IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Платформа за търговия на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес ако ми остане време ,ще звана ,че на работа ползвам WIN-7 и там върви а тук на XP не иска луда работа

    Коментар


    • сори за латиницата, но бях на телефона , а исках да помохна на човека.
      Та обади се на ИП-то и при мен се случи така, явно и от там активират нещо и кажи какво стана?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
        Ако си си прехвърлил стария сертификат не би трябвало да им се обаждаш. Все пак не е лошо наистина да им се обадиш да ти издадат нов сертификат.
        Пробвай през УЕБ версията дали ще влезеш - там не трябва сертификат.
        Преди време имах проблем с един Win 7 64 с IE 8 - така и платформата не тръгна, просто Windows не работеше както трябва.
        Проблем със същата конфигурация имах и аз. Ходих даже на място. Като цяло платформата е добра. ИТ-тата им не са много опитни обаче. Преинсталираха доста неща безуспешно. Накрая ми казаха да си преинсталирам компютъра
        След една вечер ровене из форуми се оправих.

        Иначе онлайн версията също е добра, но ми се струва, че липсваше нещо заради което ползвам другата.

        btw. ако не си админ на компютъра най-добре свиквай с онлайн версията.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          triabva da se obadish na bencha da te aktivirat
          Моля, пишете на Кирилица!
          Ако си си прехвърлил стария сертификат не би трябвало да им се обаждаш. Все пак не е лошо наистина да им се обадиш да ти издадат нов сертификат.
          Пробвай през УЕБ версията дали ще влезеш - там не трябва сертификат.
          Преди време имах проблем с един Win 7 64 с IE 8 - така и платформата не тръгна, просто Windows не работеше както трябва.

          Коментар


          • triabva da se obadish na bencha da te aktivirat



            Моля, пишете на Кирилица!
            Last edited by Amsterdamm; 23.04.2014, 10:16.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
              Да но пак неме пуска.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                Имам проблем с BenchMark BG Trader немога си влезна в платформата пишеми
                Проблем ц връската към сърва Някой да има идея кво ми трява за инсталация?
                днес нямам проблем!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                  Вчера преинсталирах и днес на нема платформа
                  Attached Files

                  Коментар


                  • Вчера преинсталирах и днес на нема платформа

                    Коментар


                    • Нямах проблеми днес Бенча, с уточнението че влизам от уеб платформата.
                      Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                      Коментар


                      • Имам проблем с BenchMark BG Trader немога си влезна в платформата пишеми
                        Проблем ц връската към сърва Някой да има идея кво ми трява за инсталация?

                        Коментар


                        • Прословутата попечителска такса е за Фонда за компенсиране на инвеститорите. Дали ще ти я вземат или няма - ИП-то я плаща. Даже не са се светнали, че върху нея има ДДС и с това 0,5% се набутват, защото е 0,6%. Обаче трябва да се внимава. За едните 5 лева, ако акциите ти са по лична сметка може да изтървеш дивидент или права.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от D.J. Bogger Разгледай мнение
                            За COBOS годишната такса е 60 лева без ДДС. За другите платформи обикновено няма годишна такса за ползване, но това зависи от посредника. Аз до сега не съм чул за такива такси при който и да било посредник.

                            EDIT: Има един друг тънък момент с попечителските такси върху акциите и кеша. Това беше една от причините да се откажа от услугите на Елана, тъй като ми писна всеки месец да ми взимат пари за попечителски такси.
                            Елана от 24 март предвиждат намаляване на попечителската такса от 0,1% на 0,05%, т.е става колкото на Бенча.
                            http://www.elana.net/bg/trading-news...-treiding.html

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от enn Разгледай мнение
                              Да се включа и аз с един въпрос. Има ли месечни/годишни такси за платформата или по самия договор с ИП? Преди години си спомням, че за COBOS се плащаше нещо от рода на 50-60 лв. на година. Питам конкретно за Карол, но то сигурно е същото навсякъде. Защото аз договора мисля да го правя тази седмица, но не се знае кога ще започна да търгувам.
                              За COBOS годишната такса е 60 лева без ДДС. За другите платформи обикновено няма годишна такса за ползване, но това зависи от посредника. Аз до сега не съм чул за такива такси при който и да било посредник.

                              EDIT: Има един друг тънък момент с попечителските такси върху акциите и кеша. Това беше една от причините да се откажа от услугите на Елана, тъй като ми писна всеки месец да ми взимат пари за попечителски такси.
                              Last edited by D.J. Bogger; 18.03.2014, 15:39.

                              Коментар


                              • Ето го и човека от другата тема.

                                Да се включа и аз с един въпрос. Има ли месечни/годишни такси за платформата или по самия договор с ИП? Преди години си спомням, че за COBOS се плащаше нещо от рода на 50-60 лв. на година. Питам конкретно за Карол, но то сигурно е същото навсякъде. Защото аз договора мисля да го правя тази седмица, но не се знае кога ще започна да търгувам.

                                Коментар

                                Working...
                                X