IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

5% доходност

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Аферим, драги: така е. Един познат преди време го вербувах за - предложих му няколко читави акции - Трейдингът, Жабоците, Имотаджийското - по времето когато Трейдингът бе на 1.80-2 лв. Той се чуди-чуди - вика ми: "Бе това е рискована работа - а КТБ ми дава 8% лихва" - и тури неговите 112 Б там.

    Миналото лято му викам: К`во стана, бе? Той: Нищо, те са гарантирани - ще ги върнат - ама се вижда, че се беше постреснал яко.... ама като му показах колко са станали (като цена) акциите на Трейдингът - е, тогава вярно се стресна.
    Тоя, същият твой познат, не се ли стресна още повече, като разбра, че си загърбил бфб и си се аканясал в чуждоземски артии ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
      Това Горанов вярно много тъпо парче :":Собствениците и служителите на скъпи служебни автомобили ,можели да се изкушат през почивните дни да ползват служебните активи"
      Почнаха да ръсят пак глупости
      не е само за колите да не пишеш от служебния комп че ще трябва да връщаш данък

      Коментар


      • Това Горанов вярно много тъпо парче :":Собствениците и служителите на скъпи служебни автомобили ,можели да се изкушат през почивните дни да ползват служебните активи"
        Почнаха да ръсят пак глупости

        Коментар


        • четете ей тва



          и ей тва



          и ше прайте и по 50%
          Last edited by michaelis12; 29.09.2015, 23:34.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            недей писа глупости, защото ти точно продаде на 2,2лв трейдинга
            Не съм.

            Продадох само около 1/4 от - и то само временно.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Аферим, драги: така е. Един познат преди време го вербувах за - предложих му няколко читави акции - Трейдингът, Жабоците, Имотаджийското - по времето когато Трейдингът бе на 1.80-2 лв. Той се чуди-чуди - вика ми: "Бе това е рискована работа - а КТБ ми дава 8% лихва" - и тури неговите 112 Б там.

              Миналото лято му викам: К`во стана, бе? Той: Нищо, те са гарантирани - ще ги върнат - ама се вижда, че се беше постреснал яко.... ама като му показах колко са станали (като цена) акциите на Трейдингът - е, тогава вярно се стресна.
              недей писа глупости, защото ти точно продаде на 2,2лв трейдинга

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Не е странно - ти сам си си отговорил защо. Просто хората са невежи - това е. Софиксът дори все повече окежавява - а и цялото борса - то има 5-6 читави емисии, дето се търгуват на. Трябва държавна намеса - да се качат на БФБ могъщи компании - ама няма да стане в тоя мандат, не и докато министър на финансите е кретен, дето смята пазарът за череши за по-важен от фондовата борса.
                Все пак да не подценяваме пазара на череши!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BGTR30 Разгледай мнение
                  5% не компенсира и инфлацията.

                  Банките в момента предлагат смешни лихви. Изключително е странно, че има 40 милиарда лева депозирани.

                  Явно хората с икономически неграмотни и не познават борсите и IPO-тата като потенциал. В края на краищата SOFIX е на 25% от максимума си в момента, а други индекси отдавна достигнаха предишните си 2007 максимуми
                  Не е странно - ти сам си си отговорил защо. Просто хората са невежи - това е. Софиксът дори все повече окежавява - а и цялото борса - то има 5-6 читави емисии, дето се търгуват на. Трябва държавна намеса - да се качат на БФБ могъщи компании - ама няма да стане в тоя мандат, не и докато министър на финансите е кретен, дето смята пазарът за череши за по-важен от фондовата борса.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nocalled Разгледай мнение
                    и в двата случая тия 3к годишно няма много да ти помогнат
                    Има ного хора в България, които са принудени да живеят с по-малко от 3 Б годишно.

                    Може да не са ного пари - но по-добре 3 Б, отколкото 300 кинта годишно.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • 5% не компенсира и инфлацията.

                      Банките в момента предлагат смешни лихви. Изключително е странно, че има 40 милиарда лева депозирани.

                      Явно хората с икономически неграмотни и не познават борсите и IPO-тата като потенциал. В края на краищата SOFIX е на 25% от максимума си в момента, а други индекси отдавна достигнаха предишните си 2007 максимуми

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                        Аз реших да започна да се интересувам от борси след конкретна случка: Преди време един познат продаде имот и вкара 100К на депозит в "много сигурна банка" за 3% год. лихва - тогава лихвите бяха много по-високи. Казах си, че е хубаво човек да взима макар и малка сума /като пенсия/ на месец и ми стана цел и аз да стана така. Тъй като аз обаче не продавам нищо наследствено се изправих пред дилемата кое е по-лесно - да спестя 100К и да взимам 3% или да спестя 20К и да правя по 15% на година?
                        и в двата случая тия 3к годишно няма много да ти помогнат

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                          Аз реших да започна да се интересувам от борси след конкретна случка: Преди време един познат продаде имот и вкара 100К на депозит в "много сигурна банка" за 3% год. лихва - тогава лихвите бяха много по-високи. Казах си, че е хубаво човек да взима макар и малка сума /като пенсия/ на месец и ми стана цел и аз да стана така. Тъй като аз обаче не продавам нищо наследствено се изправих пред дилемата кое е по-лесно - да спестя 100К и да взимам 3% или да спестя 20К и да правя по 15% на година?
                          Аферим, драги: така е. Един познат преди време го вербувах за - предложих му няколко читави акции - Трейдингът, Жабоците, Имотаджийското - по времето когато Трейдингът бе на 1.80-2 лв. Той се чуди-чуди - вика ми: "Бе това е рискована работа - а КТБ ми дава 8% лихва" - и тури неговите 112 Б там.

                          Миналото лято му викам: К`во стана, бе? Той: Нищо, те са гарантирани - ще ги върнат - ама се вижда, че се беше постреснал яко.... ама като му показах колко са станали (като цена) акциите на Трейдингът - е, тогава вярно се стресна.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Аз реших да започна да се интересувам от борси след конкретна случка: Преди време един познат продаде имот и вкара 100К на депозит в "много сигурна банка" за 3% год. лихва - тогава лихвите бяха много по-високи. Казах си, че е хубаво човек да взима макар и малка сума /като пенсия/ на месец и ми стана цел и аз да стана така. Тъй като аз обаче не продавам нищо наследствено се изправих пред дилемата кое е по-лесно - да спестя 100К и да взимам 3% или да спестя 20К и да правя по 15% на година?
                            Last edited by 15%; 25.09.2015, 20:25.
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Тея 5% доходност могат да сгреят сърцата само на лелки в напреднала младост.
                              http://georgipiskov.blogspot.com

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tampico Разгледай мнение
                                Има една допълнителна екстра - за 5-те % годишно няма да отделя и 1 минута време. Но иначе съм съгласен.

                                Не е въпросът до печтеност - всеки иска да печели и всеки има глава на раменете си. Аз нямам нужда от убеждаване дали да вляза по-сериозно на БФБ или някъде другаде..това рано или късно е неизбежно, освен ако жената не профука парите за дрънкулки.
                                Тука вече си на път да сбръкаш. Който - инвестирайки - пести време за разсъждения и проучване на инвестицията - рискува парите си неизмеримо повече от разсъждаващият.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X