IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    За +10лв. горница на пазарната в момента,- няма да спорим сега
    Ще трябва да чакаш до 30-и февруари

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

      Пий си ракията ,както обикновено и не се бъркай там ,където нищо не разбираш !

      Оня ден на +5% излезоха 3-4 маймуни ,викат ,ти си виновен . Сега на -5% пак същите излизат и пак аз съм бил виновен .А ся де?
      Аз съм винаги виновен,а те не са никога

      п.с. ще ядеш голямо дърво в Агро балона.Ама ти сигурно ПОСТ фактум ще кажеш, както другите,че вече си продал.Даже си успял да го направиш и малко НАД върха

      За +10лв. горница на пазарната в момента,- няма да спорим сега!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
        Само да не предизвиква бури, както при бившата си база водена от един титаник(горкият Титаник-по какви поводи го споменаваме, а и Ген. Гаки го отвяха бурите в неизвестна нам посока)...
        Съдби чоловечески,- сал списване искат за достойната им памет!!!
        -"Днес, 11:11
        И "рибаря" стана рибка...."
        Пий си ракията ,както обикновено и не се бъркай там ,където нищо не разбираш !

        Оня ден на +5% излезоха 3-4 маймуни ,викат ,ти си виновен . Сега на -5% пак същите излизат и пак аз съм бил виновен .А ся де?
        Аз съм винаги виновен,а те не са никога

        п.с. ще ядеш голямо дърво в Агро балона.Ама ти сигурно ПОСТ фактум ще кажеш, както другите,че вече си продал.Даже си успял да го направиш и малко НАД върха

        Коментар


        • Само да не предизвиква бури, както при бившата си база водена от един титаник(горкият Титаник-по какви поводи го споменаваме, а и Ген. Гаки го отвяха бурите в неизвестна нам посока)...
          Съдби чоловечески,- сал списване искат за достойната им памет!!!


          -"Днес, 11:11
          И "рибаря" стана рибка...."

          Коментар


          • Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Аз отдавна си прибрах печалбата а ти се ушИ точно преди отчета, който задава важни въпроси.....Ама така е като не четеш а гледаш свещички.....
              Този отчет е важен за риби като теб,не и за мен.Задавал важни въпроси точно сега ли ?
              А иначе беше най-гръмогласния 100лв викач,сега изведнъж обърна палачинката.

              Като си такъв ербап,кажи какво казва този отчет ? Ти даже това не знаеш.
              Къде ще ходи цената според отчета ? направи една прогноза? дай КОНРЕТИКА ,стига ала-бала глупав спам

              Въпроса е валиден и към уорчо спама,бастен,прецакания ...... но естествено ще напълнят памперсите.Хем от страх,хем и защото нямат никаква идея
              Last edited by petrg5s; 16.08.2022, 13:40.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                Най-големите риби са 100 левовите викачи като теб и уорчо
                Аз отдавна си прибрах печалбата а ти се ушИ точно преди отчета, който задава важни въпроси.....Ама така е като не четеш а гледаш свещички.....
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  И "рибаря" стана рибка....
                  Най-големите риби са 100 левовите викачи като теб и уорчо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    +.. .. и откакто продължи да не чете, стана контраиндикатор нашето мече
                    Рибарчето ако започне да гледа на боб със сигурност ще има по-голяма успеваемост

                    Коментар


                    • И "рибаря" стана рибка....
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        +.. .. и откакто продължи да не чете, стана контраиндикатор нашето мече
                        Ти като ги четеш по 10 пъти ,защо продължи да държиш от ноември насам ? и така цели 51% надолу ,все четеш и все държиш ?

                        Коментар


                        • +.. .. и откакто продължи да не чете, стана контраиндикатор нашето мече

                          Коментар


                          • Май пазара показва че не хареса чутото , някой попадна ли на английската версия на анализа на Мон тега?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                              Рибарчето от най-голямото мече се превърна в най-голямото биче
                              Агресивен шаран, показваш нисък интелект ! Какъв е този мерак постоянно да се излагаш,не знам.Значи щом си мечка или бик,трябва да си такъв завинаги,така ли ? или поне 5години ? или има някакъв определен период?

                              Някой да каже как е отчета ? Булиш ли е,или не? (не че има значение за мен,просто от любопитство)
                              Last edited by petrg5s; 16.08.2022, 10:45.

                              Коментар


                              • бойлер от типа IoT (Интернет на нещата), който може да се управлява от ...

                                Коментар

                                Working...
                                X