IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

    Именно в това се надявам. Да следвате съвета на батя и да не влизате.
    Спокойно може да чакате тук.
    Дали сме тук или другаде, - айде запази си съветите.
    Не виждам какъв ти е проблема - седи си в телекрава чакай там. В телеизмамата както виждаш не влизаме и не ти оскверняваме темата. Там е най-голямата измама - показано по начина в който я набутаха в софикс. Ако имаш измама още на входа - измама получаваш и в изхода. Нямам работа в телекрава, а ти каква работа имаш тук ?
    http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

    Коментар


    • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

      Телелинк-"крава", както я наричаш, е изкуствено набутана хартия в индекса и не би трябвало да е там!!!
      Батя го каза добре- мажоритаря излиза, за какво ние да влизаме? Вероятно влизат пенсиите, на които си им харизал управлението на осигуровките. А както знаем където са пенсиите трева не никне дългосрочно!
      Раздаването на голям дял от печалбата за дивидент означава - край с инвестирането и бързо развитието а тех. фирма да спре да инвестира...лоша перспектива. Да си раздадеш кеша, който може да расте с по-голям % спрямо средните % на борсови компании, означава вегетация
      В случаят, след спиране на напомпването докато някои големи се наместват, очаквам засилване на цената до към 14.80, над това ниво е надута хартишка за мен.
      А да. Тук имаме ИСТИНСКИ ЧУЖДИ ИНВЕСТИ ТОРИ -UTILICO BRITAIN, . Видяли са хората потенциал в Телелинк, ама в Алтерко не са видяли нищо. Как си го обясняваш?
      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

        Телелинк-"крава", както я наричаш, е изкуствено набутана хартия в индекса и не би трябвало да е там!!!
        Батя го каза добре- мажоритаря излиза, за какво ние да влизаме? Вероятно влизат пенсиите, на които си им харизал управлението на осигуровките. А както знаем където са пенсиите трева не никне дългосрочно!
        Раздаването на голям дял от печалбата за дивидент означава - край с инвестирането и бързо развитието а тех. фирма да спре да инвестира...лоша перспектива. Да си раздадеш кеша, който може да расте с по-голям % спрямо средните % на борсови компании, означава вегетация
        В случаят, след спиране на напомпването докато някои големи се наместват, очаквам засилване на цената до към 14.80, над това ниво е надута хартишка за мен.
        Именно в това се надявам. Да следвате съвета на батя и да не влизате.
        Спокойно може да чакате тук.
        Last edited by MrSi; 09.09.2021, 17:51.
        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Телелинк - вчера имаха 10 пъти по-голямо търсене от предлагането във видимите оферти (търсенето беше за над 700 000 лева), днес е само 4 пъти по-голямо търсенето. И качиха 8% вчера - затова казвам, че 2-3 дни като вчерашния и преливането оттук натам ще започне ударно, познавайки нашего брата инвеститора. А, и имат заявено обратно за до 20 кинта на папир, ма не са с Карол, ерго викачите там ги няма, щото няма кой да им звъни по телефона и да ми шушне на уше
          Телелинк-"крава", както я наричаш, е изкуствено набутана хартия в индекса и не би трябвало да е там!!!
          Батя го каза добре- мажоритаря излиза, за какво ние да влизаме? Вероятно влизат пенсиите, на които си им харизал управлението на осигуровките. А както знаем където са пенсиите трева не никне дългосрочно!
          Раздаването на голям дял от печалбата за дивидент означава - край с инвестирането и бързо развитието а тех. фирма да спре да инвестира...лоша перспектива. Да си раздадеш кеша, който може да расте с по-голям % спрямо средните % на борсови компании, означава вегетация
          В случаят, след спиране на напомпването докато някои големи се наместват, очаквам засилване на цената до към 14.80, над това ниво е надута хартишка за мен.
          Last edited by iezuita; 09.09.2021, 17:27.
          http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение
            Офертите купува са за над 18 000 броя...
            по 2 за лев

            Коментар


            • Леко и технично отиваме към края на третото тримесечие.

              Коментар


              • Офертите купува са за над 18 000 броя...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  ..... и преливането оттук натам ще започне ударно, познавайки нашего брата инвеститора. А, и имат заявено обратно за до 20 кинта на папир, ....
                  После може да стане и обратното....
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Телелинк - вчера имаха 10 пъти по-голямо търсене от предлагането във видимите оферти (търсенето беше за над 700 000 лева), днес е само 4 пъти по-голямо търсенето. И качиха 8% вчера - затова казвам, че 2-3 дни като вчерашния и преливането оттук натам ще започне ударно, познавайки нашего брата инвеститора. А, и имат заявено обратно за до 20 кинта на папир, ма не са с Карол, ерго викачите там ги няма, щото няма кой да им звъни по телефона и да ми шушне на уше
                    Разбирам, благодаря! Каквото стане братлета. Не вярвам, че ще започне преливане ама ще видим, то докато почне преливане ръста ще спре, после, ако тук започне и преливане от пусто в празно... аз стискам тук и ако трябва червената риза и кафевите гащи ще слагам.
                    Last edited by Petar; 08.09.2021, 23:37.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

                      Извинявам се, ако съм пропуснал, но кое е Телекрава?
                      Телелинк - вчера имаха 10 пъти по-голямо търсене от предлагането във видимите оферти (търсенето беше за над 700 000 лева), днес е само 4 пъти по-голямо търсенето. И качиха 8% вчера - затова казвам, че 2-3 дни като вчерашния и преливането оттук натам ще започне ударно, познавайки нашего брата инвеститора. А, и имат заявено обратно за до 20 кинта на папир, ма не са с Карол, ерго викачите там ги няма, щото няма кой да им звъни по телефона и да ми шушне на уше
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        ... кончето на телекравата ...
                        Извинявам се, ако съм пропуснал, но кое е Телекрава?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          ... и ще почне преливането оттук натам...
                          Поредната неадекватна прогноза!

                          Мдааа, стриктно спазваш препоръката ми да продължиш с излагането.


                          п.п. Извинявам се на колегите, че понацапах темата.. За кратко забравих че турбо кибиците - завистници нямат надговаряне

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            В диапазон от 50 стинки при телекрава се търсят 45 000 акции - ех, да имаше и там, да им сипеш, че да купиш тук тая убавъ артия, ама пусто кибик и акции са несъвместими понятия
                            Ше се забакнеш от плюнки, а Харко.
                            Посоката е яко нагоре!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                              Купил съм достатъчно когато е трябвало груйчо.. и на 3,65 и на 6,5 и на 8,90.. Точно когато ти плюваше акцията и предвещаваше скорошния и крах. А щом продължаваш да цвърчиш в темата, значи и пътя нагоре е все така в сила.. Та, в определен аспект можете и да сте полезни кибиците

                              Продължавай да се излагаш!
                              па нега е нагоре, аз има 15 акции и искам да стана мелионерче с тях Аз за телекрава ти говоря, не за халтурата - още ден-два като вчерашните там, и ще почне преливането оттук натам, а после финалът става предизвестен, за което пък говоря от много време.
                              П.С. Явно си изпуснал кончето на телекравата - интересно, дали щото не са с посредник Карол, та нямаш телефоона връзка с кораба-майка
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                В диапазон от 50 стинки при телекрава се търсят 45 000 акции - ех, да имаше и там, да им сипеш, че да купиш тук тая убавъ артия, ама пусто кибик и акции са несъвместими понятия
                                Купил съм достатъчно когато е трябвало груйчо.. и на 3,65 и на 6,5 и на 8,90.. Точно когато ти плюваше акцията и предвещаваше скорошния и крах. А щом продължаваш да цвърчиш в темата, значи и пътя нагоре е все така в сила.. Та, в определен аспект можете и да сте полезни кибиците

                                Продължавай да се излагаш!

                                Коментар

                                Working...
                                X