IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • май още не са там се продават изкупените от тук а те не бяха малко напоследък
    Умереният риск винаги печели ! ))))))

    Коментар


    • В Швабия не пробиха ли 70?
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
        Консолидация като по учебник. Лично на мен такива движения не ми харесват, защото не могат да се отиграват

        Голяма графика

        Могат, могат ..... стига да си сигурен какво следва
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от August Разгледай мнение
          Няма значение от кой край на света се купува
          Един път имало,сега нямало Последно има ли или няма ?

          И пак да попитам понеже се откъснахте в леко дебилен монолог без връзка с реалността..На вас направи ли ви впечатление глупостта,че щом някакъв литвиец купил за 1000 евро,целия свят щял да почне да купува или решихте да поспамите в паническия си страх ??

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Мечкан_Бикоядов Разгледай мнение

            Паниката не е в мен,а във вас . И ви личи от 1000км

            А аз отбелязах липсата на какъвто и да е мисловен процес и логически връзки в размишленията на пишман инвеститора,което говори и какъв инвеститор е.

            На вас не ви ли направиха впечатление глупостите(меко казано) ,че щом един 20 годишен литовец бил купил и то за 1000 евро, почвал целия свят да купува ?

            Или и вие сте на това високо ниво ?
            Има много последователи, дава интервюта по телевизии и тн. Ако да кажем чичо Оги дето уж е българския Бъфет почне да хвали някаква компания по медиите, няма ли поне няколко от феновете му да купят акции? В този форум има даже хора дето ползват лого от групата като Аватар. Та с този смешен оборот на БФБ и Франкфурт може и да добави някое левче ако някой му се върже
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Мечкан_Бикоядов Разгледай мнение

              Паниката не е в мен,а във вас . И ви личи от 1000км

              А аз отбелязах липсата на какъвто и да е мисловен процес и логически връзки в размишленията на пишман инвеститора,което говори и какъв инвеститор е.

              На вас не ви ли направиха впечатление глупостите(меко казано) ,че щом един 20 годишен литовец бил купил и то за 1000 евро, почвал целия свят да купува ?

              Или и вие сте на това високо ниво ?
              Няма значение от кой край на света се купува. Важно е, че имаме БФБ акция, която предизвиква интерес от инвеститори от неподозирани места и държави.
              Доколкото разбирам, твърде рано сте си продали акциите. В случая, за вас е добре, да не продължавате панически с безпредметни монолози, а да вземете пример от инвеститорите, които печелят от акциите и са прозряли тяхното бъдеще.
              Ако има желание, човек може да се учи постоянно и да става все по-добър в занаята, вместо да отрича успешните участници.
              Разбира се , само когато човек е с трезвен разум може да стигне до тези изводи. Едно от необходимите условия е, да не се изпада в паника! Паниката е състояние което замъглява ума и не само пречи на печалбите, но може да води до загуби.
              Борсовият човек е добре, да може да излиза дори и от загубите с поука! Иначе дългосрочно си губи времето и ще си пропилее капитала безуспешно.
              Още нещо - Спаменето не успокоява. Не вади от паническо състояние или разстройства на личността. Още по-лошо. Човек тролейки продължава да губи представа за реалността, ако ме успява да взема поуки от успешни инвеститори и стратегии.

              Коментар


              • Консолидация като по учебник. Лично на мен такива движения не ми харесват, защото не могат да се отиграват

                Голяма графика

                Коментар


                • Първоначално изпратено от August Разгледай мнение
                  Само без паника!
                  Обикновено, когато на борсата някой се е окекал, го обхващат панически състояния.
                  При тежки състояния на паника, не бива да се търгува, защото паниката води до разоряване. Психо-функционален анализ.
                  Паниката не е в мен,а във вас . И ви личи от 1000км

                  А аз отбелязах липсата на какъвто и да е мисловен процес и логически връзки в размишленията на пишман инвеститора,което говори и какъв инвеститор е.

                  На вас не ви ли направиха впечатление глупостите(меко казано) ,че щом един 20 годишен литовец бил купил и то за 1000 евро, почвал целия свят да купува ?

                  Или и вие сте на това високо ниво ?
                  Last edited by Мечкан_Бикоядов; 07.05.2024, 04:59.

                  Коментар


                  • Започва и изнервянето на пазара заради консолидирания отчет на 15.05.

                    Коментар


                    • сигурен нов връх
                      Умереният риск винаги печели ! ))))))

                      Коментар


                      • Цената вече се определя в Германия, а ние само я следваме.Също и тапата от миналата седмица я няма.
                        Last edited by ТодорЛ; 06.05.2024, 23:19.

                        Коментар


                        • Хм, проби 35,4 и то с обем. Утре може да е интересно на нашата борсичка...

                          Коментар


                          • Мечканчо, всички знаем, че тука ти си факторът.
                            Не се ядосвай после, че акцията расте
                            Last edited by precakanoto; 06.05.2024, 22:21.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Мечкан_Бикоядов Разгледай мнение

                              Страшна логика.Един литовец бил купил и сега след него почват французи,италианци,китайци ,целия свят почва веднага да купува щото тоя е купил.
                              Само без паника!
                              Обикновено, когато на борсата някой се е окекал, го обхващат панически състояния.
                              При тежки състояния на паника, не бива да се търгува, защото паниката води до разоряване. Психо-функционален анализ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                О, какво значение и някакъв литовец !!:
                                Ами естонеца,? Латвиеца?... Ами индиеца
                                Мм и може да се е объркал човечеца.
                                Докато дойдат французина, испанеца, южно американеца, аФстралиеца, зеландеца, африканеца, американеца ....има още много чудеса из тоя свят да станат
                                Батя го е казал просто - let the profit run
                                No recommendations
                                Страшна логика.Един литовец бил купил и сега след него почват французи,италианци,китайци ,целия свят почва веднага да купува щото тоя е купил.
                                Къде ви намират такива иди***
                                Last edited by Мечкан_Бикоядов; 07.05.2024, 04:53.

                                Коментар

                                Working...
                                X