IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз си вярвам на чертичките

    Коментар


    • И Монтега са правили анализ и викат 18лв - грешка 58лв
      https://www.boerse-frankfurt.de/news...c-dfe823823515

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

        Слагаме на масата бира с картофки, настаняваме се удобно и гледаме мача
        +1 Ето така те харесвам!
        Между другото в онлайн магазина на компанията стенния дисплей и част от другите липсващи продукти са вече налични, дано с доставката да са кацнали и новите продукти, които ще бъдат промотирани скоро преди Черния петък

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение
          Тук триъгълника е явно в средата на корекцията и е низходящ. Първо имаме бързо спускане с А след това консолидация тип триъгълник за В и в момента отново спускане за С с ново дъно. И чак тогава завършен зиг заг до към ноември. При такъв сценарии вероятно след зигзага , пак на горе.
          Балона това му е лошото ,че трябва да се надува постоянно.Спре ли помпенето се пука
          В Германия сега е 39.50лв(кей ру да ме поправи ако греша ,което е близо -20% от върха
          С това темпо,хептен никакъв виртуален профит няма да остане

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
            цената във Франкфурт падна под 50 дневна ЕМА, а това не се е случвало от май месец. А още по интересно е, че е на път да пробие и ниво на подкрепа
            Е тия не виждат ли потенциала, който виждат ''разбирачите'' от форума!?

            Голяма графика

            Тук триъгълника е явно в средата на корекцията и е низходящ. Първо имаме бързо спускане с А след това консолидация тип триъгълник за В и в момента отново спускане за С с ново дъно. И чак тогава завършен зиг заг до към ноември. При такъв сценарии вероятно след зигзага , пак на горе.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

              Тук на БФБ, продавача си намери съразмерен купувач и с 200к цената отиде нагоре, но щом във Франкфурт със 100бр са се обърнали четричките - слагаме каските и чакаме 19лв. Щом четричките казват...само да не се появи пак някой "Донев" да.им обърка нещата
              Слагаме на масата бира с картофки, настаняваме се удобно и гледаме мача

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                цената във Франкфурт падна под 50 дневна ЕМА, а това не се е случвало от май месец. А още по интересно е, че е на път да пробие и ниво на подкрепа
                Е тия не виждат ли потенциала, който виждат ''разбирачите'' от форума!?

                Голяма графика

                Тук на БФБ, продавача си намери съразмерен купувач и с 200к цената отиде нагоре, но щом във Франкфурт със 100бр са се обърнали четричките - слагаме каските и чакаме 19лв. Щом четричките казват...само да не се появи пак някой "Донев" да.им обърка нещата
                Last edited by tony1975; 19.10.2023, 21:07.

                Коментар


                • цената във Франкфурт падна под 50 дневна ЕМА, а това не се е случвало от май месец. А още по интересно е, че е на път да пробие и ниво на подкрепа
                  Е тия не виждат ли потенциала, който виждат ''разбирачите'' от форума!?

                  Голяма графика

                  Last edited by Спекулант79; 19.10.2023, 20:58.

                  Коментар


                  • Днес е св.Иван Рилский-Чудотворец, а вие бързате закъде !?
                    Чудесна и заслужена ваканция на хартишката до Димитровден! (Както сме забелязвали с Дядо Коледа (у) тогава започват да се залагат луканките, после започват да зреят съхнат и да придобиват стойност за Андреевден)
                    Те така сочи чарта ))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение
                      ...На мнение съм обаче, че за момента няма основателна причина, въз основа на която да видим цена от 30лв или още повече 20лв!
                      Душица мамина!
                      Ми то на 28 имаше "разбирачи", които ни обясняваха, че няма да пада, ама отиде до 14

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Хм...,

                        И що не извадиш на 18лв десетките постове/чертежи кой ви казваше да купувате?
                        Или на предишния връх 28лв десетките постове и чертежи да продавате
                        Last edited by RUBLA; 19.10.2023, 15:58. Причина: Спазвайте добрия тон!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение
                          И миналата година на 17-18лв вървяха аналогични разговори, какъв балон било тук.Тогава казах

                          Няма такова нещо и много добре си спомням.Единствения на 18 които ви казваше да купувате,бях аз.
                          Та и сигурно 20 графики съм постнал.А за балон пък на 18 никой не е говорил.Това е лъжа !


                          Войните за които говорите, нима в последните 20 години няма войни някъде по света

                          Аве момче неуко.В Украйна се бият явно и не толкова, големите сили демокрации срещу автокрации .Къде си тръгнал като си толкова неориентиран.
                          Конфликта пък в Газа също е по тази линия ,но там буквално може да тръгне и 3-та световна
                          И ти бълнуваш 150% за някви китайски боклуци след като са направили 1300% вече.....


                          И за това от 47 до 42, никога не съм твърдял и няма да твърдя, че не може да има корекции в цената. На мнение съм обаче, че за момента няма основателна причина, въз основа на която да видим цена от 30лв или още повече 20лв!

                          След като даваш една прогноза и цената те удари с мокър парцал и даже може да не се върне на това ниво никога,мненията ти могат да се ползват като много добър контриндикатор ! Така че и 30 и 20 през 2024 са много вероятни !

                          Коментар


                          • Колега, много ви моля - върнете го това чукче на невролога от който сте го откраднали... вие сте без нито едно попадение, просто уникален случай

                            Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                            Last edited by tony1975; 19.10.2023, 13:48.

                            Коментар



                            • Хм...,

                              Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                              Казал съм го още май месец....



                              Върха бе направен юни ,но като нива отиде 90 цента по нагоре,понеже е много силно ФОМО-то в Германия,а и Алтерко е Арабски кон,който бяга много бързо (най-бързия на БФБ ) но пистата му свърши и ще заоре в нивите

                              От днешна дата ако трябва да коментирам,може да видим и нов връх ,с максимално разтягане на локума под 16.80 евро което е АТН в Германия,но това ще е напълно паразитно и фалшиво движение

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                                Това показва само колко наивно глупави сте Нарочно не употребвам по-силни думи които напълно ще прилягат на ситуацията
                                Процеса е много добре познат и сме го наблюдавали в много балонизирани активи.Камилчета са толкова заслепени,че не виждат реалността .А тя е,две войни около нас в които е намесен целия свят и на прага на икономически колапс.Не на последно място 5.50% ФЕД лихви и лихви които ще са тук за много дълго време !!! Рекордна инверсия по кривите на доходност и рецесия в мотора на Европа !!

                                Но вие си бълнувайте и нови 1300%,все пак мечтите са безплатни

                                А и вашите прогнози нищо не струват.Все пак на 47 казахте 100лв,а в момента сме 42.....то до 47 може да не иде никога,там където дадохте прогнозата,вие 150% още бълнувате хахахаа
                                И миналата година на 17-18лв вървяха аналогични разговори, какъв балон било тук, някой обясняваше колко бил зле кеш-флоуа. Тогава казах, че още първото тримесечие ще са различни нещата и къде сме сега ... с над 30 млн по сметките. Войните за които говорите, нима в последните 20 години няма войни някъде по света (искате ли да Ви ги изброявам). Единственото различно е високите лихвени нива, за които съм споделял, как биха се отразили на компанията.

                                И за това от 47 до 42, никога не съм твърдял и няма да твърдя, че не може да има корекции в цената. На мнение съм обаче, че за момента няма основателна причина, въз основа на която да видим цена от 30лв или още повече 20лв!

                                Коментар

                                Working...
                                X