IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

    Да така е, и някой може да излезе и да смята маржове на тая глупост за по 100 лв. след като са вървели толкова, когато маржа на печалбата е бил в началто само висок. Сега същата е сигурно по 25 лв. на промоция може и по 10 лв. да е . Ама за борсовата манипулация се смятат маржовете и т.н. растеж за все едно е 100 лв., те така се ловят шарани.
    In which case that's you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Хари е пич и голям сладур ! Не го закачайте, защото е като барометър за това къде да купуваме и къде не ! Освен това одобри и източването на пари от бюджета за покупката на акции от любимата му баМка на завишени цени, с цел влизане в чакалнята ! Това беше много благородно от негова страна и с мисъл за доброто на всички нас !

      Харко почне ли да плюе всичко е наред.
      Посоката е яко нагоре!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cam

        Според мен по-скоро има психически отклонения, познавам такива хора и те интерпретират по подобен начин фактите...
        Хари е пич и голям сладур ! Не го закачайте, защото е като барометър за това къде да купуваме и къде не ! Освен това одобри и източването на пари от бюджета за покупката на акции от любимата му баМка на завишени цени, с цел влизане в чакалнята ! Това беше много благородно от негова страна и с мисъл за доброто на всички нас !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

          Нали си дал парата, това е важното. +100 лева за тях, -100 лева за теб
          Да така е, и някой може да излезе и да смята маржове на тая глупост за по 100 лв. след като са вървели толкова, когато маржа на печалбата е бил в началто само висок. Сега същата е сигурно по 25 лв. на промоция може и по 10 лв. да е . Ама за борсовата манипулация се смятат маржовете и т.н. растеж за все едно е 100 лв., те така се ловят шарани.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

            И аз сглупих да купя смарт гривна за 100 лв. носих я една седмица, и някой може да заключи, че съм потребител на подобна глупост, или да излъже, че с нея се става по-здрав и се спортува повече, но това не е вярно.
            Нали си дал парата, това е важното. +100 лева за тях, -100 лева за теб

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

              +111
              За мен е истински късмет да познавам този човек! Вярвам, че и за БФБ е късмет и шанс неговото присъствие на пазара.
              Понеже, се пишат доста глупоости, се заслушах, да не мислите, че всички ВЕРВАТ на тези глупости.
              1. Човекът си каза, че не разбира какво прави и произвежда Лещерко. Не знае какво правят каза.
              2. Каза си, че е брокер, какво било деоверителнопто управление преди 20 г., дддд, може да каже какво е доверителното управление днес., димек, че дори оттогава досега дори морала в брокерството вече не е съшият.
              3. Че смята акциите на 50% от пазарните. Че разчита, на 20 г. едно да му излезе да му плати останалите които не са излезели. Разбирайте, вие да ги платите.
              4. Търсят пазари в Европа, Защо не в САЩ или Китай? Ясно защо. Не се каза, но съм сигурен, че нито един от двамата няма и не е ползвал такива гаджи.
              5. Не знам защо мислят, че пестели ток, реалносттяа е че губят време, вероятно по тази причина и те не ги ползват. Никой нормален не би сложил в дома си такива гаджи.
              6. Говорят за цени на акция, брой ползватели на тези гаджи, а не за пазарни капитализации, продажби бруто, сравненията с потребителите на сайтове е несериозно. И аз сглупих да купя смарт гривна за 100 лв. носих я една седмица, и някой може да заключи, че съм потребител на подобна глупост, или да излъже, че с нея се става по-здрав и се спортува повече, но това не е вярно.
              7. Затвърди се у мен мнението, че говорим за изкуствено раздута борсова истерийка, тип борсова манипулация, с капитализация нищо общо с нещата за които и двамата говориха.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение
                Адмирация на Мартинов, до сега никъде не съм виждал негово интервю и съм много благодарен, за това, което направи за пазара и в частност Алерко. Всичко, което разказва ми бе много интересно, но качвам от момента, в който разкзава за бъдещето на Алтерко
                https://youtu.be/Zpv3aAVvwIk?t=1726
                Доста интересни неща кaзва Ники - учудваме как си мисли, че познава малко хора ... на борсата всички го познават
                Last edited by Point of view; 10.05.2021, 20:33.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                  +111
                  За мен е истински късмет да познавам този човек! Вярвам, че и за БФБ е късмет и шанс неговото присъствие на пазара.
                  В интерес на истината, и аз повярвах в компанията, едва когато се запознах с мениджмънта (на ОСА миналата година). Всъщност, екипа е основната стойност, която виждам и в която инвестирам тук. Растежа е на второ място...
                  Last edited by Ender; 08.05.2021, 22:18.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение
                    Адмирация на Мартинов, до сега никъде не съм виждал негово интервю и съм много благодарен, за това, което направи за пазара и в частност Алерко. Всичко, което разказва ми бе много интересно, но качвам от момента, в който разкзава за бъдещето на Алтерко
                    https://youtu.be/Zpv3aAVvwIk?t=1726
                    Бахти жалкото изпълнение, честно!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение
                      Адмирация на Мартинов, до сега никъде не съм виждал негово интервю и съм много благодарен, за това, което направи за пазара и в частност Алерко. Всичко, което разказва ми бе много интересно, но качвам от момента, в който разкзава за бъдещето на Алтерко
                      https://youtu.be/Zpv3aAVvwIk?t=1726
                      +111
                      За мен е истински късмет да познавам този човек! Вярвам, че и за БФБ е късмет и шанс неговото присъствие на пазара.
                      Last edited by tony1975; 08.05.2021, 19:37.

                      Коментар


                      • Адмирация на Мартинов, до сега никъде не съм виждал негово интервю и съм много благодарен, за това, което направи за пазара и в частност Алерко. Всичко, което разказва ми бе много интересно, но качвам от момента, в който разкзава за бъдещето на Алтерко
                        https://youtu.be/Zpv3aAVvwIk?t=1726

                        Коментар


                        • Един от моите стандарти за читавост които забравям понякога да спомена е че в дружеството в което инвестирам не трябва да има пенсионни фондове.
                          Когато акциите са малко на брой те трудно могат да се впишат защото обичат големи пакети които няма кой да им даде.
                          Всички читави до тук не позволяват наличие на пенсии - Алтерко е една от тях .
                          Видяхме при agh когато излезнаха пенсиите какво се случи с цената.
                          Last edited by MrSi; 07.05.2021, 00:51.
                          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                          Коментар


                          • Единственото, за което съжалявам е, че нямам финансов ресурс в момента, за да купя още артии.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

                              Значи, чакай да видя дали съм те разбрал правилно. Казваш, че Грую евентуално е прав, понеже виждаш какво се случва в друго дружество, което няма нищо общо с Алтерко. Замирисва ти на сценарии и решаваш да поздравиш Грую нищо, че още не се е случило нищо! За финал обобщаваш, че на боко му лъсват схемите в тема на дружество, което продава smart home устройства по целия свят!

                              Добре, как може да ти е толкова мътно в главата?

                              Един въпрос към колегите. Кога очаквате консолидирания?

                              Алтерко АД-София
                              Годишен консолидиран отчет за 2020г.05-05-2021 17:33

                              Алтерко АД-София публикува Годишен консолидиран отчет на публично дружество и емитент на ценни книжа към 31-12-2020г. Прикачени файлове: Годишен консолидиран доклад за дейността * Счетоводна политика и обяснителни бележки/оповестявания към финансовия отчет * Заверен от регистриран одитор годишен отчет на дружеството майка Одиторски доклад * Форми на финансови отчети (xls) Декларация за корпоративно управление Декларации от отговорните лица * Заверен от регистриран одитор консолидиран финансов отчет * Форми на финансови отчети, одобрени от Зам. Председателя, ръководещ Управление “Надзор на инвестиционната дейност” на Комисията за финансов надзор *

                              А за Q1 в края на месеца, има още доста време

                              Коментар


                              • Ами виж предишни години на кои дати са публикували консолидиран отчет за Q1

                                Коментар

                                Working...
                                X