IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

    Подготви се за подстригване даже набързо ви номерирах хахах

    Не би ли трябвало да сме отляво засега, а ревльо?
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
      Петрунчо, посоката е яко нагоре. Мисля, че шейсе кинта до Коледа е най-малкото, което може да се случи на тази артия.
      Бегай легай и по-малко завиждай!
      Подготви се за подстригване даже набързо ви номерирах хахах

      Last edited by petrg5s; 24.11.2021, 07:43.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение
        Нормален ли си, първия ден във Франкфурт цената беше 32лв, имаше прекъсване заради достигане диапазона. Бяхте се покрили като лалугери.
        Тук от 25 сега е 27. Болни фантазии за спад имате.
        От една година ги четем такива знахари.
        Ей сега спрели, туй което спря е търговията, щото НЯМА КОЙ, има един умрел "маркет-мейкър" с 5 пършиви акции напред-назад
        Втория ден във Фра и провисна като сопол. Беше квото беше, сега какво чакаме - листване на Марс? Да ви светна - тия листвания струват ПАРИ - те тия ПАРИ, дето сте ги платили за въздух в балон

        Единия писал че Латерко е реклама на БФБ. Не е прав, Латерко е цялото БФБ хахахаха, толкова са и оборотите на мижавата борса

        Коментар


        • Хора,
          ​​​​​​спрете да отговаряте на комплексираните хейтъри и те сами ще престанат да пишат.
          ​​​​

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
            Аз ли съм нормален или глупаците държащи балон с горещ въздух поскъпнал с 600% за кратко време и бълнуващи нови 100000% ,щото видиш ли бил някакъв супер световно неизвестен шит ?
            Петрунчо, посоката е яко нагоре. Мисля, че шейсе кинта до Коледа е най-малкото, което може да се случи на тази артия.
            Бегай легай и по-малко завиждай!

            Коментар


            • Стига с тоя хейт ! Алтерко е реклама за цялото БФБ. За всички е добре да има добри резултати и да расте акцията.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение

                Приятна вечер, младеж. . тук съм от 20 години, Знам ти мурафетите и на вси светии даже,
                Иди да разпъваш акордеона и не се занимавай с виртуални интервенции в повече от едно изречение!
                Разбрахме те достатъчно добре !
                Тази вечер яко го разтягам Оттук нататък ще ви гледам сеира

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение
                  Нормален ли си
                  Аз ли съм нормален или глупаците държащи балон с горещ въздух поскъпнал с 600% за кратко време и бълнуващи нови 100000% ,щото видиш ли бил някакъв супер световно неизвестен шит ?
                  Last edited by petrg5s; 23.11.2021, 20:05.

                  Коментар


                  • Още като видях Груеца, че поздравява хората преди време, че са продали на 20 лева и разбрах, че ще катери яко. Жалкото е, че не купих, въпреки че Грюйо няма пропуск.

                    Коментар


                    • десперадо, по принцип си готин форумец, ама тук вярно си имаш малко хейти уклон.. Вероятно защото си продал ниско и сега ти е криво. Нормална човешка емоция. Но не трябва да й се поддаваш и да я демонстрираш.. нищо няма да спечелиш, само ще олекнеш като тежест сред съфорумците.
                      Ето примерно долу пишеш "много бързо ги напълниха офертите на 27,40" .. лъха си на злорадство от всякъде! Пък аз мога да кажа, че последващите големи аскове на това ниво, много бързо ги ИЗКЪРТИХА!

                      Както и да е.. Жив и здрав и дано поста ми ти е бил полезен

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение

                        ОТ 11 и сумата която съм прибрал като печалба горе долу беше над половината дневен оброт тогава. Не мога да разбра що за дивак трябва да си за ме наречеш хейтър по темата. Айде със здраве. Няма да пиша повече по темата щото явно много се ядосвате, вместо да се кефите че печелите пари (поне на хартия)
                        Много се обърка. Не съм те нарекъл хейтър. Това е твое становище

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                          А виж ти работа... кога беше 10 кога стана 27 ...
                          Ми така ше стане и 57... докат си тананикате ...
                          Та викаш ти от 10 лв ли ги нямаше ?!....или 9 ...
                          ОТ 11 и сумата която съм прибрал като печалба горе долу беше над половината дневен оброт тогава. Не мога да разбра що за дивак трябва да си за ме наречеш хейтър по темата. Айде със здраве. Няма да пиша повече по темата щото явно много се ядосвате, вместо да се кефите че печелите пари (поне на хартия)

                          Коментар


                          • Хейтита са превзели темата гледам.. Ох, още колко мъка и пискане ги чака


                            По половин млн. лв. търговия тук и във Франкфурт.. Затвърждаваме нивото 27-28 лв. Нека ни е зле



                            п.п. Колеги, не ми прецаквайте игнор функцията като цитирате хейтита!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                              Нещо бързо напълниха поръчите на 27,40. Оттук насетне оптимизма ще трябва да се доказва с цифри.. Това е е SPAC за да се търгуват очаквания!
                              А виж ти работа... кога беше 10 кога стана 27 ...
                              Ми така ше стане и 57... докат си тананикате ...
                              Та викаш ти от 10 лв ли ги нямаше ?!....или 9 ...
                              Last edited by Балониада; 23.11.2021, 17:24.

                              Коментар


                              • Нещо бързо напълниха поръчите на 27,40. Оттук насетне оптимизма ще трябва да се доказва с цифри.. Това не е SPAC за да се търгуват очаквания!
                                Last edited by desperado; 23.11.2021, 17:31.

                                Коментар

                                Working...
                                X