IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ей, разгледали 2-3 книжки с картинки и вече образоват....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
      Четеш го ти като дявола евангелието.
      От два месеца и повече говоря едно и също.Постнал съм 50 графики и съм обяснил кое и как го виждам.Какви евангелия,кви 5 лева.
      Нямам време да образовам всеки.Или пък да влизам в обяснителен режим.
      Ако си любознателен и имаш нещо между ушите ,почваш и се образоваш.И правиш пари.Трудно,но правиш.
      Ако нямаш ,игнорираш това което казвам и продължаваш да чакаш 50 и 100лв.И да губиш пари
      Тва е схемата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Нарочно не споменах разликата между двете свещи и очаквах някое анализаторче да обади точно това
        Ще трябва да отделиш време и да се образоваш.Не може всичко на готово ,а и без пари.
        Другия вариант е да игнорираш това което казвам и да продължиш да чакаш 50,100 и 200лв
        Четеш го ти като дявола евангелието. Няма по-висок връх и да е затворило на по ниско от предния месец нито на едната нито на другата свещ. То е като гледаш небето и да виждаш картинки в облаците както като бяхме малки. Някои и сега си ги виждат по-такива замечтани хора. Не споря, не си казвам моито очаквания, просто питах като нормален човек понеже ти каза, че е "същото или да" та затова де. Сполай ти

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
          Като те гледам, ти си най-притеснилият се тука. А и хал-хабер си нямаш от технически анализ. Твоето е "иде ми-доде ми"

          И нямам идея,но бях ЕДИНСТВЕНИЯ който ви каза още преди два месеца,че Лешперко е до тук и предстои събитието "ПУК".
          В същото време всички до един,балабар с теб ,супер големия разбирач ,очаквахте 100 и 200лв и нагоре .
          Ще си останете с чакането
          Last edited by X_Y; 17.01.2022, 17:02.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

            3-4 стинки дивидент от Атера? Не ставай смешен. 10 по толкова ще е. Да си чувал за АДСИЦ?
            Тук е темата за Алтерко.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
              Понеже си добър адаш ако ти е такова името би ли споделил кое точно е бесилката от двете, защото на мен никак не ми прилича на това, което ти виждаш. В крайна сметка не разбирам надъхваш хората, които имат от 3лв до сега, че са сгрешили или, искаш да спасиш хора, които тепърва мислят да се "набутат"? Почти не пиша вече тук защото стана истински гнилоч, само нападки, цвекло, сънища, розови и т.н. Нивото спадна рязко
              Нарочно не споменах разликата между двете свещи и очаквах някое анализаторче да обади точно това
              Оставих го като капан.Ще трябва да отделиш време и да се образоваш.Не може всичко на готово ,а и без пари.
              Другия вариант е да игнорираш това което казвам и да продължиш да чакаш 50,100 и 200лв
              Last edited by petrg5s; 17.01.2022, 16:55.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                Пак си мноооого далече от истината.
                Дивидентчето на атерата мисля, че ще е нюню, 3-4 стинки.
                3-4 стинки дивидент от Атера? Не ставай смешен. 10 по толкова ще е. Да си чувал за АДСИЦ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                  Сериозно ли говориш,че държащите този ОГРОМЕН балон,няма за какво да се притесняват ?




                  И нека обясня,че тук са само пишман технически анализаторчета ,левел минус 3 сте се събрали.Първо се гледа дали цената ще направи НОВ ВРЪХ (понеже сме в ъптренд) ,а тук такъв ЛИПСВА .... нов връх няма от над месец време вече,което е повече от притеснително. Следваща стъпка е да включите реотаните и да почнете да анализирате по -добре
                  Като те гледам, ти си най-притеснилият се тука. А и хал-хабер си нямаш от технически анализ. Твоето е "иде ми-доде ми"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                    Тук ще пусна една последна безплатна задачка-закачка за тези,който искат да разберат какво предстои .....нека направят следното:

                    1.Да отворят една МЕСЕЧНА графика на Балонерко
                    2.Да разгледат добре дясната фигура от снимката по-долу
                    3.Да сравнят двете и да видят има ли огромна прилика или да
                    4.Да включат реотана на 3-та,последна степен и да почнат изчислителните процедури ахахахха
                    5.След като осъзнаят какво предстои,но искат да разберат за колко време ще е този ужас нека да си зададат въпроса "Щом тази меча фигура е на месечна графика,колко ще продължи спада аджеба ? дни или месеци ?
                    като жокерче тук ще дам,че отговора го има в точка 1

                    Не е препоръка
                    Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	84.2 КБ
ID:	3857143



                    Понеже си добър адаш ако ти е такова името би ли споделил кое точно е бесилката от двете, защото на мен никак не ми прилича на това, което ти виждаш. В крайна сметка не разбирам надъхваш хората, които имат от 3лв до сега, че са сгрешили или, искаш да спасиш хора, които тепърва мислят да се "набутат"? Почти не пиша вече тук защото стана истински гнилоч, само нападки, цвекло, сънища, розови и т.н. Нивото спадна рязко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      Дивидента ли ?
                      Защото по добро стечение на обстоятелствата, може и да познаеш без да искаш хаха
                      Пак си мноооого далече от истината.
                      Дивидентчето на атерата мисля, че ще е нюню, 3-4 стинки.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                        Аз пък чакам атерата на 90 стинки.
                        Дивидента ли ?
                        Защото по добро стечение на обстоятелствата, може и да познаеш без да искаш хаха

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                          Тук ще пусна една последна безплатна задачка-закачка за тези,който искат да разберат какво предстои .....нека направят следното:

                          1.Да отворят една МЕСЕЧНА графика на Балонерко
                          2.Да разгледат добре дясната фигура от снимката по-долу
                          3.Да сравнят двете и да видят има ли огромна прилика или да
                          4.Да включат реотана на 3-та,последна степен и да почнат изчислителните процедури ахахахха
                          5.След като осъзнаят какво предстои,но искат да разберат за колко време ще е този ужас нека да си зададат въпроса "Щом тази меча фигура е на месечна графика,колко ще продължи спада аджеба ? дни или месеци ?
                          като жокерче тук ще дам,че отговора го има в точка 1

                          Не е препоръка

                          Единственото, което си познала досега, е едно голямо нищо.
                          Аз пък чакам атерата на 90 стинки.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Може....ама на 30-и февруари
                            С ако знаеш, каква пързалка те чака там, където си се ушила и нашмулила.

                            Коментар


                            • Тук ще пусна една последна безплатна задачка-закачка за тези,който искат да разберат какво предстои .....нека направят следното:

                              1.Да отворят една МЕСЕЧНА графика на Балонерко
                              2.Да разгледат добре дясната фигура от снимката по-долу
                              3.Да сравнят двете и да видят има ли огромна прилика или да
                              4.Да включат реотана на 3-та,последна степен и да почнат изчислителните процедури ахахахха
                              5.След като осъзнаят какво предстои,но искат да разберат за колко време ще е този ужас нека да си зададат въпроса "Щом тази меча фигура е на месечна графика,колко ще продължи спада аджеба ? дни или месеци ?
                              като жокерче тук ще дам,че отговора го има в точка 1

                              Не е препоръка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                                Ще има як Ъп и едноцифрените ще гледате ето така:
                                Може....ама на 30-и февруари

                                Коментар

                                Working...
                                X