IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Елана Агрокредит АД (EAC / 0EA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

    къде го видя това за 1,30, човека предлага бас, и аз съм ОК за насрещна страна, иначе няма да има бас!
    Ами купилите на 1,25 требва да имат хоризонт поне 1,3-1,35...иначе купуват за спорта ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Тук играчите са елитни ,поне повечето от старите.....та разбират нещата от раз дали се касае за артии или за други неща........

      Ти имаше забежки по Никиту ,после по Колчо .... миналите постове си стоят.
      Ама тези който те слушат за над 1,30 да не хапнат дръвцето щото акциите са много а купувачите малко..
      Нали знаеш че Никиту , Требва да продаде Трасето и Доверие за без пари за да купи скъпи М+С и Агрото...
      Не е препоръка
      къде го видя това за 1,30, човека предлага бас, и аз съм ОК за насрещна страна, иначе няма да има бас!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

        Е да де, ама ако беше така може би щях да казвам по-нещо хубаво за компанията, иначе защо да ми плащат!
        Тук играчите са елитни ,поне повечето от старите.....та разбират нещата от раз дали се касае за артии или за други неща........

        Ти имаше забежки по Никиту ,после по Колчо .... миналите постове си стоят.
        Ама тези който те слушат за над 1,30 да не хапнат дръвцето щото акциите са много а купувачите малко..
        Нали знаеш че Никиту , Требва да продаде Трасето и Доверие за без пари за да купи скъпи М+С и Агрото...
        Не е препоръка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Или бачкаш там или си Викач.....Нема лошо да си изкарваш парите по този начин....
          Е да де, ама ако беше така може би щях да казвам по-нещо хубаво за компанията, иначе защо да ми плащат!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

            Каква реклама бе Цвети, просто ми изглежда прекалено лесно да спечеля този бас!
            Или бачкаш там или си Викач.....Нема лошо да си изкарваш парите по този начин....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Не е лесно да си еланец......
              нема почивка в рекламата....
              НалЕ...
              Каква реклама бе Цвети, просто ми изглежда прекалено лесно да спечеля този бас!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                Бих желал да заема насрещна страна в този бас! То като гледам цена от 1,25 ще има много скоро!
                Не е лесно да си еланец......
                нема почивка в рекламата....
                НалЕ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  ........

                  п.с. Предложеният от мен бас, че тук цена от 1,25 до края ба годината няма да има, остава в сила- аз не съм лаладжия, за разлика от други, и стоя зад думите си!
                  Бих желал да заема насрещна страна в този бас! То като гледам цена от 1,25 ще има много скоро!

                  Коментар


                  • Пиша последно за днес, тъй като съм почивка. 4Д, усещам нещо лично към мен, но то ди е за теб - предполагам, че и ти си някой многоников, който някога съм засичал грубо в политическа или икономическа некомпетентност. Или пък си служител на евана. Ти си знаеш, аз в такива моменти се спирам, подписът ми казва защо!

                    конкретно тук излязох, защото с некоректни собственици не деля мегдан. Естествено, че няма да се докаже нищо, дори няма да има и производство по случая - тук е така, както неведнъж съм казвал. После обвинявайте тъмнозелените, комунистите, Костов и т.н - мат’риал!

                    към акулата - момче младо, личи, че си отскоро, затова и правиш подобни аналогии. Ще те облъска живота и ще разбереш. Дотогава ти желая успех и пълна вяра в евереста - с подобни гробокопачи, врагове на борсата не ни трябват.

                    п.с. Предложеният от мен бас, че тук цена от 1,25 до края ба годината няма да има, остава в сила- аз не съм лаладжия, за разлика от други, и стоя зад думите си!
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Сега слонски сълзи защо цената не е паднала под 1.10 въпреки канскити усилия да убеждава какъв шит е
                      Успех в търговията.
                      Аз имам и в годините лично за мен мениджмънта са се доказали. За новите да спомена само да проверят ЕЛАРГ.
                      колкото толкова

                      Коментар


                      • Г-н Груев, за да се твърди, че е пазарна манипулация трябва да може да се докаже и да издържи в съда. Аз не си спомням случай някой да е успял. До тогава само може да предполагате, че това е бил мотива на действията.
                        Това, че според вас ръста на цената над 1,10 е бил нелогичен го кажете на купилите на 1,10. Явно те не са мислили като вас. Най-хубавото на борсата е, че хората могат да си сменят мнението и да си слагат парите на него. Примерно според вас 1,20 беше евтино и си купихте. Месец по-късно решихте, че 1,10 е скъпо и продадохте. Свобода. Как можем да обвиняваме купилите на 1,10? Отгоре на всичко се оказва, че са били прави в преценката си. За сега.
                        Защо за вас е по-важно да сте "прав" отколкото да печелите пари на борсата?
                        Успех в търговията.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                          Човече, не ти ли писна близо година да повтаряш едно и също? Разбирам че не е приятно да купиш скъпо и да продадеш евтино, но на всеки се случва. За какво по-точно се влиза в затвора? Какво би ме спряло мен примерно, да си заведа една кола приятели и да им подаря по 10-20 акции? Това прави ли ме олигарх и мен? Както казах и преди, имам пренебрежително малко бройки на компанията, не участвах в увеличението и т.н. но мисля че твоето вече е лична омраза и отношение...
                          P.S. ако вкарваха в затворите всички собственици на компании от които акции си загубил, доста хора щяха да са по затворите
                          Много обичам като почнете да се правите на улави - това е пазарна манипулация!!! Да го повторя ли отново - пазарна манипулация и за такива неща се ходи в затвора в нормалните държави. Тук не е така, затова и накрая всички ревем, че няма борса, ми няма и да има, а аз моите пари ги насочвам на запад.

                          да ти обясня ли защо е пазарна манипулация, или и сам си го знаеш? Това обясни и крайно нелогичния ръст в цената, при това с обеми, но какво ли да ти пука, Евереста рулира.

                          и да, лично е, като от всеки грабител и рушител на пазарните, моралните и правните устои на страната. Дотолкова е лично, че пиша от айфона на плажа! А парите - майната им, изкарват се - една екскурзия в Европа по-малко и готово, не е това проблема, но всеки го разбира сам за себе си...
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение

                            Моралът?!?
                            Толкова голям морал, че да не мога да стимулирам служителите си с фирмени акции бонус?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение

                              Моралът?!?
                              Какво неморално има? Парите са си мои, решавам да им подаря акции? Незаконно ли е?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                                Какво би ме спряло мен примерно, да си заведа една кола приятели и да им подаря по 10-20 акции?
                                Моралът?!?
                                Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                                Коментар

                                Working...
                                X