IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Субсидии в България!!!! Кой за какво си мечтае!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
    Нека да има субсиидии бе човек, нека се вкарват пари в икономиката, не виждаш ли, че като сме в борд и не се печатат кинти, всичко живо стиска стинките и не харчи. Или си мислиш, че илачите на фармата не ги лови кризата !? Нека има субсидии, но и мито на субсидирнаото при износ,че да се усети от народа субсидията
    аз съм за субсидиите - определено, щом може да ги получават нашите фермери, нека ги получават

    за лекарствата на фармата нищо не съм писал тук, така, че да не ги смесваме нещата

    Коментар


    • Аз лично, нищо не мечтая. Но все пак желая да нахранят прасето и да не пипат вече нищо, щото не знам утре какво ще измислят

      Коментар


      • Субсидиите са нож с две остриета.Аз получавам и съм раздвоен.От една страна като вземаш парите е добре но от друга не.Щото от тях зависят цените на продукцията и земята рентите.Аз не искам политици да ми се бъркат в бизнеса.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          Напротив, написъл съм го в тяхна подкрепа и обратното на това, което защитават в статията. От ЕС трудно дават пари за нещо, а ние искаме и тях да ги спрат, вместо да надаваме непрекъснато вой за нови субсиии - както правят всички останали.
          Определено мога да твърдя, че големите български зърнопроизводители са №1 в ЕС, въпреки много по-ниските субсидии, които получават. И да не ги получават пак ще са №1. Но българска черта е сами да се затриваме. След като някои били зле, нека и другите да са зле.
          Само да не се забравя, че много българи получават спасителни пари от рента и с тях подпомагат бюджета си. А ако няма субсидии любимите ви земеделски фндове за земя ще намалят цената си с 50% от раз.
          Нека да има субсиидии бе човек, нека се вкарват пари в икономиката, не виждаш ли, че като сме в борд и не се печатат кинти, всичко живо стиска стинките и не харчи. Или си мислиш, че илачите на фармата не ги лови кризата !? Нека има субсидии, но и мито на субсидирнаото при износ,че да се усети от народа субсидията
          http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Селянина Разгледай мнение
            Нещо много те е яд на тези хора.А после какво ще ядеш?
            Напротив, написъл съм го в тяхна подкрепа и обратното на това, което защитават в статията. От ЕС трудно дават пари за нещо, а ние искаме и тях да ги спрат, вместо да надаваме непрекъснато вой за нови субсиии - както правят всички останали.
            Определено мога да твърдя, че големите български зърнопроизводители са №1 в ЕС, въпреки много по-ниските субсидии, които получават. И да не ги получават пак ще са №1. Но българска черта е сами да се затриваме. След като някои били зле, нека и другите да са зле.
            Само да не се забравя, че много българи получават спасителни пари от рента и с тях подпомагат бюджета си. А ако няма субсидии любимите ви земеделски фндове за земя ще намалят цената си с 50% от раз.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              http://www.investor.bg/evroproekti/2...comment-newest

              във връзка с тази статия предлагам веднага да се отрежат всички субсидии за зърнопроизводителите в БГ и да им се шибне данък 50% от ОБОРОТА!!!!!!
              Нещо много те е яд на тези хора.А после какво ще ядеш?

              Коментар


              • Субсидии в България!!!! Кой за какво си мечтае!!!

                http://www.investor.bg/evroproekti/2...comment-newest

                във връзка с тази статия предлагам веднага да се отрежат всички субсидии за зърнопроизводителите в БГ и да им се шибне данък 50% от ОБОРОТА!!!!!!
              Working...
              X