IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
    Биковете не успяха да направят пробив. Ще видим днес дали ще успеят

    Голяма графика

    т.е. за теб е по-важно как пазара моментно реагира/оценява една компания в сравнения с това какво постига/прави тази компания - за мен това е грешния подход. По-мъдри и успешни от нас хора забогатяха точно защото пазара често греши в преценката си

    Дори екипа на Шели не са очаквали такъв успех с продажбите, а за теб е по-важно - дали някой льольо в Германия е разкешил или продължава да продава!

    "Dimitar Dimitrov Администратор


    Black Friday Shipping update
    Dear Valued Members,
    We're reaching out to provide an update regarding the shipping of orders placed during our Black Friday event.
    Firstly, we want to express our heartfelt gratitude for the overwhelming response we received. Your enthusiasm has surpassed our expectations, with more than 1.1 million devices ordered, far exceeding our initial forecasts."



    Успех с чертичките!
    Last edited by tony1975; 07.12.2023, 08:40.

    Коментар


    • Биковете не успяха да направят пробив. Ще видим днес дали ще успеят

      Голяма графика

      Коментар


      • 300к Е в Германия и 7.39% нагоре. Здравейте меченца Утре ще е интересно. Ако се запази ножицата, някой може да купува тук и да продава там.

        Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

        Според мен са по-малко.
        За някой от другите на БФБ не важи това, ама тук поне гледах чертичките. Да, избързах малко след като продадох на 47 с повторното влизане, но после купих още малко и цената е близо до сегашната.
        Last edited by Yordan_Nickolov; 06.12.2023, 22:39.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          10%
          Според мен са по-малко.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
            А колко хора мислиш, че вземат инвестиционно решение на база технически анализ?
            10%

            Коментар


            • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение

              Оправдание???? За какво? Понятията ли ти бягат или не ме разбра? Дори и най лудия та-шахматист знае, че щом го има, фундамента бие всичко в края на епизода.
              МЕн спецuално та-"анализите" ме забавляват със шмекериите и оправданията. Добри матряли за новофорумците да се учат да "четат" избирателно
              А относно другия пазар, да там имаше ръст и е нормално акцията да си "почине" докато се отърси от "бързите ръце". Както виждаш от 1 тримесечие сте запяли за спад, а той не идва и не идва.
              На фона на всички кризи отсам или отвъд океана, Алтерко прави тотален ръст във фундамент и докато се умувате и сугестирате с чертите се вкарвате точно в "реотана" а след това и "натегната пружина" - както ги наричаше Батя. Процеси при които "пазарните сомнамбули" се "събуждат".
              Айде пак техничарите са виновни! Тия техничари са ви голям трън в очите! И колко мислиш, че са техничарите в тоя форум? А колко хора мислиш, че вземат инвестиционно решение на база технически анализ? Според теб дали продалите на 5 лева са техничари? А дали продалите на 10 лв. са техничари? А продалите на 20? В тоя форум като ви чете човек остава с впечатлението че техничарите са виновни за всички беди на света. Техничарите са губещите, а играчите използващи фундаментален анализ са печелещите, така ли? Щом не трака на калкулатора значи не става за инвеститор
              Last edited by Спекулант79; 06.12.2023, 21:02.

              Коментар


              • Ники Мартинов, Честит имен ден! Да си жив и здрав!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                  А реакцията на пазара днес е показателна."Мега хипер" отчет,просто "УНИКАЛЕН" отчет пък реакция нулева.Предния отчет същата работа.Няма маймуни да купуват увехнали лалета вече.
                  Аз в Германия виждам +7% за деня, ама и те нищо не разбират, само ти ги разбираш нещата

                  Коментар


                  • P/E Google - 23
                    P/E Meta - 22
                    P/E IBM - 16
                    P/E Shelly - 30

                    Ако имахте пари, къде бихте ги сложили? Знам, че само едно P/E не е достатъчно, но все пак. That's my two cents...
                    Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      Верно ли? Е тва е голяма работа
                      Уникална компания,уникална
                      Отчет за 13 000% ръст ,не 1300%
                      Борят инфлацията

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение
                        Сипи им да си знаят, ще ми продават те по 1100000 джаджи за 5-6 дни...
                        Верно ли? Е тва е голяма работа
                        Уникална компания,уникална
                        Отчет за 13 000% ръст ,не 1300%

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          https://www.investor.bg/a/538-pazari...cherniya-petak

                          И затова ли е цялото квичене? За 10-15млн евро чиста печалба.И те половината за шефчетата.Ми че то на БФБ има ли компания да е спечелила по-малко?
                          1300% ръст за някви мижави 10-15млн печалба.700+млн капитализация?? 700млн кубични метра хелии

                          А реакцията на пазара днес е показателна."Мега хипер" отчет,просто "УНИКАЛЕН" отчет пък реакция нулева.Предния отчет същата работа.Няма маймуни да купуват увехнали лалета вече.А аз очаквах поне отскок на умрялата котка да направи,защото трябва засилка за надолу.Но тук май говорим за умрял пор
                          Сипи им да си знаят, ще ми продават те по 1100000 джаджи за 5-6 дни...

                          Коментар


                          • и ръст на печалбата преди лихви и данъци с 63,5% до 17 млн. евро (33,2 млн. лева)
                            https://www.investor.bg/a/538-pazari...cherniya-petak

                            И затова ли е цялото квичене? За 10-15млн евро чиста печалба.И те половината за шефчетата.Ми че то на БФБ има ли компания да е спечелила по-малко?
                            1300% ръст за някви мижави 10-15млн печалба.700+млн капитализация?? 700млн кубични метра хелии

                            А реакцията на пазара днес е показателна."Мега хипер" отчет,просто "УНИКАЛЕН" отчет пък реакция нулева.Предния отчет същата работа.Няма маймуни да купуват увехнали лалета вече.А аз очаквах поне отскок на умрялата котка да направи,защото трябва засилка за надолу.Но тук май говорим за умрял пор

                            Коментар


                            • може би някъде е станало дума и приемам, че аз съм пропуснал, но едва днес забелязах новия корпоративен сайт

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                                Само че тук оправданието с "албанския реотан" не мисля че е много на място, защото хартията се търгува и на друга борса
                                Оправдание???? За какво? Понятията ли ти бягат или не ме разбра? Дори и най лудия та-шахматист знае, че щом го има, фундамента бие всичко в края на епизода.
                                МЕн спецuално та-"анализите" ме забавляват със шмекериите и оправданията. Добри матряли за новофорумците да се учат да "четат" избирателно
                                А относно другия пазар, да там имаше ръст и е нормално акцията да си "почине" докато се отърси от "бързите ръце". Както виждаш от 1 тримесечие сте запяли за спад, а той не идва и не идва.
                                На фона на всички кризи отсам или отвъд океана, Алтерко прави тотален ръст във фундамент и докато се умувате и сугестирате с чертите се вкарвате точно в "реотана" а след това и "натегната пружина" - както ги наричаше Батя. Процеси при които "пазарните сомнамбули" се "събуждат".

                                Коментар

                                Working...
                                X