IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Технологиите зад океана пак потънаха. Лошо.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

      От години наред не знам нищо за ЕУБГ / с изключение на сделката за ЧЕЗ, разбира се/, нито съм чул някой да го търгува. Не че съм фактор, но преди време поне се коментираше, а сега имам чувството, че си го цъкат само техните си хора. Някой от тук търгува ли го?
      Е аз ги имам.. 5-та позиция ми е в портфейла. От 16. Т.е. възлагам някакви надежди там Но да, не е за хора със слаби сърца

      Двойно дъно имаме при Алтерко, това ли показваш Агресивен? Еми хайде, дано от тук е обръщалката и хейтърите - разбирачи пак да посърнат

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

        Да не продаде на загуба.
        Само купувам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Така е, но виж че вече не са особено тежки.. Алтерко, ЕУБГ и Софарма задават посоката и темпа. Пък и при подновяване на бичия тренд, може вече да дойде ред да отлепят малко и магаретата от земята
          Тез магарета са много тежки, не вярвам скоро да литнат. Дано ти си прав...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
            Хайде, хаирлия да е!

            Да не продаде на загуба.

            Коментар


            • Хайде, хаирлия да е!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                От години наред не знам нищо за ЕУБГ / с изключение на сделката за ЧЕЗ, разбира се/, нито съм чул някой да го търгува. Не че съм фактор, но преди време поне се коментираше, а сега имам чувството, че си го цъкат само техните си хора. Някой от тук търгува ли го?
                Аз пък тези съвсем съм ги отписал ! Не знам дребните да са видели нещо хубаво от тази акция !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  Така е, но виж че вече не са особено тежки.. Алтерко, ЕУБГ и Софарма задават посоката и темпа. Пък и при подновяване на бичия тренд, може вече да дойде ред да отлепят малко и магаретата от земята
                  От години наред не знам нищо за ЕУБГ / с изключение на сделката за ЧЕЗ, разбира се/, нито съм чул някой да го търгува. Не че съм фактор, но преди време поне се коментираше, а сега имам чувството, че си го цъкат само техните си хора. Някой от тук търгува ли го?
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Прекалено много котви бе Батя в индекса ! Хим./ТИМ/ групата как се дърпат, ами на Хари банката ? Трябва нещо генерално да се промени при тях, че да тръгнат !
                    Така е, но виж че вече не са особено тежки.. Алтерко, ЕУБГ и Софарма задават посоката и темпа. Пък и при подновяване на бичия тренд, може вече да дойде ред да отлепят малко и магаретата от земята

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      Няма такива филми! Флагманчето Алтерко почне ли да катери, ще дръпне целия индекс след него. Гаранте!
                      Прекалено много котви бе Батя в индекса ! Хим./ТИМ/ групата как се дърпат, ами на Хари банката ? Трябва нещо генерално да се промени при тях, че да тръгнат !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                        В късия има много дървета, които може да падат изгнили вече проядени от бръмбари,
                        докато алтерко може да се вкара в статистиката за репо на динозаварката.
                        Така, че Хем едното надолу, другото нагоре а за агресивния - двоен профит, ако е барнал дъно
                        Няма такива филми! Флагманчето Алтерко почне ли да катери, ще дръпне целия индекс след него. Гаранте!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                          Ами късия какво го направи, да не му скъса шортите ?
                          В късия има много дървета, които може да падат изгнили вече проядени от бръмбари,
                          докато алтерко може да се вкара в статистиката за репо на динозаварката.
                          Така, че Хем едното надолу, другото нагоре а за агресивния - двоен профит, ако е барнал дъно

                          Коментар


                          • Еййй, цялата борса чака на алтерко да обърне.... иначе да плюете много знаете!
                            Last edited by mibova; 27.01.2022, 17:03.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                              Много ги усещам нещата
                              Ами късия какво го направи, да не му скъса шортите ?

                              Коментар


                              • Ти къде го чукаш, то къде се пука...
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X