IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BAD
    Щях да забравя : продавам 334 акции на Солвей Соди на цена 100 лева за акция.
    Като ти дам 33400 лева СЕГА,кога ще си ги върна?Не питам за печалба.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BAD
      Първоначално изпратено от Alonso
      Първоначално изпратено от Yanchev
      Алонсо, не знам ти как я смяташ възвращаемоста, и кое за теб е слабо и силно, но виж тази сметка:
      8 лв са си 10% от 80 лв.
      а преди една година акциите бяха по 50 - 60 лв за брой.
      Преди няколко дни си взех дивидента за последните 5 години. Общо е 12 лева някъде. Значи за 10 години са 25 лева, а за 40 години 100 лева. Баси далаверата!
      Дивидента за 2007 беше 8.50 бруто,а за 2006 някъде към 6.25 ,за 2004 някъде 3-4 лева (ако не ме лъже паметта.Мързи ме да се ровя за точната цифра) ,така че не лъжи колко си взел за последните 5 години. Има и още нещо:поразрови се (ако искаш де) и виж прогресията в покачването на дивидента през годините.Тогава пак ела тук да посмятаме отново.
      Точно така, аз имам 173 акции и само за миналата година взех 1400 лв. дивидент.
      Както и преди написах - 8 лв са си 10%, ако купиш акции по 80 лв за бр.
      За 2006 г съм получил 1080 лв.

      Коментар


      • Щях да забравя : продавам 334 акции на Солвей Соди на цена 100 лева за акция.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Alonso
          Първоначално изпратено от Yanchev
          Алонсо, не знам ти как я смяташ възвращаемоста, и кое за теб е слабо и силно, но виж тази сметка:
          8 лв са си 10% от 80 лв.
          а преди една година акциите бяха по 50 - 60 лв за брой.
          Преди няколко дни си взех дивидента за последните 5 години. Общо е 12 лева някъде. Значи за 10 години са 25 лева, а за 40 години 100 лева. Баси далаверата!
          Дивидента за 2007 беше 8.50 бруто,а за 2006 някъде към 6.25 ,за 2004 някъде 3-4 лева (ако не ме лъже паметта.Мързи ме да се ровя за точната цифра) ,така че не лъжи колко си взел за последните 5 години. Има и още нещо:поразрови се (ако искаш де) и виж прогресията в покачването на дивидента през годините.Тогава пак ела тук да посмятаме отново.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yanchev
            Алонсо, не знам ти как я смяташ възвращаемоста, и кое за теб е слабо и силно, но виж тази сметка:
            8 лв са си 10% от 80 лв.
            а преди една година акциите бяха по 50 - 60 лв за брой.
            Преди няколко дни си взех дивидента за последните 5 години. Общо е 12 лева някъде. Значи за 10 години са 25 лева, а за 40 години 100 лева. Баси далаверата!
            Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

            Коментар


            • 10 СОДИ на промоция по 75 лв за бр.
              office@bgregister.com
              0887 91 92 68

              След месец-два ще се биете за по 100 лв.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иво Орозов
                Имам интерес към : фармации Троян и Дупница, Загорка, Дамяница, Каменица и Експресбанк. Оферти на мейла.
                На кой мейл?
                Не става само с COBOS, трябва и акъл!

                Коментар


                • A ima li razlika?

                  Коментар


                  • Някой има ли идея дали Актавис продава само завода в Разград или Антибиотика-Разград?

                    Коментар


                    • Re: Продавам "ХемусМарк" Бургас

                      Първоначално изпратено от deepdiver
                      Продавам "ХемусМарк" Бургас
                      Май съм срещал интерес тъдява... Само ,че аз сега срещнах моите акции на ....тавана
                      ако намериш още интересни неща на тавана ... пиши!

                      Коментар


                      • Купувам акции на БМФ - до 300 бр.

                        Коментар


                        • Публикувани отчети

                          http://balans.odit.info/b3.html

                          Коментар


                          • Някой да знае нещо за "ТРАНС ЮГ" АД гр. Петрич, Ще се радвам ако сподели на лични Какво е станало с парите от продажбата на автогарата?
                            lipsata

                            Коментар


                            • Има ли някой интерес към 5% от ремедето купило ЦИИТ. То държи 75% от ЦИИТ които пък от своя страна имат 40 декара на цариградско шосе с куп прилежащи масивни сгради.

                              Коментар


                              • Нещо да кажете за извънборсовите фарми?

                                Коментар

                                Working...
                                X