IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
    Аз съм впечатлен от това колко добре изглежда ситуацията от гледна точка на търсене-предлагане! Въпреки ръста не успява да направи някаква забележима корекция
    Абе лоша акция се оказа за тия дето обичат врътките през няколко стинки! Продаде я с цел да купи с 30-40 ст. отдолу, а тя неще да пада и после я купува пак с 2 лв. отгоре. Мъкааа!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
      Прави ли ви впечатление, че от доста време, оборотът се задържа най-големия в софикс,
      Докато на Телелинк - спих след онези сделки с по 2 акции. Ясно е кое е по-доброто дружество/
      Не зная кое от двете е по-добро. Само времето ще покаже защото и двете са читави.
      И трите мобилни оператори от няколко дни имат лиценз за 5г мрежа. Телелинк са майстори в изграждането на цялостни решения. Не ги подценявай.
      Last edited by MrSi; 09.04.2021, 16:17.
      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

      Коментар


      • Аз съм впечатлен от това колко добре изглежда ситуацията от гледна точка на търсене-предлагане! Въпреки ръста не успява да направи някаква забележима корекция

        Коментар


        • Прави ли ви впечатление, че от доста време, оборотът се задържа най-големия в софикс,
          Докато на Телелинк - спих след онези сделки с по 2 акции. Ясно е кое е по-доброто дружество/
          http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
            Бългapcĸият бopcoв пaзap e пoдцeнявaн и имa нaĸъдe oщe дa pacтe

            https://money.bg/video/balgarskiyat-...-da-raste.html

            БФБ работи по инициатива за подпомагане на компании, които вече са листнати на БФБ, впоследствие да бъдат листнати и да търсят пари на Франкфуртската борса, зaяви изпълнитeлният диpeĸтop нa БФБ дoц. д-p Maню Mopaвeнoв в пpeдaвaнeтo Моnеу.bg пo тeлeвизия Вulgаrіа Оn Аіr. Две компании са заявили такъв интерес, а по негова информация едната компания вече върви много сериозно по този път.

            От 10 мин. 40 сек. от записа
            Франкфурт ще го отнесем от летеж като цинкова кофа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
              Не съм казъл, че не могат ...
              Абе аз да им подхвърля идеята
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Бългapcĸият бopcoв пaзap e пoдцeнявaн и имa нaĸъдe oщe дa pacтe

                https://money.bg/video/balgarskiyat-...-da-raste.html

                БФБ работи по инициатива за подпомагане на компании, които вече са листнати на БФБ, впоследствие да бъдат листнати и да търсят пари на Франкфуртската борса, зaяви изпълнитeлният диpeĸтop нa БФБ дoц. д-p Maню Mopaвeнoв в пpeдaвaнeтo Моnеу.bg пo тeлeвизия Вulgаrіа Оn Аіr. Две компании са заявили такъв интерес, а по негова информация едната компания вече върви много сериозно по този път.

                От 10 мин. 40 сек. от записа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Могат и повече.

                  Не съм казъл, че не могат ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    Ако след две седмици обявят над 0,12/акц. , може и да си останете на малката гара
                    Могат и повече.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                      Ако след две седмици обявят над 0,12/акц. , може и да си останете на малката гара
                      Всичко е възможно, мечтата е жива

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

                        Така е поне при мен!

                        Ако след две седмици обявят над 0,12/акц. , може и да си останете на малката гара

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

                          Така е поне при мен!
                          Успех другаде.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                            Някои са решили, че им е достатъчно пътуването и слизат на близката планета.
                            Така е поне при мен!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение
                              Таз ракета да не е спряла на бензиностанция за още гориво или ще има по-скоро сервизно обслужване за по-дълго? Как мислите?
                              Някои са решили, че им е достатъчно пътуването и слизат на близката планета.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                                Ейй, не давате въздух да си поеме тази акция ! Пък и безкозовия каза, че корекция ще има !
                                Ами, така е. То като свикнеш всеки ден по 5% ъп. Аз мисля, че е време малко да се кротне, да се видят и следващите кю-та, пък sky is the limit, както е казал поета Аз слязох на 11.80 и засега ще гледам отстрани.

                                Коментар

                                Working...
                                X