IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Dimitar DimitrovShelly support group (English Version)
    Администратор

    +2
    · 1 ч ·
    ShellyPlus i4 is also on final stage. Orders will be open at end of the month.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Ти пък, нали ще купят фибанксъту и ще преопаковат в техните офиси. С все слуижтелите ще ги вземат, за да ги красят, а не само рапонести тикви да се показват.

      П.С. Това избухване от вчера на Димитър (Алтерко), освен че е крайно некорпоративно, е много силен сигнал - който за каквото го разбира. Пиесата се движи по план, да видим кога ще пуснат и последната част с датския (или беше норвежки) махагон и неговата продажба
      Не знам как ти е литературата, може в категория фентъзи да ти се залъже някой, ама борсовите оценки не са ти от силните черти от висшуто по икономика.
      Г-н Димитров е доста креативен, но все пак, ако внедряват по едно ново устройство всеки месец, едва ли има време да се занимава с лашпери от форума, нито пък да ги преценя кой е лашпер и кой не.
      Това "избухване" изглежда е такова в твоя фентъзи мозък. Така ми изглежда на мен. Запиши една психология щом те влече, като трето висшу, вместо да се правиш на илюзионист.
      търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Ти пък, нали ще купят фибанксъту и ще преопаковат в техните офиси. С все слуижтелите ще ги вземат, за да ги красят, а не само рапонести тикви да се показват.

        П.С. Това избухване от вчера на Димитър (Алтерко), освен че е крайно некорпоративно, е много силен сигнал - който за каквото го разбира. Пиесата се движи по план, да видим кога ще пуснат и последната част с датския (или беше норвежки) махагон и неговата продажба
        успя ли да блокираш профила на Д.Димитров? вече?
        комично продължаваш да сееш тъпизми-Някакво доказване на превъзходството си над 1000+ те акционери ли е ?
        Ако е вярно че имаш още 15 акции де


        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Бах мааму, как ще насмогнат да преопаковат в този малък гараж не знам !
          Ти пък, нали ще купят фибанксъту и ще преопаковат в техните офиси. С все слуижтелите ще ги вземат, за да ги красят, а не само рапонести тикви да се показват.

          П.С. Това избухване от вчера на Димитър (Алтерко), освен че е крайно некорпоративно, е много силен сигнал - който за каквото го разбира. Пиесата се движи по план, да видим кога ще пуснат и последната част с датския (или беше норвежки) махагон и неговата продажба
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
            Как се поръчват шелита за нова къща


            [ATTACH=CONFIG]n3826958[/ATTACH]
            Бах мааму, как ще насмогнат да преопаковат в този малък гараж не знам !

            Коментар


            • Как се поръчват шелита за нова къща


              Click image for larger version

Name:	shelly.jpg
Views:	1
Size:	23.5 КБ
ID:	3826958

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                Аз мисля, че никой в този форум не се интересува, камо ли да разбира от тази т.н. "смарт" "иот" електроника. Не случайно съм питал доста пъти, има ли някой токова животно вкъщи? Би ли викнал майстор да му го сложи? Колко ще струва, какви са рисковете, кой би се доверил, все пак това е ел.ток.
                Това, което ги интересува е само докога Фондове ще пръскат пари - над 23 милиона за по-малко от 12 месеца. Бомбастична пазарна капитализация от над 450 милиона без връзка с реалността. Незаслужено място в Софиск, все пак това е представителен индекс, а Лещерко е недоказала се компания, за прайм индекса. Но е така, когато парите са на Пенсионни дружества, Фондове всякакви. Рай за вътрешари и Посредници ,които се хранят от търговия с вътрешна информация. Не скучйано беше и тази бомбастична комисионна, която чак сега се разбира за какво е била. Буди недиумение и защо се прави листване във Франкфурт.
                Лошото е, че и от банки не разбира форума !

                Коментар


                • Аз мисля, че никой в този форум не се интересува, камо ли да разбира от тази т.н. "смарт" "иот" електроника. Не случайно съм питал доста пъти, има ли някой токова животно вкъщи? Би ли викнал майстор да му го сложи? Колко ще струва, какви са рисковете, кой би се доверил, все пак това е ел.ток.
                  Това, което ги интересува е само докога Фондове ще пръскат пари - над 23 милиона за по-малко от 12 месеца. Бомбастична пазарна капитализация от над 450 милиона без връзка с реалността. Незаслужено място в Софиск, все пак това е представителен индекс, а Лещерко е недоказала се компания, за прайм индекса. Но е така, когато парите са на Пенсионни дружества, Фондове всякакви. Рай за вътрешари и Посредници ,които се хранят от търговия с вътрешна информация. Не скучйано беше и тази бомбастична комисионна, която чак сега се разбира за какво е била. Буди недиумение и защо се прави листване във Франкфурт.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dimitar(Allterco)

                    Уважаеми г-н redcretin
                    Моля въздържайте се от лични определения и обиди. Можете да изказвате мнението си за компанията каквото и да е то, но не е редно да обиждате някой от ръководството или служителите на компанията. Благодаря за разбирането!

                    Благодаря и на всички за откровенните мнениеята който давате, те са още един барометър за това как се развива компанията.Няма да коментирам нищо тук и няма да отговарям на въпроси, защото считам, че затова има установен ред и начин според който информираме нашите акционети и общественност.

                    Пожелавам Ви успехи и здраве.
                    Една критика от мен.... Имаше толкова възможности да се включите и да отговорите на въпроси на акционери.На хора доверили се на Вас и на Вашата компания.....Не го правехте...А го правите сега на пост на човек, на който му плащат за да провокира импресии...Защо....?!?!? Ние не му обръщаме внимание а Вие го правите Давайте към Франкфурт и не се занимавайте с анимационни герои... Надяваме се на силен завършек на годината
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dimitar(Allterco)

                      Уважаеми г-н redcretin
                      Моля въздържайте се от лични определения и обиди. Можете да изказвате мнението си за компанията каквото и да е то, но не е редно да обиждате някой от ръководството или служителите на компанията. Благодаря за разбирането!

                      Благодаря и на всички за откровенните мнениеята който давате, те са още един барометър за това как се развива компанията.Няма да коментирам нищо тук и няма да отговарям на въпроси, защото считам, че затова има установен ред и начин според който информираме нашите акционети и общественност.

                      Пожелавам Ви успехи и здраве.
                      И аз ви пожелавам здраве и успех!. Винаги сте добре дошъл тук, сред приятели така да се каже!
                      Към пожеланието за здраве и успех, добавям и да получите скоро първата заслужена премия по пътя на ръста в цената на акцията, както беше обявено в официалните източници

                      Коментар


                      • Dimitar Dimitrov

                        Администратор

                        +2
                        · 2 ч ·
                        I have the pleasure to test every new Shelly device in real life. My first experience with Shelly Thermostatic Valve (Shelly TRV) are very positive. Temperature deviation is very low, power consumption is amazingly lower (around 500uA per hour) which is unbelievable for WiFi connected device...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                          Розов, само не се изказвай, като лицето на инвеститорите във Франкфурт.
                          Моля те, овладей се и залягай над цвеклото, че много работа имаш на полето.
                          Ти си ясен що все в цвеклото гледаш - както си инвестиран на неликвидни в БФБ ... Ама сменяй и на картофки, че ще получиш диабетец

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Така или иначе света върви към чипиране....Алтерко трябва да мисли в тази насока...аз съм патриот и искам да ме чипират с български чип...Казах...
                            Потрай още малко. Ще го мислим чипирането след 35 лв.
                            Не е препоръка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Айди де, ела във Франкфурт да ги спонсорираш Щото никой не ще.
                              Розов, само не се изказвай, като лицето на инвеститорите във Франкфурт.
                              Моля те, овладей се и залягай над цвеклото, че много работа имаш на полето.

                              Коментар


                              • Така или иначе света върви към чипиране....Алтерко трябва да мисли в тази насока...аз съм патриот и искам да ме чипират с български чип...Казах...
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X