IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Реално погледнато този черен петък са продали 10% от всички продадени шелита за последните 5год.!?!? Браво!
    А за реакцията на пазара ще кажеш ли нещо или не ти отърват такива неща?

    Коментар


    • Последния път си говорехме, че за месец и половина са пордали 1млн. сега е за уикенд. Та за уикенд приходите на компанията са с 30% повече отколкото и беше капитализацията при IPO-то, ама съм сигурен, че някои пак ще си позволят да използват епитети,които само усмиват тях самите, ама...

      Коментар


      • Реално погледнато този черен петък са продали 10% от всички продадени шелита за последните 5год.!?!? Браво!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ichi Разгледай мнение

          аз ей това се опитвам да възприема и ми е много трудно да си го визуализирам

          бяха продадени над 1,1 млн. устройства

          Еее,- пак си дириш белята!
          Не се тормози със съпротивата на възприятията си, а се наслади на полъха в "платната на тази регата" ставаща все по популярна!
          Къде ли ще се провежда в лето 2026то???

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

            Е аз намам проблеми с това, нали трябва да се посмеем малко...
            то няма да е само тук, ще е по всички теми

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение

              това и аз бях написал, но после осъзнах, че ще трябва да чета 3-4 страници с обиди и го изтрих
              Е аз намам проблеми с това, нали трябва да се посмеем малко...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение
                Колеги, не мога да разбера превъзбудата Ви! Този ръст е от инфлацията...
                аз ей това се опитвам да възприема и ми е много трудно да си го визуализирам

                бяха продадени над 1,1 млн. устройства

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение
                  Колеги, не мога да разбера превъзбудата Ви! Този ръст е от инфлацията...
                  това и аз бях написал, но после осъзнах, че ще трябва да чета 3-4 страници с обиди и го изтрих

                  Коментар


                  • Колеги, не мога да разбера превъзбудата Ви! Този ръст е от инфлацията...

                    Коментар


                    • Въпрос: Ама не е ли вече малко рисково да се купува, все пак P/E e почти 30?
                      Отговор: НА БФБ няма друга компания, която да продава продукцията си в 110 страни.
                      "Не е препоръка - Всеки сам си преценЯ"

                      Коментар


                      • Красота, определено над очакванията ми
                        .
                        Черен петък
                        Година *** Бр. Устройства *** Приходи
                        2019 *** 68,000 *** 1,600,000
                        2020 *** 320,000 *** 7,000,000
                        2021 *** 400,000 *** 9,000,000
                        2022 *** 505,000 *** 13,200,000
                        2023 *** 1,100,000 *** 28,400,000

                        Коментар


                        • Супер! Супер!

                          Коментар


                          • Палим, палим



                            Шелли груп АД
                            Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета
                            09:00
                            Уведомление относно потвърждаване на целите за 2023 г. след успешни продажби на „Черния петък“
                            Прикачени файлове: Уведомление


                            УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА,
                            С настоящото Ви уведомяваме, че „Шелли Груп“ АД (борсов код SLYG /
                            ISIN: BG1100003166) („Шелли Груп“ / „Дружеството“) отчита увеличение на продажбите на
                            „Черния петък“ със 115.0% спрямо предходната година до общо 14,5 млн. евро (28,4 млн.
                            лева), като бяха продадени над 1,1 млн. устройства за домашна автоматизация. След
                            успешните продажби по време на „Черния петък“, Дружеството отново потвърждава насоките
                            за финансовата 2023 г. за увеличение на приходите с 51,0% до 72 млн. евро (140,8 млн. лв.) и
                            увеличение на EBIT с поне 63,5% до 17,0 млн. евро (33,2 млн. лв.).
                            Last edited by tony1975; 06.12.2023, 09:15.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                              Странна работа, защо се бавят толкова наистина
                              Хайде дано днес на Никулден ни зарадват с информация. Форума е изнервен от очакване интересно е че освен биковете и хейтърите са нервни
                              Last edited by tony1975; 06.12.2023, 08:32.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ichi
                                А ти в коя компания беше казал, че си инвестирал /реални пари!/?
                                Доколкото знам на БФБ няма демо,така че трябва да са реални пари
                                А къде ,ми има сърч.Търсиш в мненията и ще разбереш

                                И знам че ви дърпа,но нека не обсъждаме личности ,защото така и така няма да стане,а конкретната компания Шменти груп АД
                                Last edited by mibova; 06.12.2023, 09:13.

                                Коментар

                                Working...
                                X