IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

    Да знам, целият ТЕХ сектор ще бъде смазан, но вас няма да ви касае.
    И защо ще бъде смазан? Обясни, ако можеш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

      Харко, не се изказвай безкрайно неподготвен.
      Да знам, целият ТЕХ сектор ще бъде смазан, но вас няма да ви касае.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

        ТАЗИ ГОДИНА ЗА ПОЛУПРОВОДНИЦИ, ДОГОДИНА ЗА ЦЕЛИ!
        Харко, не се изказвай безкрайно неподготвен.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

          ТАЗИ ГОДИНА ЗА ПОЛУПРОВОДНИЦИ, ДОГОДИНА ЗА ЦЕЛИ!
          Харко, не се изказвай безкрайно неподготвен.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
            Ей сега, като затворим тук и цената там скача.
            Няма кой да ги захранва с артии купени от тук на безценица.
            ТАЗИ ГОДИНА ЗА ПОЛУПРОВОДНИЦИ, ДОГОДИНА ЗА ЦЕЛИ!

            Коментар


            • Ей сега, като затворим тук и цената там скача.
              Няма кой да ги захранва с артии купени от тук на безценица.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                Нека се върнем на фактите,а не на празните приказки и бълнувания за милиарди % ръст.
                А те са -9% още втория ден.Не е много привлекателно за бъдещи инвеститори

                Кофти,че като се пукне тоя шит ще дръпне и Софикс доста назад,това са ми притесненията.
                Нормален ли си, първия ден във Франкфурт цената беше 32лв, имаше прекъсване заради достигане диапазона. Бяхте се покрили като лалугери.
                Тук от 25 сега е 27. Болни фантазии за спад имате.
                От една година ги четем такива знахари.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                  Нека се върнем на фактите,а не на празните приказки и бълнувания за милиарди % ръст.
                  А те са -9% още втория ден.Не е много привлекателно за бъдещи инвеститори

                  Кофти,че като се пукне тоя шит ще дръпне и Софикс доста назад,това са ми притесненията.

                  Ама вие какво очаквате? Че и там са балъци ли? Че са алчи като вас тук в БГетовицата.
                  Не разбирам овчия ентусуазъм вчера. Вместо това трябва да е СРАМ, че отиваш някъде, където очевидно не ти е мястото, за какво им е ?
                  Когато поставяш каруцата пред коня, няма как да е успешно. Абе гледайте си бизнеса, продажбите, къде сте тръгнали в Софикс, в Дакс?
                  В интерес на истината, това абсурдно събитие - Бай Ганьо във Франкфурт, съвпада по време с един невиждан балон в технологичния сектор, в който по всичко личи, че се надига огромен ЧЕРЕН ЛЕБЕБ, този който още едно време Бай Тошо майтапчийски ни е загатнал, за който може да мисли. Тая година завод за полупроводници, догодина за цели. Тези т.н. полупроводници или чипове може би ще изиграят ролята на ЧЕРЕН ЛЕБЕБ, което във случая с тези нечуван балони в този сектор ще е нещо много хубаво - малко да се от малко да се върне нормалността, не може всичко да е само Лещерко, някакви балонни капитализации, време му е. Всички го виждат, а този ЧЕРЕН ЛЕБЕН, никой не можа да оцени и това което се вижда е ,че ще промени и тех сектора - оценките на балоните. Четох статия, да се внимава къде е позициониран човек сега, да се окаже на -90%. Това което всички се подигравате на Хим и ПИБ ще се окажат гранде наудитите балони в тех сектора И моле се сравнявайте с БИГ ТЕХ, там е друга работа, те може и да оцелеят при този ЧЕРЕН ЛЕБЕБ, може и те да ги инсцинират. Ще гледаме мача, най-добре е човек сега ДА НЕ РИСКУВА с ТЕХ акциите.

                  Коментар


                  • А забелязвате ли как сделките на двата пазара са едно към едно? "Хранят" немецо и арбитража върви здраво!

                    Коментар


                    • Нека се върнем на фактите,а не на празните приказки и бълнувания за милиарди % ръст.
                      А те са -9% още втория ден.Не е много привлекателно за бъдещи инвеститори

                      Кофти,че като се пукне тоя шит ще дръпне и Софикс доста назад,това са ми притесненията.

                      Last edited by petrg5s; 23.11.2021, 16:10.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        от 2рия ден още в корекция, туй яко мечи сигнал хахахаха
                        Розов, казал съм ти го отдавна, че на общи работници в земеделието, като теб, не им е мястото в икономическите форуми.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                          Ти не работиш ли бе трол!
                          Ще намилаш ли за мечи сигнал, ако за коледа цената е 20 ойро ?
                          Цена за 3 бр акции на сделка или как? Джобни

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение

                            Честно казано, не чета всички теми във форума, а само тези в които имам интерес или акции, а те не са много (за добро или лошо). В останалите може и да плюе, но не го виждам. Важното за мен е че тук (поне за сега) се спря с безмисленото плюене и братвежи по адрес на Алтерко. Ако след време Пазарът реши да срути акцията, тогава ще има моралното право да цапа по темата и да я нарича балонирана акция.
                            Из всички теми в които пише, когато получи някаква душевна болка, си го изкарва на Алтерко,
                            Виж му мненията, сам ще се убедиш. Болката за алтерко е вече гарнирана с пропуснати ползи, печалби, мъка от собствената недалновидност, която като реакция активира отрицанието от типа "всички са идиоти и са си загубили акъла, само аз не съм" МИслиш ли че това може да бъде спряно, Не - не може, защото е форма на психическо отклонение, Което не може да се контролира правилно от самото отклонение !
                            Last edited by Балониада; 23.11.2021, 14:55.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                              Ти вярваш, че нещата при Груев са приключили!? Ех момко, млад си още, наивен.
                              Нима не си забелязал, че ако не пише в темата, плюе по алтерко из всяка друга тема!
                              Човекът може да има психически отклонения, а това не може да се обясни с логика и здрав разум !
                              Честно казано, не чета всички теми във форума, а само тези в които имам интерес или акции, а те не са много (за добро или лошо). В останалите може и да плюе, но не го виждам. Важното за мен е че тук (поне за сега) се спря с безмисленото плюене и братвежи по адрес на Алтерко. Ако след време Пазарът реши да срути акцията, тогава ще има моралното право да цапа по темата и да я нарича балонирана акция.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                от 2рия ден още в корекция, туй яко мечи сигнал хахахаха
                                "Червен Кретен", Ще намилаш ли за мечи сигнал, ако за коледа цената е 20 ойро ?
                                Last edited by Балониада; 23.11.2021, 16:24.

                                Коментар

                                Working...
                                X