IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение
    Относно обема ... вчера в Германия има 13 500 (което е повече от Януарския и Априлския обем) с днешните 5 200 минахме и Февруарския обем само за два дни. Нереалистично е да очаквате обеми от 15-20к на ден!
    Аз очаквам едно нещо.Когато цената расте,да расте и обема.
    Когато цената прави нов връх,това да става с рекорден обем.
    Нищо от двете не е факт,което казва,че това балонизирано движение е чисто спекулативно.
    А и не е само обема,виж къде са американските и европейските индекси .
    Last edited by petrg5s; 09.08.2023, 08:52.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

      Чудя се без да съм спец в ТА, обема винаги ли се измерва в изтъргуван брой хартии?Ако хипотетично някъде в бъдещето цената стане примерно 100 лв за брой пак ли ще се изисква това количество за да зачетем някакво движение за реалистично?Не би ли било редно да се гледа обема в лв. или евро например?
      Повечето графични оператори са настроени да показват количеството изтъргувани книжа.
      Last edited by Спекулант79; 08.08.2023, 22:49.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        На теб ако нещо не ти харесва,не ме чети !
        Ей не го ядосвайте че няма да видим кьорава елхичка чак до коледа

        Малко е раздразнителен след като шорти най дългата печеливша серия на ДАУ за последните 100 години размина Дрона, а и сега това с Алтерко направо му разби психиката

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

          Колега, поздравления изкарали сте приличен доход, а пък и за няколко месеца прави над 100% годишна доходност. Супер! Въпроса е в какво да влезат тези пари, че да продължат да носят голяма доходност?

          Относно обема ... вчера в Германия има 13 500 (което е повече от Януарския и Априлския обем) с днешните 5 200 минахме и Февруарския обем само за два дни. Нереалистично е да очаквате обеми от 15-20к на ден!
          Чудя се без да съм спец в ТА, обема винаги ли се измерва в изтъргуван брой хартии?Ако хипотетично някъде в бъдещето цената стане примерно 100 лв за брой пак ли ще се изисква това количество за да зачетем някакво движение за реалистично?Не би ли било редно да се гледа обема в лв. или евро например?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yordan_Nickolov Разгледай мнение

            Точно този въпрос щях да задам на по-знаещите тук. Тези оценки генерирани от един Бог знае какви алгоритми релевантни ли са според вас? Навсякъде изкарват таргет цената около това число и ми интересно дали това е релевантно или не трябва въобще да му обръщаме внимание.
            На дали някой знае с точност, всяка компания си има своя методолигия. Дали са релевантни, същия един Бог знае

            Ето Ви две по-стари оценки от 6.12.2022
            https://www.boerse-frankfurt.de/nach...6-10f162d473e0

            и от 02.03.2023
            https://www.boerse-frankfurt.de/nach...8-bb3fe529e6a5

            Сам си преценете дали резултатите от анализите им се случват.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Montega явно гледат друго ...ето днес пак викат: - корекция, некорекция тук цената ще е 52лв до 12месеца и поздрави на великите анализатори от форумЪт на Инвестор.бг


              "Original-Research: Shelly Group AD (von Montega AG): Kaufen
              Original-Research: Shelly Group AD - von Montega AG Einstufung von Montega AG zu Shelly Group AD
              Unternehmen: Shelly Group AD
              ISIN: BG1100003166
              Anlass der Studie: Update
              Empfehlung: Kaufen
              seit: 08.08.2023
              Kursziel: 52,00 BGN
              Kursziel auf Sicht von: 12 Monaten"

              https://www.boerse-frankfurt.de/news...3-ae847b7a656b
              Точно този въпрос щях да задам на по-знаещите тук. Тези оценки генерирани от един Бог знае какви алгоритми релевантни ли са според вас? Навсякъде изкарват таргет цената около това число и ми интересно дали това е релевантно или не трябва въобще да му обръщаме внимание.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                Цялата ми позиция е над 50+ % за само няколко месеца.Предоволен съм

                Ликвидността е ниска и днес 1200 акции бутаха цената с 6% .Уж много "ниски" нива бяха и всеки искаше да купува ,пък такова нещо не се видя.
                Колега, поздравления изкарали сте приличен доход, а пък и за няколко месеца прави над 100% годишна доходност. Супер! Въпроса е в какво да влезат тези пари, че да продължат да носят голяма доходност?

                Относно обема ... вчера в Германия има 13 500 (което е повече от Януарския и Априлския обем) с днешните 5 200 минахме и Февруарския обем само за два дни. Нереалистично е да очаквате обеми от 15-20к на ден!

                Коментар


                • Montega явно гледат друго ...ето днес пак викат: - корекция, некорекция тук цената ще е 52лв до 12месеца и поздрави на великите анализатори от форумЪт на Инвестор.бг


                  "Original-Research: Shelly Group AD (von Montega AG): Kaufen
                  Original-Research: Shelly Group AD - von Montega AG Einstufung von Montega AG zu Shelly Group AD
                  Unternehmen: Shelly Group AD
                  ISIN: BG1100003166
                  Anlass der Studie: Update
                  Empfehlung: Kaufen
                  seit: 08.08.2023
                  Kursziel: 52,00 BGN
                  Kursziel auf Sicht von: 12 Monaten"

                  https://www.boerse-frankfurt.de/news...3-ae847b7a656b
                  Last edited by tony1975; 08.08.2023, 18:35.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                    Прекалено много си се загрижил за чуждите пари
                    няма нужда чак толкова,
                    но в знак на солидарност с тебе, ще изчакам да ми падна и на мен на 50% и тогава ще продам
                    Хич не ме интересуват чужди пари
                    Анализирам акцията,така както го правех на 30 ,после на 17 и сега тук
                    На теб ако нещо не ти харесва,не ме чети !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      Цялата ми позиция е над 50+ % за само няколко месеца.Предоволен съм
                      Реването го виждам от теб обаче и подобните ти ,който ги е страх,че цената ще се срути и за пореден път ще лапате мухи

                      Прекалено много си се загрижил за чуждите пари
                      няма нужда чак толкова,
                      но в знак на солидарност с тебе, ще изчакам да ми паднe и на мен на 50% и тогава ще продам
                      Last edited by Yori; 08.08.2023, 18:37.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                        Рибарче,
                        продаде на 23 и сега орева орталъка
                        Цялата ми позиция е над 50+ % за само няколко месеца.Предоволен съм
                        Реването го виждам от теб обаче и подобните ти ,който ги е страх,че цената ще се срути и за пореден път ще лапате мухи

                        И гледайки SP500 точно това и ще се случи
                        Ликвидността е ниска и днес 1200 акции бутаха цената с 6% .Уж много "ниски" нива бяха и всеки искаше да купува ,пък такова нещо не се видя.
                        Last edited by petrg5s; 08.08.2023, 17:31.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          Какви са тея маркет мейкъри аз да им казвам,не знам
                          Но има много да се наваксва,а и тук цените се изтърваха и се надуха с хелии
                          22-24 е реалната цена и това преди да крашнат борсите
                          Рибарче,
                          продаде на 23 и сега орева орталъка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                            Шели Груп навлезе в последната си спекулативна фаза ------ Балонерко.Кога ще пукнат балона,предстои да разберем,но очевидно ,маркет мейкърите още не са разбрали ,че почна корекция по световните фондови борси
                            Какви са тея маркет мейкъри аз да им казвам,не знам
                            Но има много да се наваксва,а и тук цените се изтърваха и се надуха с хелии
                            22-24 е реалната цена и това преди да крашнат борсите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от johndaniels Разгледай мнение
                              Алтерко е ясен ама само аз ли забелязвам че Импулса изостава все пак нали имат голяма експозиция тук..
                              Колко да е голяма...

                              Коментар


                              • Алтерко е ясен ама само аз ли забелязвам че Импулса изостава все пак нали имат голяма експозиция тук..

                                Коментар

                                Working...
                                X