IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Ма що да дразня - аз съм егати позитивния пич и вместо всички да ми кажат - Евала, Груец, вземи още 15 билета за операта Халтурко, ще съберем волни пожертвования за теб, щото те знаем, че си скъсан и нямаш пукнат леФ, а ние сме мЕлионерчета, само хейт, та хейт от хора, дето са изпуснали ракетата.
    Ама ха - бе аз за пръв път (ако не се лъжа, ама май е така) в живота си имам 4 позиции на БФБ (Халтурко, електро, спиди и неохим), жертвам се на ползу инвеститору, и пак недоволни бре, пак недоволни.

    Щом е така, чакам само да поскъпне над мега дирижабъла М+С и продавам, да видим тогава кой ще ви крепи цената Ще плачете с кървави сълзи да се върна, ама няма
    да СЕ дразниш, написах
    Last edited by X_Y; 19.04.2021, 17:47.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Свестният беше само един - БСЕ трейдъра, който единствен написа подкрепено с факти мнение (макар да не съм съгласен с него, мнението му беше топ), всичко друго беше спам в едната или другата посока. Аз също ще спра - самонадъхвайте се на воля с колкото ника имате, не ми е проблем
      И защо не си съгласен с него, след като мнението му е било с факти ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

        Кажете кого по-конкретно имате предвид. Свестните хора поспряха да пишат напоследък. Някой ги изгони, или държите само той да пише. Виждам че го толерирате
        Свестният беше само един - БСЕ трейдъра, който единствен написа подкрепено с факти мнение (макар да не съм съгласен с него, мнението му беше топ), всичко друго беше спам в едната или другата посока. Аз също ще спра - самонадъхвайте се на воля с колкото ника имате, не ми е проблем
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Ма що да дразня - аз съм егати позитивния пич и вместо всички да ми кажат - Евала, Груец, вземи още 15 билета за операта Халтурко, ще съберем волни пожертвования за теб, щото те знаем, че си скъсан и нямаш пукнат леФ, а ние сме мЕлионерчета, само хейт, та хейт от хора, дето са изпуснали ракетата.
          Ама ха - бе аз за пръв път (ако не се лъжа, ама май е така) в живота си имам 4 позиции на БФБ (Халтурко, електро, спиди и неохим), жертвам се на ползу инвеститору, и пак недоволни бре, пак недоволни.

          Щом е така, чакам само да поскъпне над мега дирижабъла М+С и продавам, да видим тогава кой ще ви крепи цената Ще плачете с кървави сълзи да се върна, ама няма
          А откакто си в неохим и там дърво
          Last edited by X_Y; 19.04.2021, 17:46.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
            Моля, спрете със заядливия спам.
            Кажете кого по-конкретно имате предвид. Свестните хора поспряха да пишат напоследък. Някой ги изгони, или държите само той да пише. Виждам че го толерирате

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Кое му е смисленото на това ти мнение?

              Здравко, ма пък много подскачаш, като някой ти засегне акцията - е, за Коравото да съм ти рекъл нещо? За СКЗК? Виж за старопланинските балоняци съм се изказвал многкратно Та като рекох старопланински балоняци - мисля, че бърстът тук ще е като се пресече третият Меркурий тук с четвъртата Венера в любовната компания. Та минем ли капитализацията там, а това е само въпрос на време за тук или една сделка за там, ще гледаме звезди, ама посред бял ден. Така ми го говорят шестимата индианци от пресичането на МА с ТА от ВА на седмична база с годишна обосновка.
              Тази акция ми е с едва 5% тежест в портфейла за съжаление ! А там където е било нужно да се критикува винаги съм го правил, независимо имам или нямам акции ! Сигурен съм, че ако ти имаше акции тук и беше влезнал на време друга песен щеше да пееш ! Имам и тук и в Спиди, но мисля, че по която и да е акция няма нужда от излишно плюене или възхвала ! Но пък и човек да не вижда видимото и да не го признава и това не го разбирам ! Пиши сгреших, че не купих и толкова, живота продължава ! Циклиш на едно мнение, а акцията расте ли расте !
              Last edited by X_Y; 19.04.2021, 17:46.

              Коментар


              • Моля, спрете със заядливия спам.
                रादोस्त

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Груец, вместо да де се дразниш тук, ходи вземи малко акции на ПИБ. На мен днес ми продадха.Ще ходиме там да им казваме, к'ви готини пичове сме.И любезни.Аз съм Ръсел Кроу, щото съм по-дебел.
                  Ма що да дразня - аз съм егати позитивния пич и вместо всички да ми кажат - Евала, Груец, вземи още 15 билета за операта Халтурко, ще съберем волни пожертвования за теб, щото те знаем, че си скъсан и нямаш пукнат леФ, а ние сме мЕлионерчета, само хейт, та хейт от хора, дето са изпуснали ракетата.
                  Ама ха - бе аз за пръв път (ако не се лъжа, ама май е така) в живота си имам 4 позиции на БФБ (Халтурко, електро, спиди и неохим), жертвам се на ползу инвеститору, и пак недоволни бре, пак недоволни.

                  Щом е така, чакам само да поскъпне над мега дирижабъла М+С и продавам, да видим тогава кой ще ви крепи цената Ще плачете с кървави сълзи да се върна, ама няма
                  Last edited by X_Y; 19.04.2021, 17:44.
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Груец, вместо да де се дразниш тук, ходи вземи малко акции на ПИБ. На мен днес ми продадха.Ще ходиме там да им казваме, к'ви готини пичове сме.И любезни.Аз съм Ръсел Кроу, щото съм по-дебел.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Тапи....тапи all over the place.....
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Груичето много се излага действително. 100% доказателство, че от пропусната възможност боли най-много.

                        Коментар


                        • "Седмични акценти:
                          Българска фондова борса:
                          • Обзор на предходната седмица: Алтерко продължава да блести"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Кое му е смисленото на това ти мнение?

                            Здравко, ма пък много подскачаш, като някой ти засегне акцията - е, за Коравото да съм ти рекъл нещо? За СКЗК? Виж за старопланинските балоняци съм се изказвал многкратно Та като рекох старопланински балоняци - мисля, че бърстът тук ще е като се пресече третият Меркурий тук с четвъртата Венера в любовната компания. Та минем ли капитализацията там, а това е само въпрос на време за тук или една сделка за там, ще гледаме звезди, ама посред бял ден. Така ми го говорят шестимата индианци от пресичането на МА с ТА от ВА на седмична база с годишна обосновка.
                            Ама много те е яд, много!
                            Last edited by X_Y; 19.04.2021, 17:48.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                              Объркал си се. Аз подобни безсмислени мнения не давам. Хари дори се опитва да дава доводи.

                              Здравко, ма пък много подскачаш, като някой ти засегне акцията - е, за Коравото да съм ти рекъл нещо? За СКЗК? Виж за старопланинските балоняци съм се изказвал многкратно Та като рекох старопланински балоняци - мисля, че бърстът тук ще е като се пресече третият Меркурий тук с четвъртата Венера в любовната компания. Та минем ли капитализацията там, а това е само въпрос на време за тук или една сделка за там, ще гледаме звезди, ама посред бял ден. Така ми го говорят шестимата индианци от пресичането на МА с ТА от ВА на седмична база с годишна обосновка.
                              Last edited by X_Y; 19.04.2021, 18:01.
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Същият като от твоите, както и на 90% от драскащите тук - ъъъъъъъъп . Имам акции, а хейтърите без акции да не се обаждат
                                Объркал си се. Аз подобни безсмислени мнения не давам. Хари дори се опитва да дава доводи.
                                Last edited by X_Y; 19.04.2021, 18:01.

                                Коментар

                                Working...
                                X