IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тапи.Тапи all over the place....
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

      Напротив .Постнал съм поне 10 чертежа в темата.Техническия анализ казва, че Алтерко е балон,не аз ! Сега вече ако ти не разбираш нещо,не значи ,че то е НИЩО ,нали ?
      Лелеее, верно ли техническия анализ показва това, предлагам тогава всички да започваме да продаваме, докато франкфуртските инвеститори още купуват....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
        неподкрепени с нищо. .
        Напротив .Постнал съм поне 10 чертежа в темата.Техническия анализ казва, че Алтерко е балон,не аз ! Сега вече ако ти не разбираш нещо,не значи ,че то е НИЩО ,нали ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
          Модовете, айде млко хигиена в тоя форум. Махайте ги тези тролове, искам да прочета, нещо смислено, не да гледам снимчици и голи твдения, неподкрепени с нищо. С лупа да търсия нищо смислено. Цялата тема е на кафево.............
          Напълно съм съгласен ! Съжалявам, че и аз се включих в оцапването ! Нека модератора изтрие каквото е нужно !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

            Нито едно от двете.Даже ви съжалявам в известна степен.Първо на глупостта,после за това което идва.

            Иначе форума е със свободен достъп и като такъв всеки може да пише каквото и колкото си поиска стига да спазва правилата.
            Това ,че на някой не му харесват мненията ми е през оная работа .Това е .Други въпроси ?
            Както се казваше в един филм - Никога не съжалявай хора с яхти !

            Особено докато си бъркаш в носа без работа !

            Коментар


            • Модовете, айде млко хигиена в тоя форум. Махайте ги тези тролове, искам да прочета, нещо смислено, не да гледам снимчици и голи твдения, неподкрепени с нищо. С лупа да търсия нищо смислено. Цялата тема е на кафево.............

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                Значи ти ми зададе въпрос и аз от възпитание ти отговорих.Сега пък защо съм отговарял.А сега де

                Май трудно ти се отдава четенето и разбирането ! Къде видя въпрос защо отговаряш ? Пак ти казвам благодарим за предупрежденията ти, да спиш спокойно ако ние си загубим парите !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                  Нито едно от двете.Даже ви съжалявам в известна степен.Първо на глупостта,после за това което идва.

                  Иначе форума е със свободен достъп и като такъв всеки може да пише каквото и колкото си поиска стига да спазва правилата.
                  Това ,че на някой не му харесват мненията ми е през оная работа .Това е .Други въпроси ?
                  Петрунчо, към теб никога не съм имал въпроси, защото не ме интересува нищо свързано с теб.
                  Да, неудачник си, но не е необходимо да ни го натякваш всеки ден.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                    Мдаа, благодарим, че ни информираш всеки ден за глупостта ни ! Много благородно от твоя страна ! Благодаря и за съжалението ти, че печелим ! Щом си толкова съжалителен иди някъде доброволец да помагаш на хората !
                    Значи ти ми зададе въпрос и аз от възпитание ти отговорих.Сега пък защо съм отговарял.А сега де


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      Нито едно от двете.Даже ви съжалявам в известна степен.Първо на глупостта,после за това което идва.

                      Иначе форума е със свободен достъп и като такъв всеки може да пише каквото и колкото си поиска стига да спазва правилата.
                      Това ,че на някой не му харесват мненията ми е през оная работа .Това е .Други въпроси ?
                      Мдаа, благодарим, че ни информираш всеки ден за глупостта ни ! Много благородно от твоя страна ! Благодаря и за съжалението ти, че печелим ! Щом си толкова съжалителен иди някъде доброволец да помагаш на хората !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Нито едно от двете.Даже ви съжалявам в известна степен.Първо на глупостта,после за това което идва.

                        Иначе форума е със свободен достъп и като такъв всеки може да пише каквото и колкото си поиска стига да спазва правилата.
                        Това ,че на някой не му харесват мненията ми е през оная работа .Това е .Други въпроси ?
                        Боже, колко мъка има по тоя свят Боже.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                          Това от загриженост за нас ли го правиш или от завист ?
                          Нито едно от двете.Даже ви съжалявам в известна степен.Първо на глупостта,после за това което идва.

                          Иначе форума е със свободен достъп и като такъв всеки може да пише каквото и колкото си поиска стига да спазва правилата.
                          Това ,че на някой не му харесват мненията ми е през оная работа .Това е .Други въпроси ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Къде виждаш да рева ... ?

                            ...ще уточня
                            Сега сте отляво,да.Угоени и готови за кланица.Но първо ще ви подстрижат
                            Бруталното рали тепърва предстои!
                            Last edited by aleks262; 24.11.2021, 11:57.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                              Къде виждаш да рева ... ?

                              ...ще уточня
                              Сега сте отляво,да.Угоени и готови за кланица.Но първо ще ви подстрижат
                              Това от загриженост за нас ли го правиш или от завист ? Радвай се бе момче, че цените на акциите растат ! Какво е това плюене по растежни акции и участници не мога да разбера ! Остави ни да си загубим парите ! Готови сме и да ни стрижат ако трябва, доволен ли си ?

                              Коментар


                              • Ааа, да. Точно този беше звездата на пазара, която не е чувала за SAP.

                                Коментар

                                Working...
                                X