IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КТБ Асет мениджмънт

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Icog Разгледай мнение
    http://www.corp-am.com/financial_inf...n_balanced.php - ето от тук гледам в какво са инвестирали, което за мен си е портфейл. Някъде трябва ли да има отчет за инвестициите им разбити по дружества, от които са закупили акции?

    Аз ги следя от около 2 седмици и емисионната им стойност постоянно се покачва, макар и с части от процента на ден, гледам и прилична доходност за предни години.

    Относно рекламата - много не ми се вярва подобни дружества да рекламират по форуми, ако все пак го правят свирнете, че да бягам далеч
    Спомени, спомени. Явно инвестициите им не са били толкова рентабилни

    Коментар


    • Аз също трябва да инвестират в закупуване на запасите, наскоро спечелени много.
      ————————
      madden coins
      cheap madden 15 coins

      Коментар


      • http://www.corp-am.com/financial_inf...n_balanced.php - ето от тук гледам в какво са инвестирали, което за мен си е портфейл. Някъде трябва ли да има отчет за инвестициите им разбити по дружества, от които са закупили акции?

        Аз ги следя от около 2 седмици и емисионната им стойност постоянно се покачва, макар и с части от процента на ден, гледам и прилична доходност за предни години.

        Относно рекламата - много не ми се вярва подобни дружества да рекламират по форуми, ако все пак го правят свирнете, че да бягам далеч

        Коментар


        • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
          имайте предвид, че тези два фонда направиха доходност основно от булгартабак (+200%) и агро финанс адсиц (+100%), т.е. ако ги купуваш днес, все едно си взимаш скъпия табак и адсиц.
          Да, и аз предполагах нещо подобно, но не можах да се ориентирам в сайта им.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bloom Разгледай мнение
            Кои два фонда и къде им гледаш портфейлите?
            имайте предвид, че тези два фонда направиха доходност основно от булгартабак (+200%) и агро финанс адсиц (+100%), т.е. ако ги купуваш днес, все едно си взимаш скъпия табак и адсиц.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Icog Разгледай мнение
              Здравейте,
              Насочил съм се към инвестиция в ДФ и след кратко проучване се спрях на 2-та фонда на КТБ. Озадачава ме обаче почти никаквата разлика в портфейлите на двата фонда, при все че са обявени с различна степен на риск. Не търся препоръка, по-скоро мнение от хора с опит дали това е нормално и изобщо мнения за тези два фонда.

              Успех
              Кои два фонда и къде им гледаш портфейлите?

              Коментар


              • Поредната реклама
                Дано поне е платена !!!
                Only God Can Judge me...

                Коментар


                • КТБ Асет мениджмънт

                  Здравейте,
                  Насочил съм се към инвестиция в ДФ и след кратко проучване се спрях на 2-та фонда на КТБ. Озадачава ме обаче почти никаквата разлика в портфейлите на двата фонда, при все че са обявени с различна степен на риск. Не търся препоръка, по-скоро мнение от хора с опит дали това е нормално и изобщо мнения за тези два фонда.

                  Успех
                Working...
                X