IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Голяма графика

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ethic hacker Разгледай мнение
      Техническият анализ би работил, ако голяма част от хората търгуват/инвестират базирано на него, което далеч не е така тук или в други акции. Да, със сигурност би спаднала малко, да обере бид-а, но след това ще има пак засилка на север..
      Да,точно така ще стане.И септември още 1200%

      Новото крипто ,Шелли Койн
      Last edited by petrg5s; 30.08.2023, 15:35.

      Коментар


      • Значи ТА не върши работа, така ли? И как на мен ми върши работа, пък на вас не ви върши? Значи аз го ползвам над 20 години, а вие ми обяснявате, че не става. Как пък съм ползвал нещо дето не ми е вършило работа толкова години? Явно съм тъп и упорит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ярък Разгледай мнение
          Честито на спечелилите !
          Гледайте само да не е виртуално, щото съм чувал за този нер(а)вен път...
          Имал некой си 3-4 пъти печалба, но почнала акцията да коригира. И тоз мечтаеш за мелиони инвеститор си казва - не мое да падне с повече от 10 %....
          Но акцията падала, падала, докато стигнала спад от 90 % ог номинала или близо 10 пъти от върха. ( има и такива флагмани на БФБ дето спада е 20 пъти )
          Така, че умната и красивата....( сяяя, работливата мое и да не я търсим...)

          пп Надявам се да не се впуснете да ме коригирате в пъти, проценти и т.н. на спада. На БФБ мерните единици са блъф...
          Спада не може да е повече от 99.9 %, а покачването може и да е 100 пъти...
          Колега, имаше един лаф "всеки сам си преценя", та и с инвестициите е така ! Всеки има различно мислене и стратегии, и по различен начин взема решения ! Аз първоначалната инвестиция придобити на средна 9лв. си я изтеглих на около 18лв. при 100% ръст на акцията тогава /не ми се мисли ако ги бях оставил до сега/, та сега всичко от тогава до тук е един огромен бонус ! А продадох половината си пакет в Алтерко, заради световния срив с началото на войната в Украйна, като почнах да купувам и чужди акции.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

            Нещо си се объркал, тук не се стои заради дивидент ! Това ти го казва човек фен на дивидентите !
            Първите печелят.Пирамида

            Коментар


            • Първоначално изпратено от конан Разгледай мнение

              Колко дивидент очакваш?
              Нещо си се объркал, тук не се стои заради дивидент ! Това ти го казва човек фен на дивидентите !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от p Разгледай мнение
                Аз пък мисля, че точно за тази акция, ТА си е валиден отвсякъде. Само да припомня че се търгува и в Германия и графиките корелират яко. За доста други акции не може да се каже същото - имат по 2-3 сделки на месец или пък са яко зависими от настроенията на мажоритарите.
                Колко дивидент очакваш?

                Коментар


                • Аз пък мисля, че точно за тази акция, ТА си е валиден отвсякъде. Само да припомня че се търгува и в Германия и графиките корелират яко. За доста други акции не може да се каже същото - имат по 2-3 сделки на месец или пък са яко зависими от настроенията на мажоритарите.

                  Коментар


                  • Тук ни чака съдбата на Агрия

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ethic hacker Разгледай мнение
                      Техническият анализ би работил, ако голяма част от хората търгуват/инвестират базирано на него, което далеч не е така тук или в други акции. Да, със сигурност би спаднала малко, да обере бид-а, но след това ще има пак засилка на север..
                      Напълно споделям мнението.

                      За мен лично, техническия анализ винаги е бил нещо като правенето на хроскоп....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                        Давай да включим Синерджито в схемата, че и без това гаражите по София свършиха, пък и ти да спечелиш нещо от финансовия инженеринг !
                        Синерджито ако го бяха пуснали като гаражи доле и кенефи нагоре, вече щеше да работи пълноценно. Но това е по друга тема.

                        Коментар


                        • Техническият анализ би работил, ако голяма част от хората търгуват/инвестират базирано на него, което далеч не е така тук или в други акции. Да, със сигурност би спаднала малко, да обере бид-а, но след това ще има пак засилка на север..

                          Коментар


                          • Честито на спечелилите !
                            Гледайте само да не е виртуално, щото съм чувал за този нер(а)вен път...
                            Имал некой си 3-4 пъти печалба, но почнала акцията да коригира. И тоз мечтаеш за мелиони инвеститор си казва - не мое да падне с повече от 10 %....
                            Но акцията падала, падала, докато стигнала спад от 90 % ог номинала или близо 10 пъти от върха. ( има и такива флагмани на БФБ дето спада е 20 пъти )
                            Така, че умната и красивата....( сяяя, работливата мое и да не я търсим...)

                            пп Надявам се да не се впуснете да ме коригирате в пъти, проценти и т.н. на спада. На БФБ мерните единици са блъф...
                            Спада не може да е повече от 99.9 %, а покачването може и да е 100 пъти...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Идеално даже вървят - не веднъж съм казвал, че финансовият инженеринг тук ще се изучава като христоматиен пример на бфб, редом с енергони, Енемона, мостове, патки и тн чисти акциЙ new paradigm, баце - щом и Евереста се е включил, for whom the bell’s tolls e близо
                              Давай да включим Синерджито в схемата, че и без това гаражите по София свършиха, пък и ти да спечелиш нещо от финансовия инженеринг !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Елана Трейдинг:



                                Знаете ли, че акциите на Шелли Груп са поскъпнали със 116% от началото на 2023 г. до момента (28 август) За последните 3 години поскъпването е 1044%.

                                Впечатлени от резултатите на българската компания доставчик на IoT решения и продукти за интелигентен дом, ние, от ЕЛАНА Трейдинг организираме уебинар, за да ви разкажем с какво се отличава Шелли, каква е оценката на акциите й и по какъв начин може да инвестирате в този иновативен сектор.

                                Събитието ще се проведе на 19 септември, вторник, от 18:30 ч., изцяло онлайн, в платформата Zoom. Необходима е само предварителна регистрация ---> bit.ly/3KXdcTs




                                Лошото е, че и еланци са от същото тесто като госпожата, където се включват и нещата се сгромолясват.

                                Коментар

                                Working...
                                X