IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся си платформа за търговия, ИП. Да ме упътите ако може :)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
    Сериозно ти отговарям, Бившият вече шеф на Стандарт Инвестмънт, доц. Пламен Пътев ми е преподавател по управление на портфейл. Той ми каза, че ако не им бяха взели лиценза, щеше да ми даде комисионна 0.03% Благодаря ти за сериозният отговор
    Ихаааа, ако не му бяха взели лиценза
    Той в затвора требеше да иде, ама в тая държава кой ли е осъден... Освен разни кокошкари! Та викаш 0.03% комисионна, а? Я го питай тоя изчамник това включва ли комисионната на борсата или те Стандарт не плащат такива

    Коментар


    • Те ти матрЯла по поръчка!

      http://www.investor.bg/novini-i-anal...vlenie,147911/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение
        За ипо на трейс не си ли чувал, че не знаеш бетата.
        Можеш ли да ме светнеш какво имаш предвид с това изречение или пак е поредната шега която не схващам ?
        The best things in life are free. The second best things are very expensive!
        не е препоръка

        Коментар


        • аз лично търгувам през Бенч Марк на БФБ комисионна е 0,3% от оборота, платформата е добра и лесно разбираема.

          Коментар


          • Колега говори с Петър ако го познаваш, той ще те посъветва.
            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от малкия прасчо Разгледай мнение
              Ето и сериозен отговор тогава: 0.03% не вярвам да ти предложи някой. Комисионите при различните ИП са в интервала 0.25-0.50% от стойността на сделката. В случай, че направиш определени обороти може да ти я намалят, но едва ли ще стане по-ниска от 0.20%. По-добре си избери ИП според платформата, която предлага: надеждност, функционалност, бързина и т.н.

              Успех!
              Сериозно ти отговарям, Бившият вече шеф на Стандарт Инвестмънт, доц. Пламен Пътев ми е преподавател по управление на портфейл. Той ми каза, че ако не им бяха взели лиценза, щеше да ми даде комисионна 0.03% Благодаря ти за сериозният отговор
              The best things in life are free. The second best things are very expensive!
              не е препоръка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                ами не знам предложи им ти комисионна - казваш ще направя еди си какъв оборот,
                може ли такава комисиона
                май май така ще стане
                The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                не е препоръка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
                  ако това е ирония, моля те недей, не ми е до шеги в момента
                  Ето и сериозен отговор тогава: 0.03% не вярвам да ти предложи някой. Комисионите при различните ИП са в интервала 0.25-0.50% от стойността на сделката. В случай, че направиш определени обороти може да ти я намалят, но едва ли ще стане по-ниска от 0.20%. По-добре си избери ИП според платформата, която предлага: надеждност, функционалност, бързина и т.н.

                  Успех!
                  Абе, къде е батко бе?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
                    Именно за това си търся ниска комисионна Някакъв съвет да дадеш?
                    ами не знам предложи им ти комисионна - казваш ще направя еди си какъв оборот,
                    може ли такава комисиона
                    “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от малкия прасчо Разгледай мнение
                      Недей да търсиш комисиони около 0.03%! Направо потърси ИП, което да ти плаща за да търгуваш през него. Така е най-сладко
                      ако това е ирония, моля те недей, не ми е до шеги в момента
                      The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                      не е препоръка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение
                        Леле какви инвестори са надошли във форума. За ипо на трейс не си ли чувал, че не знаеш бетата. Раздаваш акъл тука, 200 мнения си насвяткал, спориш със стари имена а нямаш платформа .... леле мале докъде я докарахме
                        Можеш ли да ме светнеш. Не знам наистина
                        The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                        не е препоръка

                        Коментар


                        • Недей да търсиш комисиони около 0.03%! Направо потърси ИП, което да ти плаща за да търгуваш през него. Така е най-сладко
                          Абе, къде е батко бе?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение
                            Леле какви инвестори са надошли във форума. За ипо на трейс не си ли чувал, че не знаеш бетата. Раздаваш акъл тука, 200 мнения си насвяткал, спориш със стари имена а нямаш платформа .... леле мале докъде я докарахме
                            Нали, до къде я докарахме - човек, който търгува в чужбина да иска да търгува на собствената си борса
                            The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                            не е препоръка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                              както виждаш разходите за комисиона са почти еднакви навсякъде
                              това ти е най-малкият проблем
                              ниската ликвидност ще ти увеличи много разходите за влизане и излизане от позиция
                              Именно за това си търся ниска комисионна Някакъв съвет да дадеш?
                              The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                              не е препоръка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                                Каква сума искаш да инвестираш колега?
                                Искам да управлявам портфейл. При така нареченото активно управление на портфейл може да се влиза и излиза от позиция дори по няколко пъти на ден. Така че обротът ми спокойно може да надвиши 300-400 хил. лева (което е малко като оборот) на година при сериозно отношение. Именно за това си търся ниска комисионна. И проклинам КФН и техните игрички и машинации, че взеха лиценза на Стандарт Инвестмънт, където можех да набарам доста добра комисионна
                                The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                                не е препоръка

                                Коментар

                                Working...
                                X