IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

    Май клони към нула - трнспортът е със самолети доколкото аз знам. Продуктите са относително малки и леки.
    Мерси
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
      Продуктите като се правят в Китай, как оценявате риска покрай хутите?
      Май клони към нула - трнспортът е със самолети доколкото аз знам. Продуктите са относително малки и леки.

      Коментар


      • Продуктите като се правят в Китай, как оценявате риска покрай хутите?
        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

        Коментар


        • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение
          Последният анализ на Arauca Capital за Шелли. Казват, че е най-голямата им позиция.

          https://www.transfernow.net/dl/20240128arANaFjj
          Много добър анализ, интересни рискове откриват

          Коментар


          • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение
            Последният анализ на Arauca Capital за Шелли. Казват, че е най-голямата им позиция.

            https://www.transfernow.net/dl/20240128arANaFjj
            +1
            Казват и други неща, например че капитализацията е твърде малка и все още държи компанията под радара на големите играчи, но качването на Ксетра ще е още една стъпка към промяна на тази ситуация Чакаме...

            Коментар


            • Последният анализ на Arauca Capital за Шелли. Казват, че е най-голямата им позиция.

              https://www.transfernow.net/dl/20240128arANaFjj

              Коментар


              • https://simplywall.st/stocks/bg/tech...well-worth-wat
                И това е интересно ;-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение
                  "Скорошен анализ на финансовото онлайн издание Simplywall.st твърди, че акциите на Shelly Group се търгуват с 21.1% под своята „справедлива стойност“, изчислена на 70.01 лева."
                  Вярно е! Методиката е чрез дисконтиране на бъдещите парични потоци, същата като при Монтега. Разликата в стойностите се дължи на различни допускания на бъдещия ръст на приходите.
                  В общи линии ако приемем че ръста на приходите за 24 и 25 год. е 25% ще получим доста по ниска стойност.
                  Last edited by dido_yord; 28.01.2024, 03:15.

                  Коментар


                  • Коментар


                    • "Скорошен анализ на финансовото онлайн издание Simplywall.st твърди, че акциите на Shelly Group се търгуват с 21.1% под своята „справедлива стойност“, изчислена на 70.01 лева."

                      Коментар


                      • Колко съм бил наивен! Аз мислих, че ще е топ новина, а то - Нищо! И по трите национални телевизии - Нищо! Просто добрата новина не е новина.
                        Може би, ако го пуснат по FT или Bloomberg, те ще го пуснат в превод.

                        Коментар


                        • Заслугата е и на хората повярвали в него в нужния момент.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            Така си е!
                            Без гениалността и отдадеността на Митко Димитров - Шели никога нямаше да е това което е;
                            Без опита и експертизата на Волфганг Кирш - Шели нямаше да е тази БГ компания извършваща гигантски скок в експанзията си;
                            Без оптимизма, мечтата и ината на г-н Мартинов - Шели нямаше да е това борсово бижу, което като електрошок върна БФБ при живите;
                            Без гениалността на ДДДД, г-н Мартинов, Батя и нахалната арогантност на Скоти Пипън - аз никога нямаше да направя такъв борсов удар, най-големия в живота ми

                            Благодаря на всички - справяте се чудесно и направихте много за всички нас - за мен е чест!!!



                            п.п. Нека всички популяризираме тази успешна история, за да покажем че и в БГ и на БФБ могат да се случат хубави неща.
                            Поздравления за днешния маркет кап от 1млрд лв!!!

                            Присъединявам се към поздравите за всички допринесли за този успех! Това е нещо голямо, което до голяма степен не можем да осъзнаем, колко е голямо. И в същото време има и противоречието, че това е просто още един крайъгълен камък, покрай който ще минем и заминем. Чудото Шелли груп (Алтерко) ще остане в историята!

                            Благодаря на Импетус, че допринесоха за това, изобщо да имаме възможност да инвестираме в такава компания!

                            Поздрави и много бъдещи успехи! Убеден съм, че ще ги постигате!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от balaid74 Разгледай мнение

                              Преци не съм сигурен но,тук някъде не свършваше ли някоя от вълните на Елиът?
                              В момента гледам графиката и виждам, че В надскочи А с малко над 200%, но не вярвам да иде повече от 261.8%. Е, това разбира се е според моето броене на вълничките. Гледам, че има колеги, които броят по различен начин, в което няма нищо лошо. След 1 година ще видим кой е броил правилно
                              Last edited by Спекулант79; 26.01.2024, 22:04.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                Много бързаш за 200, но си кадемлия.
                                Нека първо минем стотачката, после останалото!
                                Да не повярва човек, че си само с 15 акции. Да беше си взел Груйка, откога ти го казваме,
                                Предположих дори, че на 52 ще рачиш да добавиш, както се казва

                                Най-добри пожелания за рожденика, чудесна книжка има, да му носи радост !
                                Преци не съм сигурен но,тук някъде не свършваше ли някоя от вълните на Елиът?
                                Last edited by balaid74; 26.01.2024, 21:12.

                                Коментар

                                Working...
                                X