IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте ми сигурна фирма за доверително управление

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
    В сайта им има доста добри описания на фондовете - прочети.

    Скоро ходих в Uni Credit, за а се срещна с една жена да обсъдим евентуална инвестиция в някой от фондовете. В общи линии всички там казват едно и също : Цените са ниски, моментът за инвестиция е идеален, пробутват ти една книжка и ти казват да си избереш фонд за инвестиция. Аз ако можех сам да си избера, нямаше да дойда при тях за съвет ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от psihiatura Разгледай мнение
      Уважаеми колеги, при тази криза дори и ние не сме сигурни за охраната.Икономиите за съжаление са задължителни.Ето сега нямаме хора да издириме избягалия пациент.Понеже в момента имаме много клиенти и не можем да насмогнем за всички ,имаме нужда от помощ.Всеки лев вложен при нас носи 100%доходност.За съжаление не финансова но ще гарантираме пълно спокоиствие и сигурност на населението. с уважение;Карлуково
      Крайно време е да си го прибереш и да се погрижиш за него !!!
      На няколко пъти му давам адреса ти и телефона ти,но той упорито отказва да се свърже с теб...

      МОЛЯ ТЕ (аз и предполегам целия форум) , ПРИБЕРИ ГО !!!! (поне за малко)...
      Only God Can Judge me...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
        Понеже в момента имаме много клиенти и не можем да насмогнем за всички, имаме нужда от помощ.
        Ще бъде най-добре ако предложите фирма която да носи гарантиран годишен доход!
        Уважаеми колеги, при тази криза дори и ние не сме сигурни за охраната.Икономиите за съжаление са задължителни.Ето сега нямаме хора да издириме избягалия пациент.Понеже в момента имаме много клиенти и не можем да насмогнем за всички ,имаме нужда от помощ.Всеки лев вложен при нас носи 100%доходност.За съжаление не финансова но ще гарантираме пълно спокоиствие и сигурност на населението. с уважение;Карлуково

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Intel Разгледай мнение
          Не мога да повярвам колко бързо някой реагира на моето запитване. Това говори само добро за този сайт.
          Имам някаква информация за ЕЛАНА, но е доста бегла. В предишния си пост помолих за споделяне на опит и препоръки, тъй като от толкова много изнесена информация се обърквам тотално. Същото важи и за ЕЛАНА. Тъй като нямам знанията и уменията да справя с всичките изнесени продукти ще те помоля да ме насочиш към някой по-конкретен.

          Поздрави !
          В сайта им има доста добри описания на фондовете - прочети.
          "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bigmaster Разгледай мнение
            Най-добрите в България, а скоро и в югоизсточна Европа, може-би http://kfmcapital.com/
            тези да не правят салами
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Не мога да повярвам колко бързо някой реагира на моето запитване. Това говори само добро за този сайт.
              Имам някаква информация за ЕЛАНА, но е доста бегла. В предишния си пост помолих за споделяне на опит и препоръки, тъй като от толкова много изнесена информация се обърквам тотално. Същото важи и за ЕЛАНА. Тъй като нямам знанията и уменията да справя с всичките изнесени продукти ще те помоля да ме насочиш към някой по-конкретен.

              Поздрави !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Intel Разгледай мнение
                Някой да сподели мнение за Pioneer Iinvestment. Ако имате желание и най-вече опит, препоръчайте и атрактивен фонд за инвестиране с по-високо ниво на риска !

                Благодаря предварително !
                Взаимните фондове на ЕЛАНА!!
                http://elana.net/mutualfunds/
                "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                Коментар


                • Някой да сподели мнение за Pioneer Iinvestment. Ако имате желание и най-вече опит, препоръчайте и атрактивен фонд за инвестиране с по-високо ниво на риска !

                  Благодаря предварително !

                  Коментар


                  • Как да спечелим за 5 години 90 000лв с инвестиция от 1 000лв/година

                    http://svejo.net/783120-kak-da-spech...1-000lv-godina


                    http://www.facebook.com/group.php?gid=142786225737875
                    Last edited by Черкезов; 25.01.2011, 22:12.
                    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                    Коментар


                    • При ПК и Черкезов не ли наи сигурно

                      Коментар


                      • Aз пък казвам КД Инвестмънтс- кеф ти Газпром, кеф ти Лукойл, кеф ти luxor ETF Russia- Ще ти предложат, според тоята инвестиционна нагласа, ще ти кажат риска и ще си сключиш договор, ако желаеш.

                        Коментар


                        • колата на Черкезов

                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • [QUOTE=Черкезов;1164064...QUOTE]
                            ...явно доходността, която си постигнал във форекса не ти е достатъчна!
                            自由西藏

                            Коментар


                            • Гарантиран доход - в бамчичката - кежавичка и все повече намаляваща лихвица.

                              Който иска да папа вкусен и горещ, прясно изпечен компир, трябва да рискува своите крайници да поизпари.

                              Иначе и нашата компания прави сосна доходност (някои от фондовете ни - над 50% за 12 месеца), но гаранции та зи доходност не е за бъдещи печалби.


                              Макар има варианти де - ето - саламаджийницата - 18% годишен дивидент обещава, Софкомът също прилично снася.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение
                                ................каза Пешко млекото и се на.ка .
                                Тая тема ми прилича на безплатна реклама за нереализирани и издирвани спекуланти.
                                Никито ........... Пешко ............ Някой друг слабоумник ?????
                                Един кратък съвет от мен за тези хорица - долу вдясно в синята лента има едно часовниче, щракнете 2 пъти на него и ще забележите, че за ваше съжаление отдавна вече не сме в средата/края на 90-те години... горките, стана ми жал за вас.

                                Коментар

                                Working...
                                X