IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от borislavyakimov Разгледай мнение

    Колега по серозно с цифрите.Дори и да направят 200 мл оборот,при марж на печалба20%,това прави 40 млн печалба,това прави по 2,22 лв на акция.При съотн.p/e 30,пак са 66 лева,.Да не си спал на течение някъде..
    евро

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
      а колкото до сладура с баса и тъпотиите за обеми въобще няма да се моря да му отговарям... причината да няма обеми е липсата на продавачи на тези смешни нива!
      Ти искаш бас,не аз.Аз зор нямам ! А ти като имаш,ще минеш първо през някои проверки,ще докажеш имаш ли парите и после продължаваме нататък.

      Първоначално изпратено от borislavyakimov Разгледай мнение
      Колега по серозно с цифрите.Дори и да направят 200 мл оборот,при марж на печалба20%,това прави 40 млн печалба,това прави по 2,22 лв на акция.При съотн.p/e 30,пак са 66 лева,.Да не си спал на течение някъде..
      Фърчи в облаците Скота
      170 е не пълна фантастика,ами нещо което няма нищо общо с реалността
      17 е много по-вероятно през 2024
      Last edited by petrg5s; 04.08.2023, 09:38.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

        Предлагам ти бас пет цифрена сума по твой избор... аз казвам че ще се изпълни прогнозата от 200 мил оборот на Волфганг и цена на акция между 100-170 лв по това време!
        Колега по серозно с цифрите.Дори и да направят 200 мл оборот,при марж на печалба20%,това прави 40 млн печалба,това прави по 2,22 лв на акция.При съотн.p/e 30,пак са 66 лева,.Да не си спал на течение някъде..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение

          Ще направят повечко от 200 мил, обаче ще се пречкат на други и очаквам раздвижване в тази връзка.
          Мениджмънта има договори и срокове и акции за получаване...Митко под 1 милярд евро няма да продаде ще иска да остане в историята... тъй че не е ясно нищо от твоите думи, апетити винаги ще има...въпрос на чипове....
          а колкото до сладура с баса и тъпотиите за обеми въобще няма да се моря да му отговарям... причината да няма обеми е липсата на продавачи на тези смешни нива!

          Коментар


          • Много скръндзи тия от БФБ-то, не искат да се бръкнат по-дълбочко та да покажем "кой кара влака?"

            Коментар


            • На продалите, които очакват корекция, съпротиви, пукане на балони и пр. искам да кажа, че е важно да сме живи и здрави!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                Ок картинката в Германия е малко по-различна от тази тук. Там при листването имаше ниво 32,85лв (16,80Е), което при нас никога не сме виждали. Ако трябва да бъдем честни, някой го отигра успешно листването в Германия и въз основа на това аз лично не мисля, че това е реално ниво. Технически погледнато около 16,80 има съпротива и ще е ниво, на което трябва да следим мача отблизо!

                Относно обемите визирах обема там, който отново стана по-голям от този тук, което означава, че ще има изтегляне. Последните няколко месеца има осезаемо покачване там, като да в Май месец в седмицата на отчета се изтъргува голям обем. И преди съм споделял мнението си, че около отчети, инвестиционни форуми и новини от компанията, е очаквано да има по-големи обеми!

                Картинката по месеци е следната:
                Януари 11 558
                Февруари 16 091
                Март 31 568
                Април 12 285
                Май 124 863
                Юни 60 659
                Юли 66 233
                В очакване на отчета в средата на месеца до момента има 8600 и ако погледнем 1-ви, 2-ри и 4-ти месец, не можем да не отчетем позитивната тенденция от последните три месеца! Въз основа на това не смятам, че на 16,80 ще има каквато и да е съпротива.

                Коментар


                • Ще има още един връх около излизането на консолирирания отчет за първите 6 месеца и след това спад...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    Ама имаш ли достъп реално време към бфб, че на мен ми показва над 5200 хартишки към момента или иначе казано оборот който си е значим за бфб, поне в първата десятка ще да е
                    Естествено,че имам
                    Обема в БГ също не е голям.
                    На предишния връх 28.40 той е бил два пъти по-голям !!! което също е доста показателно ,че говорим за напомпване с хелии

                    https://www.tradingview.com/x/iEnDr2Nh


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                      Къде е тоя обем ? Ясно се вижда,че той намалява и намалява,докато цената изкуствено помпи нагоре ,докато не дойде човека с иглата
                      И друго.Виртуална капиталова и реална такава са две МНОГО различни неща


                      https://invst.ly/10x7c6


                      Ама имаш ли достъп реално време към бфб, че на мен ми показва над 5200 хартишки към момента или иначе казано оборот който си е значим за бфб, поне в първата десятка ще да е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                        Предлагам ти бас пет цифрена сума по твой избор... аз казвам че ще се изпълни прогнозата от 200 мил оборот на Волфганг и цена на акция между 100-170 лв по това време!
                        Ще направят повечко от 200 мил, обаче ще се пречкат на други и очаквам раздвижване в тази връзка.

                        Коментар


                        • Къде е тоя обем ? Ясно се вижда,че той намалява и намалява,докато цената изкуствено помпи нагоре ,докато не дойде човека с иглата
                          И друго.Виртуална капиталова и реална такава са две МНОГО различни неща


                          https://invst.ly/10x7c6


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                            Още нищо не са видели. Просто това е вече друг пазар с други оценки. Нашите играчи сме свикнали да ги гледаме как дълбаят с котвата по дъното на един от най песимистичните пазари - бфб
                            Който си кешира хартишките просто няма какво друго да купи на този пазар или поне аз не виждам смисъл в подобна галимация
                            без препоръка както обикновено
                            Очаквам да се спре за малко около 42-43 лв.
                            Очаквам и друго раздвижване около компанията, включително покупка на мажоритарен пакет ;-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                              Предлагам ти бас пет цифрена сума по твой избор... аз казвам че ще се изпълни прогнозата от 200 мил оборот на Волфганг и цена на акция между 100-170 лв по това време!
                              Втори път ми предлагаш бас.Първия ти казах правилата !
                              Трябва да докажеш ,че имаш парите ! Защото анонимни палячовци с големи претенции в този форум колкото щеш
                              После може да говорим.И така поставено условието говори за несериозност .Колко години ще я чакаме тази цена
                              Last edited by petrg5s; 03.08.2023, 12:46.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                                Ами ако не достигнат? Нали знаеш ,че ако-то понякога цапа гащите
                                А 52лв е пълна фантастика Тея хора изобщо нямат идея къде се намират

                                Предлагам ти бас пет цифрена сума по твой избор... аз казвам че ще се изпълни прогнозата от 200 мил оборот на Волфганг и цена на акция между 100-170 лв по това време!

                                Коментар

                                Working...
                                X