IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

    На мен ми излиза 3.9 рейтинга.
    сигурно го отваряш през телефон, там седи 3.9 ма през лаптоп е 1.9
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

      добавена стойност при 1.9 рейтинг? няма такъв сандвич

      https://play.google.com/store/apps/d...ol&hl=en&gl=US
      Някой да Ви кара да го хапвате този сандвич?

      Ако не Ви харесва как изглежда има много сандвичи на пазара ... взимате си друг. Зависи и как оценявате, ако над сто хиляди са си взели сандвич и под хиляда са казали, че не им харесва и не струва, още толкава са изказали различно мнение, Ви се губят едни над 98%, които не са изказали никакво мнение... а пък дали става или не става е въпрос на личен вкус...
      Last edited by Key Ru; 23.11.2023, 14:58.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

        добавена стойност при 1.9 рейтинг? няма такъв сандвич

        https://play.google.com/store/apps/d...ol&hl=en&gl=US
        На мен ми излиза 3.9 рейтинга.

        Коментар


        • Посоката ми харесва

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение
            Радвам се, че разговора тук започва да се връща в посока на оценка на потенциални рискове и възможности пред компанията. Да разбира се винаги има възможност да се появи някой, който да копира продуктите, но ще се съглася с колегата Тони, че тук не става въпрос просто за един продукт! Леко лирическо отклонение... Сигурен съм, че всеки един от нас може да направи по-хубав сандвич от тези на МакДоналдс, ама те са тези, които продават най-много сандвичи в света -> затова трябва система! И да се върна на темата Шели имат Екосистема, това е нещото което продава продукта, добавената стойност, а не хардуерна джаджичка, която всеки може да изкопира! Интегрирането на тази екосистема с другите, като Алекса на Амазон и т.н. Наскоро обявеното партньорство със Zendure е именно това, интегриране на външни решения в екосистемата на Шели...
            добавена стойност при 1.9 рейтинг? няма такъв сандвич

            https://play.google.com/store/apps/d...ol&hl=en&gl=US

            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • Радвам се, че разговора тук започва да се връща в посока на оценка на потенциални рискове и възможности пред компанията. Да разбира се винаги има възможност да се появи някой, който да копира продуктите, но ще се съглася с колегата Тони, че тук не става въпрос просто за един продукт! Леко лирическо отклонение... Сигурен съм, че всеки един от нас може да направи по-хубав сандвич от тези на МакДоналдс, ама те са тези, които продават най-много сандвичи в света -> затова трябва система! И да се върна на темата Шели имат Екосистема, това е нещото което продава продукта, добавената стойност, а не хардуерна джаджичка, която всеки може да изкопира! Интегрирането на тази екосистема с другите, като Алекса на Амазон и т.н. Наскоро обявеното партньорство със Zendure е именно това, интегриране на външни решения в екосистемата на Шели...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                Според г-н Кирш 50% от екипа в Сф са R&D. Колкото до копирането, ОК но съпорта не става от Чайна. А тук съпорта е на ниво - г-н Димитров дори през уикенда съм го засичал в групите да разяснява , а като имам проблем с рипийтъра на китайчето ми- няма кой да питам! Отделно сертифицирането - често от УК или Австралия се включват клиенти и питат - кога еди кое си ще е сертифицирано за нашата страна, за да може да нямат проблем със застрахователите - при китайчетата трудно. Не на последно място китайския продукт, база данни и облак се следят от Си Дзин Пин, а това не се нрави на купуващите Shelly. Та не е само до чип - има и други неща
                Малко е параграф 22. Ако продуктът е качествен, няма да прибягваш до съпорт. А досега никога не съм си взимал нещо защото им е добър съпорта.
                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                  Впечатляващ ръст, собствен чип, но доколко имат moat при толкова ниски r&d разходи? какво спира някоя компания от китай да им копира продуктите с минимални инвестиции?
                  Според г-н Кирш 50% от екипа в Сф са R&D. Колкото до копирането, ОК но съпорта не става от Чайна. А тук съпорта е на ниво - г-н Димитров дори през уикенда съм го засичал в групите да разяснява , а като имам проблем с рипийтъра на китайчето ми- няма кой да питам! Отделно сертифицирането - често от УК или Австралия се включват клиенти и питат - кога еди кое си ще е сертифицирано за нашата страна, за да може да нямат проблем със застрахователите - при китайчетата трудно. Не на последно място китайския продукт, база данни и облак се следят от Си Дзин Пин, а това не се нрави на купуващите Shelly. Та не е само до чип - има и други неща
                  Last edited by tony1975; 23.11.2023, 11:29.

                  Коментар


                  • Впечатляващ ръст, собствен чип, но доколко имат moat при толкова ниски r&d разходи? какво спира някоя компания от китай да им копира продуктите с минимални инвестиции?
                    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение
                      Седмата вълна, видя ли как идва седмата !!!

                      В Шменти груп АД 28-ма вълна е в ход ,не 7-ма !
                      Last edited by RUBLA; 22.11.2023, 22:31. Причина: Спрете с обидите. Предупреждение за БАН.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Вижда се ,че си паниран и целия трепериш от страх от стопяващия ти се като сняг в пустиня виртуален "профит".Иди някъде се разходи из природата и си изчисти главата.Той профита пак ще намалява,но поне ще се успокоиш
                        Ааа.. то след комуникацията с теб всички трябва да се изнесем в гората, не за разходка... да живеем. А за профита ... времето ще покаже. Ти нали няма да загубиш, бъди спокоен.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          Вижда се ,че си паниран и целия трепериш от страх от стопяващия ти се като сняг в пустиня виртуален "профит".Иди някъде се разходи из природата и си изчисти главата.Той профита пак ще намалява,но поне ще се успокоиш
                          Седмата вълна, видя ли как идва седмата !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ichi Разгледай мнение
                            Има някакъв чар в теб, наистина. Ставаш ми все по-симпатичен. Още по-сладко ще ми стане като ми излезе правоъгълника, който толкова ти бърка в задния пробит джоб, а то нивото ми нека е ниско ... то очевидно има и по-ниски ама не е моя работа да посочвам, някои неща се виждат и с просто око.
                            Вижда се ,че си паниран и целия трепериш от страх от стопяващия ти се като сняг в пустиня виртуален "профит".Иди някъде се разходи из природата и си изчисти главата.Той профита пак ще намалява,но поне ще се успокоиш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                              Много глупости,ама много Как ви ги раждат празните глави,нз
                              Пуснал съм ти и часова графика да видиш къде е обема,както и CМF ,но както казах неколкократно си в детската ТА градина и нямаш капацитета да осмислиш това което казвам и е на графиките .Хич не играя за лев-два тир,а за пари който никога няма нито да видиш,камо ли да спечелиш .Изчакай първо да ти излезе оная смешната графика с квадратите пък тогава "умувай".ТА еднодневки в тоя форум бол
                              И обема е рекорден след върха !

                              И пак си продължваш с тоя ишимоку ,което говори красноречиво за нивото ти
                              Момче,тоя индикатор е за 1 левел ТА.Къде си тръгнал?
                              Откъде това самочувствие ?????
                              Има някакъв чар в теб, наистина. Ставаш ми все по-симпатичен. Още по-сладко ще ми стане като ми излезе правоъгълника, който толкова ти бърка в задния пробит джоб, а то нивото ми нека е ниско ... то очевидно има и по-ниски ама не е моя работа да посочвам, някои неща се виждат и с просто око.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ichi Разгледай мнение
                                Това, което наричаш "масивно разтоварване на лалета" са само и единствено разтоварените бръмбъри от твоята глава. Графиката на която си минал е дневна, съвсем очаквано поведение .
                                Много глупости,ама много Как ви ги раждат празните глави,нз
                                Пуснал съм ти и часова графика да видиш къде е обема,както и CМF ,но както казах неколкократно си в детската ТА градина и нямаш капацитета да осмислиш това което казвам и е на графиките .Хич не играя за лев-два тир,а за пари който никога няма нито да видиш,камо ли да спечелиш .Изчакай първо да ти излезе оная смешната графика с квадратите пък тогава "умувай".ТА еднодневки в тоя форум бол
                                И обема е рекорден след върха !

                                И пак си продължваш с тоя ишимоку ,което говори красноречиво за нивото ти
                                Момче,тоя индикатор е за 1 левел ТА.Къде си тръгнал?
                                Откъде това самочувствие ?????
                                Last edited by petrg5s; 22.11.2023, 19:43.

                                Коментар

                                Working...
                                X