IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

    Не мисля, че ми отговори реално защо това толкова те кефи?!

    Ако някой се опитва да направи нещо, не му се получава много добре в началото ... ама защо това да ме прави щастлив?!? Мен по-скоро нещастен би ме направило. И това без значение имам ли акции или не.

    Много се радвам на успешния рунд на Пейхоук дето обявиха при оценка 960млн ли беше. Това е страхотно, стискам им палци да продължават така и да скачат оценките здраво всяка година - за доброто на компанията, за доброто на България ... за развитието на човечеството ако щеш.

    С пожелание да бъдем по-добри и по-смирени. Весели празници!
    Сигурен съм, че ти би се радвал и на Анжел с града на мечтите му, особено ако си закопал там и твои пари
    Какво значи оценка, като липсва търговия и доверие? Нищо. Само статии в медиите на Хр. Христов, наследника на червените пари на Радев.
    И какво направиха Пейхоук за България, за човечеството? Нищо. Нула. Едни пари от джобовете на глупаците тук влязоха в частните джобчета на няколко човека. И опа капитализация 960 млн ли беше - на едно нищо зад тях, това е реалността, балон. Стискай палци, ама не забравяй и да снасяш за благото на ... тия няколко човека, глупак.

    Кефя се винаги при спукването на балоня, защото лъсва реалността - и тогава човек може правилно да вземе решение какво да купи и какво да продаде. А дотогава е по-добре да стои настрани - както от всяка измамна схема а-ла БИЙМ.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

      Как е възможно да те прави щастлив това, че над 1000 души бяха подлъгани да инвестират на балонни цени?
      Над 30 милиона източени от Фондове?
      Отдавна говорим, че това не струва такива пари, не надувайте цените на акциите, не крадете парите от фондовете, не ходете във Франкфурт, не е мястото на Лешерко в Софикс..колко пъти го казвахме?
      Че ако наистина беше растежна, трябваше да набере не 10 а 100 милиона, че на Лешерко и трябват не Директори и шефове, а Девелопери, като гледам числата 52 души ли пише персонал? +3ма за една година? WTF? Това било растежна и тех компания? WTF?
      Много приличате на дот ком компаниите 2001 г., когато всеки си мисли, че с Интернета всеки ще расте и ще има място за много под слънцето.
      Не бъдете коне с капаци и не се самонадухвайте - и най-важното, не крадете! парите във фондовете не са за да купуват Лещерко на 28 лв.

      Ти кажи за 7 млн бълггарски инвеститори /граждани/ с чиито пари Боко ккупи на 5лв /ацията на ПИБ ,за да оправи частни далавери.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

        Как е възможно да те прави щастлив това, че над 1000 души бяха подлъгани да инвестират на балонни цени?
        А кой си ти, че да определяш на другите дали това било скъпо или евтино?!?! Откъде това самочувствие? Аз определям за себе си дали нещо ми е евтино или скъпо, за друг човек нещата стоят по точно обратния начин - това е пазара. Във всяка сделка имаме един продаващ и един купуващ и те са по всяка вероятност с противоположни очаквания. Ти къде си?

        Всеки гласува с парите си. Къде е истината се вижда във времето.

        Повече смирение пожелавам наистина! Весели празници и на теб!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

          Не мисля, че ми отговори реално защо това толкова те кефи?!

          Ако някой се опитва да направи нещо, не му се получава много добре в началото ... ама защо това да ме прави щастлив?!? Мен по-скоро нещастен би ме направило. И това без значение имам ли акции или не.

          Много се радвам на успешния рунд на Пейхоук дето обявиха при оценка 960млн ли беше. Това е страхотно, стискам им палци да продължават така и да скачат оценките здраво всяка година - за доброто на компанията, за доброто на България ... за развитието на човечеството ако щеш.

          С пожелание да бъдем по-добри и по-смирени. Весели празници!
          Как е възможно да те прави щастлив това, че над 1000 души бяха подлъгани да инвестират на балонни цени?
          Над 30 милиона източени от Фондове?
          Отдавна говорим, че това не струва такива пари, не надувайте цените на акциите, не крадете парите от фондовете, не ходете във Франкфурт, не е мястото на Лешерко в Софикс..колко пъти го казвахме?
          Че ако наистина беше растежна, трябваше да набере не 10 а 100 милиона, че на Лешерко и трябват не Директори и шефове, а Девелопери, като гледам числата 52 души ли пише персонал? +3ма за една година? WTF? Това било растежна и тех компания? WTF?
          Много приличате на дот ком компаниите 2001 г., когато всеки си мисли, че с Интернета всеки ще расте и ще има място за много под слънцето.
          Не бъдете коне с капаци и не се самонадухвайте - и най-важното, не крадете! парите във фондовете не са за да купуват Лещерко на 28 лв.


          Коментар


          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

            Я обясни що това толкова много те кефи? (Освен, за да му е зле на Вуте)
            Такъв си е,от малък.Няма в нито една тема положителен кометар за нищо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Щото се тръбеше как от немски инвестори ще потече река от мед и масло. Е те го на, с пипетка - от "маркет мейкъра".
              Не мисля, че ми отговори реално защо това толкова те кефи?!

              Ако някой се опитва да направи нещо, не му се получава много добре в началото ... ама защо това да ме прави щастлив?!? Мен по-скоро нещастен би ме направило. И това без значение имам ли акции или не.

              Много се радвам на успешния рунд на Пейхоук дето обявиха при оценка 960млн ли беше. Това е страхотно, стискам им палци да продължават така и да скачат оценките здраво всяка година - за доброто на компанията, за доброто на България ... за развитието на човечеството ако щеш.

              С пожелание да бъдем по-добри и по-смирени. Весели празници!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Щото се тръбеше как от немски инвестори ще потече река от мед и масло. Е те го на, с пипетка - от "маркет мейкъра".
                Балоняк - доказан при това, Герасимчо да си гледка картинки и да чака да цъфнат теменугите сега.
                Абе то и ти отиде у немско да си големата работа пред маалъта, ама, ей го на, береш цвекло в калта и то, ако те повикат.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                  Я обясни що това толкова много те кефи? (Освен, за да му е зле на Вуте)
                  Щото се тръбеше как от немски инвестори ще потече река от мед и масло. Е те го на, с пипетка - от "маркет мейкъра".
                  Балоняк - доказан при това, Герасимчо да си гледка картинки и да чака да цъфнат теменугите сега.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Time Last value Turnover in piecesTurnover in €
                    09:16:41 11.90 00.00

                    Ей го какво може да се очаква, надолу с нулеви обеми
                    Click image for larger version

Name:	oo_4278524.jpg
Views:	1
Size:	55.8 КБ
ID:	3847950

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Time Last value Turnover in piecesTurnover in €
                      09:16:41 11.90 00.00

                      Ей го какво може да се очаква, надолу с нулеви обеми
                      Я обясни що това толкова много те кефи? (Освен, за да му е зле на Вуте)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        "...Волфганг Кирш, главен изпълнителен директор на Allterco Europe, разкрива в ексклузивно интервю за 4investors.de какво могат да очакват акционерите през следващите няколко години и защо Allterco навлиза в 2022 г. с голямо доверие и цел за растеж от 50 процента..."


                        https://www.4investors.de/nachrichte...tock&ID=158642
                        Time Last value Turnover in piecesTurnover in €
                        09:16:41 11.90 00.00

                        Ей го какво може да се очаква, надолу с нулеви обеми

                        Коментар


                        • А що бе, ако имаш нещо да кажеш, сега е момента

                          Коментар


                          • Много тихо тук бе да взема да ви пусна една графика?
                            Шегувам се

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                              НАЙ!
                              Язък, дето продаде на девет и пидисе.

                              Коментар


                              • НАЙ!

                                Коментар

                                Working...
                                X