IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сирма Груп Холдинг АД (SGH / SKK )

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kaputov Разгледай мнение
    Каква е тази оферта 30395 права на цена 0.000
    Подарява ги човека

    Коментар


    • Каква е тази оферта 30395 права на цена 0.000

      Коментар


      • Първоначално изпратено от forexar Разгледай мнение
        Някой вижда ли правата в платформата, която ползва ? При мен в едната въобще ги няма правата, а в другата каквото и да направя гърми ? А днес се води първи ден на търговия. Няма как да се купи или продаде ако ги няма в платформите ?
        Аз имам, но пък няма код за търговия

        Коментар


        • Някой вижда ли правата в платформата, която ползва ? При мен в едната въобще ги няма правата, а в другата каквото и да направя гърми ? А днес се води първи ден на търговия. Няма как да се купи или продаде ако ги няма в платформите ?
          Мненията ми не са препоръки или съвети за търговия или каквото и да е друго.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

            И аз имам и под 1.05 лв.не ги давам.....
            Ще почакаме явно....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
              Разбира се че няма да ги купят...като свърши предлагането ще спрат да помпат цената и яйде СУУУУР - обратно към 80те стотинки!

              ПП Имам акции и не се дразня с вас, просто ме е яд!
              И аз имам и под 1.05 лв.не ги давам.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bond009 Разгледай мнение
                ...
                Предстоящ уебинар
                На 05.12.2018 от 16:00 часа ще се проведе уебинар, организиран от Сирма Груп Холдинг и Първа Финансова Брокерска Къща, за "Представяне на публичното предлагане 2018". Уебинара ще се провежда на български и английски език едновременно. Всички инвеститори и заинтересовани лица могат да наблюдават уебинарът на живо, както и пряко да участват с въпроси, които ги интересуват. За включване в уебинара на български език ще е необходимо да посетите линка: https://streamer.bg/bg/974/filmpage-go в часа на уебинара. Можете да задавате своите въпроси предварително или по време на уебинара на електронна поща: ir@sirma.bg или на скайп: SIRMAIR. Заповядайте.
                ...
                Една възможност всеки да попита каквото му е важно или го притеснява на живо и да му отговорят!
                Мненията ми не са препоръки или съвети за търговия или каквото и да е друго.

                Коментар


                • Разбира се че няма да ги купят...като свърши предлагането ще спрат да помпат цената и яйде СУУУУР - обратно към 80те стотинки!

                  ПП Имам акции и не се дразня с вас, просто ме е яд!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                    Да не забравяме, че на "уефче" има предлагане от 50+ милиона акции
                    Ако не ги купят какво тогава?Тук и дивидент няма.
                    Last edited by Grosss; 05.12.2018, 09:24.

                    Коментар


                    • Да не забравяме, че на "уефче" има предлагане от 50+ милиона акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                        Ще си е силен сигнал, ако насочат първо купувачите не към емисията, а към пазара. Иначе съмняващите се ще си останат незаписали...
                        Приплъзва нагоре лекинко ще стане уевче за Коледа

                        Коментар


                        • Ще си е силен сигнал, ако насочат първо купувачите не към емисията, а към пазара. Иначе съмняващите се ще си останат незаписали...
                          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                            Как направи тези сметки - с помоща на звездите ли?

                            За да има логика в тази прогноза, то цена трябва да е над 1 лв
                            по-скоро - по пътя на логиката цената ще отиде където трябва

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                              Мисля, че увеличението ще мине между 80-90% от макс. сума
                              Как направи тези сметки - с помоща на звездите ли?

                              За да има логика в тази прогноза, то цена трябва да е над 1 лв

                              Коментар


                              • Мисля, че увеличението ще мине между 80-90% от макс. сума

                                Коментар

                                Working...
                                X