IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ЛявоХ23,40=Дясно...... Това май някакъв рекорд ще да е..........
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
      Имам един въпрос, сега тия 1400 бройки някой купи ли ги или някой ги продаде? .
      И двете.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Имам един въпрос, сега тия 1400 бройки някой купи ли ги или някой ги продаде? Надявам се сте хванали шегата но е насочено най вече към коментари от сорта на големите продават пък после с малки бройки някой покрива оцапаното. И не е продадено на 17,20..... Успех на всички, явно има още накъде да се "набълбукаме".

        Коментар


        • Не са много мениджърите на SOFIX компании , които в неделя в 14.00 си пишат с клиенти и качват ъпдейт на фърмуеъра г-н Димитров май е най ценния актив на Алтерко
          Last edited by tony1975; 19.09.2021, 16:32.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

            Да не крашне ексела сега....?!?!?
            Ся ша увисне графиката като сопол

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975
              Магазина крашна...


              Да не крашне ексела сега....?!?!?
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ALFA Разгледай мнение

                Ще се ангажираш ли със срок. Щом ще е скоро, явно имаш силни очаквания. Може и с бас. За теб уискито, за мен ще ти излезе евтино - да напишеш във всяка тема в която влезеш сефте след въпросната дата - Аз Грую Груев съм най-големия хейтър, карък и празноглавец в този форум, казвам ви го, за да не ме четете и слушате, защото мненията които ви пиша, могат да ви донесат огромни загуби.
                Наистина последен отговор, само защото ми предлагаш бас - повече отговори в тези тема няма д апиша един месец, ако някой иска да предложи или пита нещо, оставамна разположение на лично>

                Виж сега, ще ти го синтезирам в няколко точки - предложение от теб за бас в този му вариант няма как да има, защото:

                1. Престациите са различни - ако ти оценяваш честта си на една бутилка уиски, то при мен няма как да е толкова ниска цената. Ерго, престациите, както и аз винаги съм заявявал в моите басове, следва да са еднакви, а тъй като парите са всеобщ измерител, предлаганите от мен басове са в стойностно изражение

                2. Ти, без да се обиждаш, си хибернирал ник на някой многоников (по това най-лесно се познавате), ерго, няма как да сключа бас с теб, в който някой си казва нещо си, просто защото не си ми на нивото - ти изчезваш за години с многониковата си регистрация, аз съм тук всяка седмица. Мога да сключа такъв бас, в който някой си пише нещо, с аватара ти - Батя, щото е гаулайтера по позицията, но той, както разбрахме, няма топки. Апропо, имал съм и такъв бас - беше свързан с Левски и ЦСКА (преди да умрат) и известно време подписът ми беше "Само ЦСКА", нищо че не мога да ги понасям. Но беше сключен с уважаван форумец, а не с хибернирал такъв - аз от бас не бягам и винаги ги изпълнявам, защото считам, че това е единственият начин да кажеш нещо в анонимен форум на многоникови тролове!

                3. И тук правилно си преценил, не са зададени параметри, просто защото аз не съм ги задал, тъй като не знам намеренията на яхтата (за разлика от моето предложение към колегата, който имаше точни параметри - 45-50 лева до коледа). Аз знам само, че тук ще има много голямо мяу, защото акцията е огромен балон - кога ще се случи, няма как да знам. Или както казва вашият гаулайтер - аз анализрам процеси, а не произволно избрани числа. Само дето в правото без числа няма как да има договор

                Ако държиш на бас по темата, аз проблеми с басовете нямам и винаги съм бил "ЗА" (щото имам топки) - прати ми лично или пиши в друга тема (да речем Оптимизъм, нямам претенции, ако искаш публичност), нищо че си абсолютно непознат за форума и липсата ти няма да се усети, с конкретни параметри - Алтерко ще е 30 лева до Коледа, 25.12.2021 (примерно) на 200 кинта бас, и ще се договорим. Бъди здрав и успешен
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Когато си тъп, интеренет просто ти дава възможност да "блеснеш" - къде с интервюта при Мариян, къде с лафчета по телефона с приятелчетата от яхтата, къде с празнотемието ти във форума. Магнаурската школа на ВИНС-а at its best. Сори, наистина последно в тази тема - надъхвайте си се и си пишете НАЙ, друго не ви остава - ревът след спукването на балона ще е кански, а до спукването не остава много. От една страна ще ми е кеф, защото повечето набили се тук са идиоти на хранилка по телефона, но има и свестни форумци, на които пожелавам да успеят да излязат навреме.
                  Тихо ся, БФБ предлага уникална екстра - ниска ликвидност, та може да заседне тарикатина в акции, дето и да иска - няма на кой да продаде... само да гледа как потъват ли потъват.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    За моите топки има кой да се грижи, при това много усърдно, ами ти вземи разтвори тия бузки още малко, че скоро пак идва избичването.. без смазка
                    Аз точно по тази причина казвам, че това е госпожа, която си пада по задни пражки.

                    Коментар


                    • Някой не може да разбере, че ако имаш акции някъде, ти имаш интерес да правиш басове, че цената няма да се вдигне, това св нарича хеджиране. Еврофутбол маниаците си мислят доста ограничено, без да искам да го обидя

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Сори, наистина последно в тази тема - надъхвайте си се и си пишете НАЙ, друго не ви остава - ревът след спукването на балона ще е кански, а до спукването не остава много. От една страна ще ми е кеф, защото повечето набили се тук са идиоти на хранилка по телефона, но има и свестни форумци, на които пожелавам да успеят да излязат навреме.
                        Ще се ангажираш ли със срок. Щом ще е скоро, явно имаш силни очаквания. Може и с бас. За теб уискито, за мен ще ти излезе евтино - да напишеш във всяка тема в която влезеш сефте след въпросната дата - Аз Грую Груев съм най-големия хейтър, карък и празноглавец в този форум, казвам ви го, за да не ме четете и слушате, защото мненията които ви пиша, могат да ви донесат огромни загуби.
                        Last edited by ALFA; 17.09.2021, 17:08.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от johndaniels Разгледай мнение

                          е то стане ли ми прогнозата, нямам нужда от бас хаха, все пак е прогноза на един профан който не разбира от борси де
                          Колко му е, като на майтап.
                          Ей ги, не останаха - до 19 лв няма и хиляда акции.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                            "Искаш ли бас - даже с хендикап 2:1 за теб - на 200 кинта. Ако цената стигне 45 лева с поне 1000 бройки, ще ти преведа 400 кинта, в обратния случай ти ще ми преведеш 200 кинта (може и бутилка уиски в този диапазон). Ето, да видим кой е хейтър и кой плямпач"

                            Груец, не можеш да осъзнаеш,че предложенията ти за басове са абсурдни, освен че са смешни. Подобни басове могат да бъдат остойностени лесно и съотношението е доста по-различно, или както ти го наричаш по еврофутболски - хендикап. Майтап си.
                            е то стане ли ми прогнозата, нямам нужда от бас хаха, все пак е прогноза на един профан който не разбира от борси де

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                              За моите топки има кой да се грижи, при това много усърдно, ами ти вземи разтвори тия бузки още малко, че скоро пак идва избичването.. без смазка
                              Когато си тъп, интеренет просто ти дава възможност да "блеснеш" - къде с интервюта при Мариян, къде с лафчета по телефона с приятелчетата от яхтата, къде с празнотемието ти във форума. Магнаурската школа на ВИНС-а at its best. Сори, наистина последно в тази тема - надъхвайте си се и си пишете НАЙ, друго не ви остава - ревът след спукването на балона ще е кански, а до спукването не остава много. От една страна ще ми е кеф, защото повечето набили се тук са идиоти на хранилка по телефона, но има и свестни форумци, на които пожелавам да успеят да излязат навреме.
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Батя, ще ти го кажа и тук (последно мнение по темата) - махни си топките от бика, защото явно ти липсват. препоръкЪ е!

                                Греъме, супер, уин-уин е ситуацията за мен
                                За моите топки има кой да се грижи, при това много усърдно, ами ти вземи разтвори тия бузки още малко, че скоро пак идва избичването.. без смазка

                                Коментар

                                Working...
                                X