IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ами, мускетарю, предложи ги туканка за продан - ако получиш оферти - получиш...
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Приятел, не се коси!
      Нали точно за това, защото няма котировки на акциите (не се търгуват на БФБ, а само между акционерите и в някои други случаи...) сте гласували на ОСА - вашето Дружество да се преобразува от "ПУБЛИЧНО" в "ЗАТВОРЕН ТИП" ("непублично" - както ти му казваш).
      Информацията ще я получиш на ОСА от приетите от вас документи..., ако тази година сте провели ОСА за миналата финансова, а ако си пропуснал, то "ще хванеш влака" за настоящата финансова през 2006...
      ... но за какви дивиденти говориш на всеослушание - те се знаят в дружеството (между вас) - нали затова (И НЕ САМО...) сте приели ВАШЕТО дружество да е от "затворен тип"...
      Или има и други причини?... Моля, сподели ги с нас...

      Коментар


      • Някой има ли идея как да се добера до информация за котировки на акции от непублични дружества?Имам акции от Беласица АД-Петрич от години и нямам най-малка представа за ликвидността им към момента-за дивидети да не говорим?

        Коментар


        • някой знае ли колко е ликвидационния дял? 10х

          Коментар


          • Sell-co, трябва да си им изпратил любезно писмо, с което благодариш за хубавата сума, която ще ти преведат. Можеш да си потърсиш и дивидентите от предишни години.
            Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

            Коментар


            • Колкото да БКК, може ли да ми каже някой нещо повече. Пращат ми завалиите някакво писмо, в което ми пишат: Акционер си на БКК, прати ми банкова сметка или доказателство че не си акционер иначе ще ти открием служебна банкова сметка да ти изплатим ликвидационен дял. Познайте от три пъти какво им изпратих))

              Коментар


              • Не съм си вземал дивидент от Соди. Колко пъти са раздавали, какъв размер и може ли да се вземе от някъде в София.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yanchev
                  Купуваме :
                  СОДИ - 20 лв,
                  Албена Авто Тр. - 15 лв.
                  Ян4ев ,4рез кои посредник изкупуватеАлбена авто транс пиши в форума или на меил vahako@mail.bg

                  Коментар


                  • Midas, значи ти си един от тези дето БКК ги издирва, за да им даде дивидента и ликвидационната квота

                    Коментар


                    • За Хебросбанк- добре е първо да провериш дали все още си акционер в клон на банката. С решение на ОСА са направили нищожни всички акции на акционери, които не са доплатили 0.50 ст. на акция. За подробности прати питане на vn_rad@yahoo.com

                      Коментар


                      • Продавам акции на БКК.

                        Коментар


                        • Продавам акции на Балканфарма - Троян и хотел " Тримонциум" - Пловдив : при интерес evgenigb@yahoo.com

                          Коментар


                          • Купуваме :
                            СОДИ - 20 лв,
                            Албена Авто Тр. - 15 лв.

                            Коментар


                            • Billy,а ти на колко продаваш?Ако имаш и продаваш де!Драсни един мейл - mihail_stamatov@abv.bg.

                              P.S.Тази година е първата в която нетния дивидент минава 3 лева.

                              Коментар


                              • NEFT

                                Купувам акции на NEFT.За подробности на e-mail: inm@mail.bg

                                Коментар

                                Working...
                                X