IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колега, продажбите в DACH региона бяха 50% към деветмесечието. Колко са тези в Германия, не знам и не знам каква е потребността Ви да разгледате само Германия, според мен не случайно са разделени по региони!

    Коментар


    • Има ли някой представа какъв е процента на продажбите в Германия спрямо всички продажби и също продажбите в DACH спрямо всички продажби?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
        Нали съм спекулант направих още една бърза игра. Купени на 41 лв. и продадени на над 45 лв. Дано този, който ми ги купи да направи добра печалба! Добре че сме спекулантите, за да правим ликвидност на борсата

        Весело посрещане на празниците!
        Ми пак заповядай на 51
        Весело посрещане на празниците и весело разпъване!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
          Уфф, на чертожниците пак им се отвори работа
          Теглото на фундамента така огъва пространството тука, че им изкриви чертожните дъски и сега не знаят чертите дето се мъчат да чертаят, прави ли са, криви ли са, експоненти ли са, или други някакви неизвестни формули и модели. Въпреки, че от Елана започнаха да стоплят, че нещо се случва и въпреки признанието им, че Шели става един от флагманите на БФБ, Шеф-анализаторката им продължава да не осъзнава процеса и развитието тук, както и това, което се случва сега и следващото го в бъдеще. Но това е всъщност готино
          Да, сега Софарма също раздвижи пазара, но продължавам да мисля, че когато там финансовия инженеринг започне да се финализира след още някоя поредна инжекция варанти, а броят на хартишките им стане сравним с броя при Хима, ще се разбере че ако не се развиват съразмерно и като фундамент, развитието им няма да е по-успешно нито по-устойчиво от Шели и пазарът ще го оценява постоянно със или без препоръка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
            Нали съм спекулант направих още една бърза игра. Купени на 41 лв. и продадени на над 45 лв. Дано този, който ми ги купи да направи добра печалба! Добре че сме спекулантите, за да правим ликвидност на борсата

            Весело посрещане на празниците!
            "Блажиш ли, блажиш ли дедо Попе?" Колега интересно ми е какво провокира влизането Ви на 41, при условие, че очаквахте далеч по-ниски нива?

            Весели празници и на Вас!

            Коментар


            • Старичко, но актуално...

              “If we add all the potential revenues coming from these growth avenues, the potential revenues would be EUR 714 million, or 14 times 2022 full-year revenues, and none of them are priced yet. “ Published: August 14, 2023 - by VIC member hbomb5 https://www.valueinvestorsclub.com/i...oup/2588721583

              Коментар


              • Нали съм спекулант направих още една бърза игра. Купени на 41 лв. и продадени на над 45 лв. Дано този, който ми ги купи да направи добра печалба! Добре че сме спекулантите, за да правим ликвидност на борсата

                Весело посрещане на празниците!
                Last edited by Спекулант79; 21.12.2023, 18:01.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                  В Германия Шелли вече на 23.40 евро, върхът е доста близо Да видим след празниците какви резултати ще обявят за четвъртото тримесечие

                  Поздрави на всички акционери! Весели празници!
                  пффф
                  Turnover 96,543
                  destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • В Германия Шелли вече на 23.40 евро, върхът е доста близо Да видим след празниците какви резултати ще обявят за четвъртото тримесечие

                    Поздрави на всички акционери! Весели празници!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                      Уфф, на чертожниците пак им се отвори работа
                      Къде си Пепи?!? Кой ще е следващия ник? Не дочаках даже и на 30 да пълня. А по въпроса- ще се позабави на 47 вероятно и после напред към 60. Не е препоръка за покупки и продажби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                        Уфф, на чертожниците пак им се отвори работа


                        "НЕБЛАГОДАРНИЦИ" - не стига че ви показваме пътя, ами по клоните на елхата да ви катерим
                        пп.- затри се пепи, като паднала шишарка от клона, отнесоха го в някоя детска градина за украса
                        Last edited by inta53; 20.12.2023, 16:54.

                        Коментар


                        • Уфф, на чертожниците пак им се отвори работа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

                            Колега, не мога да разбера радостта Ви? Бяхте се приготвил да купувата на 19-20лв ли беше, а то какво стана ние толкова и в евро няма да видим вече...
                            +1

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Оле мале, какво стана тук - фалшивия пробив продължава!?!?
                              За поредна година Шелли/Алтерко ми повдига настроението за празниците
                              Колега, не мога да разбера радостта Ви? Бяхте се приготвил да купувата на 19-20лв ли беше, а то какво стана ние толкова и в евро няма да видим вече...

                              Коментар


                              • Оле мале, какво стана тук - фалшивия пробив продължава!?!?
                                За поредна година Шелли/Алтерко ми повдига настроението за празниците

                                Коментар

                                Working...
                                X