IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сирма Груп Холдинг АД (SGH / SKK )

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
    Интересно какъв ще е резултата за Q3?!
    Мисля си, че ще минат 4 млн., вие как мислите?
    Ако говориш за печалба, това е число, което няма никакво значение тук.

    Коментар


    • Интересно какъв ще е резултата за Q3?!
      Мисля си, че ще минат 4 млн., вие как мислите?

      Коментар


      • Да мапа, щях, но не ми се изпълниха ордери продава. А спекулативния кеш свърши.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

          Искам да кажа, че другата седмица ще е по-скъпо (мое мнение и не е препоръка), демек че е трябвало днес да допълни.... за да изкара повече (евентуално)..... иначе всеки си решава за себе си
          Ако гледаме миналата седмица, логиката ти е правилна.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

            Еми какво значи - трябваше днес, от утре едва ли не акциите ще свършат. Цялата ми идея е, че идеалната рецепта за правене на грешки е когато човек е притиснат от времето. Не случайно измамниците, а вече и най-големите търговски трикове са като се казва "само днес, само тук, само сега".
            Искам да кажа, че другата седмица ще е по-скъпо (мое мнение и не е препоръка), демек че е трябвало днес да допълни.... за да изкара повече (евентуално)..... иначе всеки си решава за себе си

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

              Аз нямам зор, средната ми е под 0.90 така, че както казва Мечо Пух: "колкото повече, толкова повече"
              Еми какво значи - трябваше днес, от утре едва ли не акциите ще свършат. Цялата ми идея е, че идеалната рецепта за правене на грешки е когато човек е притиснат от времето. Не случайно измамниците, а вече и най-големите търговски трикове са като се казва "само днес, само тук, само сега".
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                ако мине 90 ст., ще може да си запише от увеличението на 1 лев колкото си пожелае. Стига с този зор
                Аз нямам зор, средната ми е под 0.90 така, че както казва Мечо Пух: "колкото повече, толкова повече"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                  Трябваше днес, другата седмица ще мине 0.90 и после няма спиране.....
                  ако мине 90 ст., ще може да си запише от увеличението на 1 лев колкото си пожелае. Стига с този зор
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                    Вероятно и аз ще допълня следващата седмица
                    Трябваше днес, другата седмица ще мине 0.90 и после няма спиране.....

                    Коментар


                    • Вероятно и аз ще допълня следващата седмица

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                        Хубаво е, че се намират все още продавачи да допълним евтинко
                        Евтинко все по-трудно лично имам достатъчно, но още 50к няма да са ми излишни

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                          Елана, Капман и Карол ми продадоха днес
                          Хубаво е, че се намират все още продавачи да допълним евтинко

                          Коментар


                          • Елана, Капман и Карол ми продадоха днес

                            Коментар


                            • Раздвижиха се нещата тука, да не би да наближава увеличението?!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от g_iskernov2 Разгледай мнение

                                Не мога да загубя дългосрочно. .....(съкращавам за да не пречи)
                                Пак отзад напред ще започна. Ако събирането на кеш е събиране от странана на мениджърите от бонуси, така може, аз бонус и заплата, ако имам акции, не получавам. Кеш в компанията няма много и печалбата не се обръща в кеш. Това е ОК стига от време на време да можеш да докажеш, че тези технолигии, в които си набутал кеша, имат цена и то не цена в акции на някой друг.

                                Ако са на борсата трябва да доказват на акционерите, че може да има доходност. Ако бяха на държавна издръжка и да правят нови технологии, тогава могат да гледат ако искат и 20 години напред. Просто поведението не е за публична компания. А как маркет мейкър ще поддържа центата, няма да коментирам, това е абсурдно.

                                Иначе си прав, за дълга позиция може би по-добре Сирма отколкото ФААНГ. Но на пазара на запад има и къси позиции, така че нищо не ти пречи.

                                Коментар

                                Working...
                                X