IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Елана Агрокредит АД (EAC / 0EA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
    Тази година на места има добви от пшеница от по малко над 100 кг., при 700-800 преди, дъждовете дойдоха късно и за царевицата, също добивите ще са ниски, за слънчогледа е рано да се каже, добре изглежда, но накрая е важно колко е пълна семката. Обобщено: по - слаби добиви, по - ниско качество, по - малко приходи. Средствата на земеделците няма да са насочени към покупка на земя или техника, има къде по - належащи текущи разходи, които трябва да се покрият, за да работи стопанството.

    По - лоши резултати тук и при АТЕРА няма да са изненада. Много криви години се насъбраха, да стискаме палци следващите да са по - добри, в природата има баланс, няма да е все зле.
    ще отговоря след като се случат едни неща

    Коментар


    • Тази година на места има добви от пшеница от по малко над 100 кг., при 700-800 преди, дъждовете дойдоха късно и за царевицата, също добивите ще са ниски, за слънчогледа е рано да се каже, добре изглежда, но накрая е важно колко е пълна семката. Обобщено: по - слаби добиви, по - ниско качество, по - малко приходи. Средствата на земеделците няма да са насочени към покупка на земя или техника, има къде по - належащи текущи разходи, които трябва да се покрият, за да работи стопанството.

      По - лоши резултати тук и при АТЕРА няма да са изненада. Много криви години се насъбраха, да стискаме палци следващите да са по - добри, в природата има баланс, няма да е все зле.
      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
        Даже ми хрумва една идея
        Би ли я споделил с нас?

        Коментар


        • Даже ми хрумва една идея
          Last edited by oslo; 29.07.2020, 11:11.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Е, що тъй баш тези продават под номинал, не под емисионна, ами и под номинал - що не си кютат и да си лапат сладките дивиденти? Егати вярата, дето я имат в кирливото лизинговото дружество с претенции да е полуадсиц... Иде Видовден (мина де, но пак иде)
            най-вероятно ТЕ и КУПУВАТ

            Коментар


            • Е, що тъй баш тези продават под номинал, не под емисионна, ами и под номинал - що не си кютат и да си лапат сладките дивиденти? Егати вярата, дето я имат в кирливото лизинговото дружество с претенции да е полуадсиц... Иде Видовден (мина де, но пак иде)
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА,

                Уведомяваме ви, че на 21.07.2020 г. в „ЕЛАНА Агрокредит“ АД (наричано за краткост „Дружеството“) е постъпило уведомление по чл. 19, пар. 1 от Регламент (ЕС) № 596/2014, както следва:
                – Относно сключена сделка с акции на Дружеството с „КК Инвест“ АД с ЕИК 175457761 в качеството му на тясно свързано лице с лица, изпълняващи ръководни функции в Дружеството. Въз основа на сключената покупко-продажба „КК Инвест“ АД е продало общо 150 000 (сто и петдесет хиляди) броя акции от капитала на „ЕЛАНА Агрокредит“ АД (емисия ISIN BG 1100040101) при цена на акция от 0.980 лв. или общо 147 000 лв.

                https://papagal.bg/eik/175457761/182e
                Съвет на директорите КАМЕН МАРИНОВ КОЛЧЕВ (свързан с 26 фирми)
                ГЕОРГИ ВАЛЕНТИНОВ МАЛИНОВ (свързан с 4 фирми)
                ГЕОРГИ СТОЯНОВ ГЕОРГИЕВ (свързан с 15 фирми)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                  Май се готвят отдалеч за ново увеличение
                  Те хубаво се готвят, но да си знаят, че под номинал увеличение не може да се прави
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Май се готвят отдалеч за ново увеличение

                    Коментар


                    • И аз реинвестирах днес дивидента на кръглата цена от 1 левче.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dancho_o Разгледай мнение
                        Грую няма ли да влизаш вече тук или ще гледаш как другите инвеститори лапат големите дивиденти.
                        Тцъ, твърдо нйе - мъжко дупе веднъж се лъже, както е казал нашият мъдър народ, а аз не съм ни мазохист, ни пеер.., така де, печалбар, нека други ги лапат големите дивиденти, нямам проблеми и им пожелавам дълги години да ги лапат, аз този съм го зачеркнал с големия флумастер, както казва Корпулентия чичо Венци

                        Пък и тази година се очертава весела с кривата реколта от пшеница и свръхпредлагането в световен мащаб - доколкото чета отгоре-отгоре де, от темата със земеделската земя нищо не разбирам и не се бутам да се правя на анализатор. А това със сигурност не е добре за бизнеса на тази хартия, което си личи и от отчетите, а и от цената
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bond009 Разгледай мнение
                          Всичко на БФБ може да стане като Ферплея.. Виж Монбат..
                          Там беше балонирало, така, че пускане на въздух е здравословно
                          Все пак Монбат е далече от сравнение с феъра. Колкото е 3 лв до 30 стинки, 10 пъти разлика

                          Коментар


                          • Грую няма ли да влизаш вече тук или ще гледаш как другите инвеститори лапат големите дивиденти.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Споко, тук съм му теглил една благословия на евереста, а когото съм благословил, не е прокопсал - вече е под номинал, а беше 1,50 кинта преди 2 години, когато реши да се прави на мъж и осра всичко, за да има кинти за покоряване на върхове - всяко нещо с времето си...
                              Пусни му още една благословия, и да преполови номинала

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                                Да не стане само кат феърплея Помниш ли Сашко ? Изгуби се в неговите джънкове
                                Споко, тук съм му теглил една благословия на евереста, а когото съм благословил, не е прокопсал - вече е под номинал, а беше 1,50 кинта преди 2 години, когато реши да се прави на мъж и осра всичко, за да има кинти за покоряване на върхове - всяко нещо с времето си...
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X