IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Значи най-важното нещо е дали съм продал, така ли? Не, не съм продал нищо. Сега легна ли ви сърце на място!?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
      Тук оптимизмът започва да става плашещ
      И кое е плашещото?
      Изглеждате недоволен от собствената си инвестиция. Странно!
      Защо не продадете?
      Или вече продадохте ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
        Тук оптимизмът започва да става плашещ
        Продай бе брат, реализирай печалба, къв ти е проблема !
        Ем боли ем сърби. Ми така е като си се "ушил" с мижав % !
        Кофти болка, но такова е !

        Коментар


        • Тук оптимизмът започва да става плашещ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
            Първо искам да поздравя държащите от самото начало. Над 1000 % доходност не е никак случайна. Аз ползвам хартията за краткосрочно съхранение на малки количества КЕШ - Като имам отгоре просто купувам и след няколко седмици продавам като ми трябват кинти и все съм отгоре
            Разбира се това не е препоръка защото краткосрочните инвестиции в голяма степен водят до загуби.
            Пожелавам успех на компанията.
            Мерси мерси,
            Аз съм тука от 5 кинта и втори път от 9-10 кинта. Освободих от мъките десперадото
            Ако искаш вярвай но не прави глупости Тази компания ще стане световна. Всички хейтърчета - да си го запишат ако държат, а е време вече да замълчат с наведени глави!
            Last edited by Dio; 22.11.2021, 18:05.

            Коментар


            • Първо искам да поздравя държащите от самото начало. Над 1000 % доходност не е никак случайна. Аз ползвам хартията за краткосрочно съхранение на малки количества КЕШ - Като имам отгоре просто купувам и след няколко седмици продавам като ми трябват кинти и все съм отгоре
              Разбира се това не е препоръка защото краткосрочните инвестиции в голяма степен водят до загуби.
              Пожелавам успех на компанията.
              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

              Коментар


              • София, 22 Ноември 2021 Волфганг Кирш, признат експерт в областта на потребителската
                електроника и търговията на дребно в Европа, се присъединява към доставчика на интелигентни
                домове Allterco JSCo (борсов кодA4L/ISIN: BG1100003166). Той ще отговаря като главен
                изпълнителен директор за новосъздаванотоAllterco Europe GmbH, което ще бъде базирано в
                Мюнхен.

                На новата си позиция Кирш ще работи за разширяването на европейския бизнес чрез продажби
                и маркетинг в съответните страни. Стартовата позиция за Allterco е особено обещаваща в
                немскоговорящите страни, къдетокомпанията вече генерира значителна част от приходите си.
                По-специално, водещата продуктова линия Shelly се е превърнала в истинска любимамарка на
                потребителите и вече има общност от последователи от над 35000 членове в Германия.

                и още

                С борсовия си дебют във Франкфурт "Алтерко" стана компания за половин милиард

                Акциите на българската компания поскъпнаха с над 10%, а те вече има достъп до по-широк кръг инвеститори

                https://www.capital.bg/moiat_capital...Osw9JkYV-sW4zA

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                  Колегата 15 лв или 15 евро има в предвид че нещо взех да ги бъркам
                  Няма проблем Сохо, разбираме вече.
                  Стават грешки с ойоро-лев курса.
                  Колежаката Шокова Терапия също (основателно) беше смотала курса.
                  Но то ще е до време. В един момент левът (сравнително скоро) може да мине към евро и неудобствата ще отпаднат от само себе си

                  Коментар


                  • Колегата 15 лв или 15 евро има в предвид че нещо взех да ги бъркам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение

                      и аз си коригирам прогнозата.15 лв.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение

                        И тук спукахме гумите.Това му беше максимума.Нищо повече не чакаме,така че и аз си коригирам прогнозата.15 лв.Не е препоръка
                        Кога я чакаш на 15лв. за да събирам кеш за покупки ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение

                          И тук спукахме гумите.Това му беше максимума.Нищо повече не чакаме,така че и аз си корегирам прогнозата.15 лв.Не е препоръка
                          КорЕга, ти кога имаше прогноза, че даже я корЕгира?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                            Браво на Алтерко ! И дано проправят път и за други компании !
                            И тук спукахме гумите.Това му беше максимума.Нищо повече не чакаме,така че и аз си коригирам прогнозата.15 лв.Не е препоръка
                            Last edited by termit; 22.11.2021, 14:06.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Ми много сме заровили очите в земята и не се сещаме да погледнем звездите по небето бе Греъме, а то е толкова красиво Зведните ексели
                              Ето да видите [ATTACH=CONFIG]n3833261[/ATTACH]


                              Да отбележим този паметен ден, в който българска технологична компания вече е на световна борса.

                              (ps. Да ме извинява Груйчето ама разните полски-борси ...не предат. !)
                              Браво на Алтерко ! И дано проправят път и за други компании !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Пак ще кажа....вия тоя ексел, тия числа за нщо ги нямате
                                Ми много сме заровили очите в земята и не се сещаме да погледнем звездите по небето бе Греъме, а то е толкова красиво Зведните ексели
                                Ето да видите
                                Click image for larger version

Name:	Screenshot_2021-11-22-10-01-33-944_2r.jpg
Views:	1
Size:	17.5 КБ
ID:	3833261



                                Да отбележим този паметен ден, в който българска технологична компания вече е на световна борса.

                                (ps. Да ме извинява Груйчето ама разните полски-борси ...не предат. !)

                                Коментар

                                Working...
                                X