IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

    Предполагам, че сега тук се купуват акции за прехвърляне във Франкфурт, не мисля, че ще емитират нови акции поне в началото
    там нали се играе с къси? Или ще може само да се купуват?

    Коментар


    • Предполагам сте го видели, ама да го постна и аз


      „Алтерко“ получи потвърждение от Франкфуртска фондова борса за съответствие с изискванията за листване, съобщи дружеството в x3news.

      Компанията планира двойно листване в София и Франкфурт с цел достъп до повече източници на финансиране и инвестиции.

      Процесът на регистрация по листване на акции на „Алтерко“ за търговия на Франкфуртска фондова борса започна в началото на 2021 г.

      Според предварителна информация индикативният график за листване предвижда допускане до търговия на акциите на дружеството на Франкфуртска фондова борса на 19 ноември 2021 г. (петък) и първи ден за търговия на 22 ноември 2021 г. (понеделник).

      Консултант на дружеството по процеса на листване е Expat Capital.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
        Някой знае колко и в какъв ценови диапазон акции ще бъдат предложени там за продажба?С продадените хартии там предполагам ще се вдигне капитала?
        Предполагам, че сега тук се купуват акции за прехвърляне във Франкфурт, не мисля, че ще емитират нови акции поне в началото

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Има, трябва и датския махагон да мине, след това ще е
          Абе нека преживеем първо четвъртата вълна, пък после ще му мислим за седмата сцена.....
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Верно....бех забравил, нали днес съм в еуфория...... Е начи има време.Цял антракт и още една сцена.....
            Има, трябва и датския махагон да мине, след това ще е
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Верно....бех забравил, нали днес съм в еуфория...... Е начи има време.Цял антракт и още една сцена.....
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                Груец, Франкфурт в кое действие се пада?Или е в антракта?
                В шесто, описал съм го

                - В шеста сцена се прави коктейл (за някои само кок) за отбраната клиентела, която ще поднесе новините за пиесата Халтурко във Франкфурт на майната си. Изнася се важно инфо - в Германия си имали достатъчно китайски бракми, и преопаковани не им трябвали. Някои започват да се изнасят от театрото (ма аз само за малко, да видя жената как е)
                - В седма сцена режисьорът продава и датския си махагон и раздава още билети - по 2 на всеки три, като казва на културтрегерите, че ако ги продадат на нова публика, ще реализират голяма печалба
                - Следва втори антракт - на него режисьорът се изсулва, уж щото трябвало да вземе Оскар за цялостно творчество, но това остава незабелязано
                - В осма сцена следва логичния финал - ако има заредена пушка, то тя задължително гърми на финала. Повече зрители и културтрегери викат, че това не било пушка, а главния актьор се бил набамкал с китайски боб, та затова. Най-близките до изходите напускат, за другите остава ботълнека на изхода и кока без тейла на коктейла
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Начи....на 14.11. си тръгва БокоШиши окончателно/надявам се/...на 19.11. сме във Франкфурт....на 21.11. още един шамар за БокоШиши....и от 22.11. Alterco uber alles... Перфектен ноември се очертава.
                  Шъ съ нАпия.....
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Някой знае колко и в какъв ценови диапазон акции ще бъдат предложени там за продажба?С продадените хартии там предполагам ще се вдигне капитала?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      като се замисля какво стана, след като обяви, че излизаш от Неохим, сетя се за умните пари (т.е. такива, които не вярват особено в светлото бъдеще, а просто хвашат вълната, като теб), погледна в партитурата и видя, че сме в края на 6-то действие от общо 8 на халтурата, режисирана от яхтата и ....

                      Абе балонерко си е балонерко Или както казваха за една банка май беше, че и частна, ако не ме лъже паметта, преди 25+ години - като първа няма втора
                      Абе и аз бъркам понякога ТСБ фалиралата туристспортбанк с абреиватурата на ТБС ама тия лешперски изказвания твойте са нерде стамбул., нерде...
                      Кажи какво искаше да кажеш сега, че започна несвързано да говориш и вече не ти се разбира.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        като се замисля какво стана, след като обяви, че излизаш от Неохим, сетя се за умните пари (т.е. такива, които не вярват особено в светлото бъдеще, а просто хвашат вълната, като теб), погледна в партитурата и видя, че сме в края на 6-то действие от общо 8 на халтурата, режисирана от яхтата и ....

                        Абе балонерко си е балонерко Или както казваха за една банка май беше, че и частна, ако не ме лъже паметта, преди 25+ години - като първа няма втора
                        Груец, Франкфурт в кое действие се пада?Или е в антракта?
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • In reference to the registration process of listing of the shares of Allterco JSCo for trading on the Frankfurt Stock Exchange, that was started at the beginning of 2021, we hereby inform you that the company has received a confirmation of its compliance with the listing requirements.
                          According to preliminary information, the indicative listing schedule envisages admission to trading of the shares of Allterco JSCo on the Frankfurt Stock Exchange on November 19, 2021 (Friday) and the first trading day on November 22, 2021 (Monday). Consultant of Allterco JSCo during the process of listing in Frankfurt is Expat Capital SA.
                          …………………………………

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                            Aз бях дотук ...супер профит стана и за първи път сложих на акция без да съм убеден просто да хвана вълната .. Успех на вси4ки пожелавам ви поне 50лв до една година
                            като се замисля какво стана, след като обяви, че излизаш от Неохим, сетя се за умните пари (т.е. такива, които не вярват особено в светлото бъдеще, а просто хвашат вълната, като теб), погледна в партитурата и видя, че сме в края на 6-то действие от общо 8 на халтурата, режисирана от яхтата и ....

                            Абе балонерко си е балонерко Или както казваха за една банка май беше, че и частна, ако не ме лъже паметта, преди 25+ години - като първа няма втора
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • След 3 седмици започвате търговията във Франкфурт.
                              Успех!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение

                                Ще тряаа, някои сега влизаме
                                Момчето е умно и следи отчетността. С такива впечатления съм и понеже е толкова вежлив и добронамерен и аз искам да му пожелая успех в следващите инвестиции.
                                И да не изключва изобщо възможността, ако в бъдеще започнат отново да му харесват отчетите на Алтерко, може спокойно да се върне пак, въпреки, че цената може да е нараснала. За мен например е по-добра опция да имам сигурна и ръстова позиция, отколкото по-спекулативен вариант.
                                Както казва Софикс, борсата затова също е интересна - има различни стратегии

                                Коментар

                                Working...
                                X