аналог досега за такъв растеж на дружество от БФБ,(въпреки всички невярващи). Ето примерно сравнение - На МСХ му трябваха 10г за да постигне това което направи Алтерко последната 1.5 г-2г ....
                Ми съгласявам се, че не може лесно да се асимилира, разбирам те и не споря
                А при такова въвеждане на нов продукт на всеки месец-два и +50% прогноза за ръст на приходите аз не виждам, кое ще е това дружество на БФБ което ще покаже повече и с перспектива да не е инфлационен само ефект,
                ​​​​​​Няма по готин арбитър от пазара. Ще поживеем Хари и ще видим. Както казваше Пепи
                Колега, обожавам алтерко и уважавам теб като мислещ и интересен човек...
                1. Няма битка Елана/алтерко цялата Елана не вярваше на тази акция и започна да купува едва от 10-12 лв нагоре- чак тогава започнаха да вярват и още им се струва явно че нещо ще се счупи
                2 Препоръчвам на Елана че хора като Цецко не трябва да се появяват да дават акъл по телевизора или по вестниците...за да го правиш трябва да имаш или харизма или акъл или и двете... а Цецко няма нито едно от двете...нищо лично изглежда добър човек
                3 силата на Елана е в сделчици като ихлбл или друг тип по деяния от мажоритари в стил чичака.... не се учудвам че три от неговите компании са в десетката на мениджърчетата!
                4.интересно би ми било твоето мнение за Дрона... и как една нова ракета(акция) би се отразила на Алтерко като акция... или по просто казано ако имаме нова звезда, какво ще се случи с най- готината истинска и единствена стара?
                ( с учудя видях в ТР че доста от корифеите на форума са подминали дрона... което още повече ме кефи, та дори и в класацииката на съфорумците не видях да присъства често) благодаря ти предварително.... коментара не е препоръка за търгувия на бфб...препоръка е много страст и да го живеем готино тоз живот... наздраве за всички Ивановци и най вече за предателите такива!
                Last edited by Scottie Pippen; 08.01.2022, 00:58.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                  Балонът е спукан, просто още не сте го осъзнали!
                  Не споделям тази ви класификация. Алтерко е най-тежко в портфейла ми и пак е първо в личната ми класация от анкетата на bigbear.
                  С радост бих чул нови аргументи защо е балон и защо се е спукало. Видимо досегашните ви от пет лева насам не струват и пазара ги игнорира. В случай, че изложите смислени такива може и да ме убедите, че бъркам. Постоянното повтаряне на едни и същи, при това грешни твърдения не води до никакви резултати. Сам го виждате.
                  Написаното от мен не е препоръка за търговия с ценни книжа а е просто любопитство в очакване на смислени аргументи.
                  Приятен уикенд и успешна нова година.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                    Това в немско, както и СЕОто в немско, офиса в хонк конг ще са САМО РАЗХОД, и то голям!
                    Това с немско си е върха на излагацията. Щели да придобиват?! Те, малките от Б-я, ще стават придобиващи.
                    Единственото, което можеше да правят е да намат девелопери, да разработ, да пробват, да губят, пак да пробват нещо в сферата на AI, но мвсето това решира да впрегнат каруцата пред коня - Софикс , балонна капитализация, Немско...балонът е спукан, просто още не е осъзнато

                    Click image for larger version

Name:	Straitjacket-rear.jpg
Views:	7
Size:	5.3 КБ
ID:	3852640

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Кой кво казал е едно, немската борса я игнорира акцията - ерго нулеваци, Холмс
                      Това в немско, както и СЕОто в немско, офиса в хонк конг ще са САМО РАЗХОД, и то голям!
                      Това с немско си е върха на излагацията. Щели да придобиват?! Те, малките от Б-я, ще стават придобиващи.
                      Единственото, което можеше да правят е да намат девелопери, да разработ, да пробват, да губят, пак да пробват нещо в сферата на AI, но мвсето това решира да впрегнат каруцата пред коня - Софикс , балонна капитализация, Немско...балонът е спукан, просто още не е осъзнато

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение


                        На мен ми изглежда, че с това си мнение, представителят на Елана е надминал себе си, като е поставил в топ 2 Алтерко! За мен Алтерко е топ 1 за тази година
                        Защо смятам, че ще е топ 1 - Ми защото Димитър Димитров е страхотно човече. Господ здраве да му дава.
                        Също - защото немското CEO го каза вкратце - пред франкфуртска борса,оповести прогноза за 50% ръст през 2022 ....
                        Защо още смятам че е топ 1 ли (за мен) - Ми много ясно - защото нищо по-добро не виждам на бфб, което да расте с 50% (фундамент) през 2022...
                        Моля конкуренцията да ме опровергае !
                        Имаме така да се каже батъл - Elana VS Alterko
                        Аз залагам на второто. При това с голям % от портфейла и с почти никакво съмнение
                        Ако щете вярвайте, че не е препоръка
                        Кой кво казал е едно, немската борса я игнорира акцията - ерго нулеваци, Холмс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                          Прочетох много хубави неща в темата и много ми харесаха. Чудя се обаче, къде гледат инвеститорите, които търгуват на борсата във Франкфурт та не виждат тези прекрасни неща Кви хора са тва бе?! Пфу, и тва ми били инвеститори! Немски реотани!
                          Защо ли ми се струва, че ти се иска да падне за да купиш ! Сигурно изтърва момента да напълниш когато беше време ! Акордеон тук май скоро няма да се разтяга !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение


                            Ми съгласявам се, че не може лесно да се асимилира, разбирам те и не споря
                            ​​​​​​Няма по готин арбитър от пазара. Ще поживеем Хари и ще видим. Както казваше Пепи
                            Успокой се...релакс...от 2008 върви тоя балон по света, вие се усетихте чак след 12 г. Сега се спука (говорим за тех и т.н. растежни) - виж борсите по света. Сега ви трябва и това да проумеете! Виждаш в Германия - там вече даже и не пускате линка....

                            Балонът е спукан, просто още не сте го осъзнали!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                              Кажи Харко, какво си учил и завършил, ако си завършил изобщо.
                              Какво, какво... очевидно "Трето Весело".

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                                Продължавате с овчото надъхване?
                                какво общо има лещерко с тока? скъп или евтин?
                                Всичко много лесно ще си дойде на мястото сега с Инфлацията. Заради липсата и доста години, се получиха такива изкривявания и залитания, КОИТО ВЕЧЕ СЕ ПОПРАВЯТ! НИКОЙ ВЕЧЕ НЯМА ДА КУПУВА НА БАЗА ГОЛИ ОЧАКВАНИЯ9както при лещерко) ЗА РАСТЕЖ!!!!
                                Говориш необмислени и глупави приказки.
                                Не ми отговаряш, сменяш темата и отново започваш да изливаш яда си, че ние сме заложили на изключително перспективна акция с огромен потенциал за растеж, а ти си се забатачил с едни шитове, дето никой не ги иска.
                                Кажи Харко, какво си учил и завършил, ако си завършил изобщо.
                                То и основното иска завършване.

                                Коментар

                                Working...
                                X