IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Алонсо, не знам ти как я смяташ възвращаемоста, и кое за теб е слабо и силно, но виж тази сметка:
    8 лв са си 10% от 80 лв.
    а преди една година акциите бяха по 50 - 60 лв за брой.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pavlin
      Bad,
      изцяло съм съгласен с тебе!
      Ако повечето публични "сини чипове" бяха като СОДИ ---ехееееййй!
      А тези, които искат да купят по 20 лв. нека да сметнат само дивидента за последните 5 год. примерно!
      И колко са за последните 5 години знаете ли?
      Дори и 30 лева е висока цена ако сметнеш възвръщаемоста за последните 5 години.
      Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

      Коментар


      • Bad,
        изцяло съм съгласен с тебе!
        Ако повечето публични "сини чипове" бяха като СОДИ ---ехееееййй!
        А тези, които искат да купят по 20 лв. нека да сметнат само дивидента за последните 5 год. примерно!
        Нищо не препоръчвам на никого, нали всеки си има глава над рамената.

        Коментар


        • Re: SODI

          Първоначално изпратено от Trend
          Първоначално изпратено от BAD
          Продавам 334 акции на Солвей Соди на цена 100 лева за акция.
          пич индексите паднаха в цял свят с 80%. Вие с това СОДИ не я сваляте тая цена. Дай ги по 20 лв да си в пазара и може да се намерят луди да купуват туй нещо. В момента има далеч по-актрактивни ПУБЛИЧНИ дружества. Сори
          Ми пич,не съм много наясно в кой точно индекс е Соди и затова не знам с колко да сваля цената. Затова и не я свалям. И кво ми пука,че някъде нещо падало.Както писаха в една друга тема,щом си решил да инвестираш пари е най-добре да се поразходиш до предприятието и да скиваш за кво става дума.Соди е натоварено на мах,дават приличен,покачващ се всяка година дивидент.Друго кво ти трябва в момента.Еееееее ако си голяма работа и ставаш и лягаш с термини като капиталова печалба например тази акция не е за теб.Ама е много по-сносна от вноски за пенсионно осигуряване.

          Коментар


          • Продавам "ХемусМарк" Бургас

            Продавам "ХемусМарк" Бургас
            Май съм срещал интерес тъдява... Само ,че аз сега срещнах моите акции на ....тавана

            Коментар


            • Купувам СОДИ, над 500 броя - 30 лева.
              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham
                И сега какво?Никой ли не продава Тексимбанк?
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Продавам 10 СОДИ на 75 лв за бр.
                  office@bgregister.com
                  0887 91 92 68

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от EquityPrivate
                    Interesno mi e tezi ceni na bazata na niakakav analys li gi opredeliate ili taka prosto si haresvate nikakvo goliamo kruglo chislo.
                    според мене хвърлят боб и гледат времето навън. Непубличните акции в момента са търсена стока и я предлагат с пазарна ПРЕМИЯ от поне 50-60%. Абе нали трябва алъш вериш да става.

                    Коментар


                    • Interesno mi e tezi ceni na bazata na niakakav analys li gi opredeliate ili taka prosto si haresvate nikakvo goliamo kruglo chislo.

                      Коментар


                      • Re: SODI

                        Първоначално изпратено от BAD
                        Продавам 334 акции на Солвей Соди на цена 100 лева за акция.
                        пич индексите паднаха в цял свят с 80%. Вие с това СОДИ не я сваляте тая цена. Дай ги по 20 лв да си в пазара и може да се намерят луди да купуват туй нещо. В момента има далеч по-актрактивни ПУБЛИЧНИ дружества. Сори

                        Коментар


                        • SODI

                          Продавам 334 акции на Солвей Соди на цена 100 лева за акция.

                          Коментар


                          • И сега какво? - като никой не продава и не купува, поне бартери ще правиме ли?

                            Коментар


                            • И сега какво?Никой ли не продава Тексимбанк?
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • q35@abv.bg
                                мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

                                Коментар

                                Working...
                                X