IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сирма Груп Холдинг АД (SGH / SKK )

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • каква изненада? ......... никой не иска да вземе права които ги дават безплатно...

    мъка
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kaputov Разгледай мнение
      Каква е тази оферта 30395 права на цена 0.000
      Това е пазарна поръчка.. Ако има настрещна оферта ще стане сделка. Мин. цена е 0,001 няма как да стане сделка на 0,000

      Коментар


      • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

        Защо да ги взима като може да си купи тези акции с 3-4 % по-ниско (от 0.956 до 0.97).
        Имам усещането ,че не сме видяли какво значи наистина ниско.

        Коментар


        • Човека е преценил!
          Комисионната се смята върху сумата на сделката!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kaputov Разгледай мнение
            то така,ама нали ще му вземат комисионна и пак няма кой да ги вземе.Голям цирк
            Защо да ги взима като може да си купи тези акции с 3-4 % по-ниско (от 0.956 до 0.97).

            Коментар


            • то така,ама нали ще му вземат комисионна и пак няма кой да ги вземе.Голям цирк

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kaputov Разгледай мнение
                Каква е тази оферта 30395 права на цена 0.000
                Подарява ги човека

                Коментар


                • Каква е тази оферта 30395 права на цена 0.000

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от forexar Разгледай мнение
                    Някой вижда ли правата в платформата, която ползва ? При мен в едната въобще ги няма правата, а в другата каквото и да направя гърми ? А днес се води първи ден на търговия. Няма как да се купи или продаде ако ги няма в платформите ?
                    Аз имам, но пък няма код за търговия

                    Коментар


                    • Някой вижда ли правата в платформата, която ползва ? При мен в едната въобще ги няма правата, а в другата каквото и да направя гърми ? А днес се води първи ден на търговия. Няма как да се купи или продаде ако ги няма в платформите ?
                      Мненията ми не са препоръки или съвети за търговия или каквото и да е друго.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                        И аз имам и под 1.05 лв.не ги давам.....
                        Ще почакаме явно....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                          Разбира се че няма да ги купят...като свърши предлагането ще спрат да помпат цената и яйде СУУУУР - обратно към 80те стотинки!

                          ПП Имам акции и не се дразня с вас, просто ме е яд!
                          И аз имам и под 1.05 лв.не ги давам.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bond009 Разгледай мнение
                            ...
                            Предстоящ уебинар
                            На 05.12.2018 от 16:00 часа ще се проведе уебинар, организиран от Сирма Груп Холдинг и Първа Финансова Брокерска Къща, за "Представяне на публичното предлагане 2018". Уебинара ще се провежда на български и английски език едновременно. Всички инвеститори и заинтересовани лица могат да наблюдават уебинарът на живо, както и пряко да участват с въпроси, които ги интересуват. За включване в уебинара на български език ще е необходимо да посетите линка: https://streamer.bg/bg/974/filmpage-go в часа на уебинара. Можете да задавате своите въпроси предварително или по време на уебинара на електронна поща: ir@sirma.bg или на скайп: SIRMAIR. Заповядайте.
                            ...
                            Една възможност всеки да попита каквото му е важно или го притеснява на живо и да му отговорят!
                            Мненията ми не са препоръки или съвети за търговия или каквото и да е друго.

                            Коментар


                            • Разбира се че няма да ги купят...като свърши предлагането ще спрат да помпат цената и яйде СУУУУР - обратно към 80те стотинки!

                              ПП Имам акции и не се дразня с вас, просто ме е яд!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                                Да не забравяме, че на "уефче" има предлагане от 50+ милиона акции
                                Ако не ги купят какво тогава?Тук и дивидент няма.
                                Last edited by Grosss; 05.12.2018, 09:24.

                                Коментар

                                Working...
                                X