IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сирма Груп Холдинг АД (SGH / SKK )

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук едва преглътнах 10% надолу от 70ст и продадох тя сурна още над 30%. Трагедия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

      ами по колко?
      Скоро ще разберем.

      Коментар


      • Определено фаворит номер едно за Златен скункс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от GenCho Разгледай мнение

          Абе, той ще се сети, ама не вярвам да ги даде на 40 стотинки...
          ами по колко?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

            ако се сети да ги предложи на Сирма - ще му ги купят ... ама не знам дали е толкова досетлив
            Абе, той ще се сети, ама не вярвам да ги даде на 40 стотинки...

            Коментар


            • Това се очертава най-търгуваната акция в последно време.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от GenCho Разгледай мнение
                Интересно сега Никиту как ще пласира тези над 800 хил. акции от ETF-a
                ако се сети да ги предложи на Сирма - ще му ги купят ... ама не знам дали е толкова досетлив

                Коментар


                • Първоначално изпратено от GenCho Разгледай мнение
                  Интересно сега Никиту как ще пласира тези над 800 хил. акции от ETF-a
                  До 10 ст все някак ще ги продаде.

                  Коментар


                  • Интересно сега Никиту как ще пласира тези над 800 хил. акции от ETF-a

                    Коментар


                    • Пълна излагация..
                      Last edited by Kiro; 05.03.2020, 10:42.

                      Коментар


                      • Тук репа ли почнаха да гърмят,много бързо стигнаха 40 ст.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vzhekoff Разгледай мнение

                          Интересно, освен в политическите теми и баталии за/против Русия, за/против БайХ и т.н., и тук ли ще ни налазят тролове ?
                          Позицията върви много зле не от 6 месеца, а от години. Пишем за да припомним бравурните и напоителни обещания на мениджмънта.
                          Първомайксите лозунги са за друго място.
                          То звучи леко иронично, но мениджмънта така като гледам се справя много добре, при листването на борсата цената беше 1.20 лв., пък сега когато гласуваха обратно изкупуване достигна 0.45 лв.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jikich Разгледай мнение

                            Аз от любопитство отварям форума, но само да попитам: следенето само за спорта трябва да го разбираме, че от 6 месеца пишете само в тази тема и то предимно колко зле върви позицията ли?
                            Интересно, освен в политическите теми и баталии за/против Русия, за/против БайХ и т.н., и тук ли ще ни налазят тролове ?
                            Позицията върви много зле не от 6 месеца, а от години. Пишем за да припомним бравурните и напоителни обещания на мениджмънта.
                            Първомайксите лозунги са за друго място.
                            Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nobody Разгледай мнение
                              Отчетите са много зле. Веднъж отчитат продажбата на стоки, веднъж не. Това е меко казано скандално. Без тях останалите приходи са надолу с над 10% (ако нещо съм объркал ме поправете). Освен това няма никаква сравнимост никъде, защото всичко се отчита по различен начин всяка година плюс че правиха преструктуриране на фирмите. Изобщо личи си липсата на регулатор, одитор и тн. После защо има едно читаво ИПО на пет години, ми толкова. Трябва някакви дела да започнат срещу такива компании за манипулиране на пазара и заблуда на инвеститорите.

                              Кредитите се увеличават доста. И доста кеш имат, което донякъде балансира, но все пак е притеснително. На каква база им дават толкова пари не знам. Чакам развитие по продажбата на Онтотекст.

                              Следя само за спорта позицията.
                              Аз от любопитство отварям форума, но само да попитам: следенето само за спорта трябва да го разбираме, че от 6 месеца пишете само в тази тема и то предимно колко зле върви позицията ли?

                              Коментар


                              • Отчетите са много зле. Веднъж отчитат продажбата на стоки, веднъж не. Това е меко казано скандално. Без тях останалите приходи са надолу с над 10% (ако нещо съм объркал ме поправете). Освен това няма никаква сравнимост никъде, защото всичко се отчита по различен начин всяка година плюс че правиха преструктуриране на фирмите. Изобщо личи си липсата на регулатор, одитор и тн. После защо има едно читаво ИПО на пет години, ми толкова. Трябва някакви дела да започнат срещу такива компании за манипулиране на пазара и заблуда на инвеститорите.

                                Кредитите се увеличават доста. И доста кеш имат, което донякъде балансира, но все пак е притеснително. На каква база им дават толкова пари не знам. Чакам развитие по продажбата на Онтотекст.

                                Следя само за спорта позицията.

                                Коментар

                                Working...
                                X