IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Груичето много се излага действително. 100% доказателство, че от пропусната възможност боли най-много.

    Коментар


    • "Седмични акценти:
      Българска фондова борса:
      • Обзор на предходната седмица: Алтерко продължава да блести"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Кое му е смисленото на това ти мнение?

        Здравко, ма пък много подскачаш, като някой ти засегне акцията - е, за Коравото да съм ти рекъл нещо? За СКЗК? Виж за старопланинските балоняци съм се изказвал многкратно Та като рекох старопланински балоняци - мисля, че бърстът тук ще е като се пресече третият Меркурий тук с четвъртата Венера в любовната компания. Та минем ли капитализацията там, а това е само въпрос на време за тук или една сделка за там, ще гледаме звезди, ама посред бял ден. Така ми го говорят шестимата индианци от пресичането на МА с ТА от ВА на седмична база с годишна обосновка.
        Ама много те е яд, много!
        Last edited by X_Y; 19.04.2021, 17:48.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

          Объркал си се. Аз подобни безсмислени мнения не давам. Хари дори се опитва да дава доводи.

          Здравко, ма пък много подскачаш, като някой ти засегне акцията - е, за Коравото да съм ти рекъл нещо? За СКЗК? Виж за старопланинските балоняци съм се изказвал многкратно Та като рекох старопланински балоняци - мисля, че бърстът тук ще е като се пресече третият Меркурий тук с четвъртата Венера в любовната компания. Та минем ли капитализацията там, а това е само въпрос на време за тук или една сделка за там, ще гледаме звезди, ама посред бял ден. Така ми го говорят шестимата индианци от пресичането на МА с ТА от ВА на седмична база с годишна обосновка.
          Last edited by X_Y; 19.04.2021, 18:01.
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Същият като от твоите, както и на 90% от драскащите тук - ъъъъъъъъп . Имам акции, а хейтърите без акции да не се обаждат
            Объркал си се. Аз подобни безсмислени мнения не давам. Хари дори се опитва да дава доводи.
            Last edited by X_Y; 19.04.2021, 18:01.

            Коментар


            • Клиентите все повече увеличават поръчките с автоматизация на различни точки на дома, посочи главният изпълнителен директор на технологичната компания

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Същият като от твоите, както и на 90% от драскащите тук - ъъъъъъъъп . Имам акции, а хейтърите без акции да не се обаждат
                Защо да се обаждат като и хейтъри с акции също има много ! Разбирам благородните намерения на хейтърите без акции, ама хайде няма нужда ! Нека всеки да гледа в собственото си канче/портфейл/ !
                Last edited by X_Y; 19.04.2021, 17:49.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                  Какъв е смисъла от подобни мнения?
                  Същият като от твоите, както и на 90% от драскащите тук - ъъъъъъъъп . Имам акции, а хейтърите без акции да не се обаждат
                  Last edited by X_Y; 19.04.2021, 17:49.
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                    Или пък до 40лв да развият продуктовото портфолио да увеличат продажбите да ги забележи някой голям и да му продадат на 50 ле 49% от акциите..
                    както в Доверие, така и тук, сте акционери в Холдинг. Какво става в дъщерните, трябва да е с голям дисконт в цената, защото не се знае, знае ли се.
                    Не случайно са дисконтите за холдинги.
                    Но пак ви казвам, тук не е идеята да има някаква логика. Идеята е да "купувате" по пътят надолу.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Яко прая пачка и ще оставям наследство за децата - само след ъъъъъъп на ъъъъъъпа да няма бърст на бърста, че тогава и суфлекса има шанс да рипне.
                      Какъв е смисъла от подобни мнения?
                      Last edited by X_Y; 19.04.2021, 17:50.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        Човека иска да ви предпази от загуби, а себе си - от печалби...
                        Ооо, много благородно, благодаря !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                          Като нямаш никакви акции какво значение има за теб на къде вървят цените ?
                          Човека иска да ви предпази от загуби, а себе си - от печалби...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                            Тука идеята е да се надуее на макс, може и 40 лв, и после ще ви продават надолу колкото си искате до 4 лв. откъдето тръгна. Така е било винаги, и при Спарки, и при ХДПАТ и тях ги бяха вкарали в Софиск за меродавност.
                            Като нямаш никакви акции какво значение има за теб на къде вървят цените ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                              Тука идеята е да се надуее на макс, може и 40 лв, и после ще ви продават надолу колкото си искате до 4 лв. откъдето тръгна. Така е било винаги, и при Спарки, и при ХДПАТ и тях ги бяха вкарали в Софиск за меродавност.
                              Или пък до 40лв да развият продуктовото портфолио да увеличат продажбите да ги забележи някой голям и да му продадат на 50 ле 49% от акциите..

                              Коментар


                              • Тука идеята е да се надуее на макс, може и 40 лв, и после ще ви продават надолу колкото си искате до 4 лв. откъдето тръгна. Така е било винаги, и при Спарки, и при ХДПАТ и тях ги бяха вкарали в Софиск за меродавност.

                                Коментар

                                Working...
                                X